Име за момиченце

  • 6 982
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 505
Засега на моята Анита и казваме на цяло име. Надявам се така да си остане. Може и с Аника да е така. То май зависи от хората.

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Зависи от родителите как я наричат и как се обръщат към нея. После и самото дете так се представя, а оттам и всички останали. Например моята голяма дъщеря никога не е била Валя за никого.
Изобщо това " ще му викат еди-как-си" не го разбирам, родителите и детето определят обръщенито.

# 47
  • Мнения: 78
Йоана е много приятно Simple Smile . Иначе Емануела е също нежно, на галено Еми, или само Ема. Като цяло всички имена с гласни са ми много свежи Simple Smile

# 48
  • Мнения: 9 821
Даная - майката на Персей Simple Smile.

# 49
  • Мнения: 2 606
В момента и Алиса е много модерно.

# 50
  • Мнения: 284
Аз много много харесвам Алина,но от изброените Йоана,звучи хубаво,а моята асоциация за това име е нещо царствено

# 51
  • Мнения: 82
В момента и Алиса е много модерно.


На мен ми е малко странно Алиса.

# 52
  • Мнения: 2 606
В момента и Алиса е много модерно.


На мен ми е малко странно Алиса.
И на мен не ми допада особено, но го казвам като идея, защото авторката на темата иска модерни имена.

# 53
  • Мнения: 67
На мен също не ми допада и не ми звучи модерно,по скоро Алисия ми звучи по модерно,но не чак толкова че да си кръстя детето.Засега клоня към Йоана и Габриела,но ще продължа да следя темата до изтичането на анкетата и тогава ще реша,пък може и да получа по добро предложение.

# 54
  • Мнения: 67
В крайна сметка след много умуване се спряхме на името Йоана.Според вас дали Йоана си отива с името Никол(така се казва първата ми дъщеря),в смисъл двете имена еднакво модерно ли звучат,защото не искам един ден едната да ми се сърди че на другата името било по хубаво,досега няма човек който да не е харесал името на първата ми дъщеря,всеки казва "ау какво хубаво име" което много ме радва.

# 55
  • Мнения: 82
В крайна сметка след много умуване се спряхме на името Йоана.Според вас дали Йоана си отива с името Никол(така се казва първата ми дъщеря),в смисъл двете имена еднакво модерно ли звучат,защото не искам един ден едната да ми се сърди че на другата името било по хубаво,досега няма човек който да не е харесал името на първата ми дъщеря,всеки казва "ау какво хубаво име" което много ме радва.


Според мен е хубаво име, но дали ще се сърди - зависи какъв вкус ще има  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 379
Kayora, аз бих се разсърдила.  Peace

# 57
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз, ако съм на мястото на първата бих се разсърдила Simple Smile.
Всичко е толкова субективно. Ако можеше човек сам да си избира името като се роди, щеше да го прави.

# 58
  • Мнения: 67
май на майтап го обърнахте,както и да е.....

# 59
  • Мнения: 3 031
Йоана и Никол си отиват според мен.
Никол е по-модерно обаче. То затова и много хора не го харесват вече.

Общи условия

Активация на акаунт