признаци за бременност, ама чак пък толкова?!

  • 5 584
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
Ей, да не забравиш да се похвалиш утре като си направиш теста.

# 16
  • Мнения: 1 489
Аз също имах признаци още преди датата на очаквания мензис.Сутрин ми се гадеше,имах киселини,гърдите ми бяха наедряли и ме боляха,но мислех,че си въобразявам.Когато ми закъсня си направих тест и той беше положителен.

# 17
  • Мнения: 507
Пълвия път започнах с повръщането ( не сутрин а в ранния следобяд) още преди да ми закъснее и теста беше положителен. А втория- ужасно много ми се спеше.
Успех! и чакаме резултати.

# 18
  • Мнения: 27 524
Само аз ли съм получила подобни признаци чак в третия месец  Rolling Eyes

 не  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 180
Хей,ще чакаме за резултат!
При мен пък работата е съвсем шашава,защото доста време се лекувах от течение,стрептококи,ентерококи, не сме правили секс без презерватив поради тази причина от края на ноември,но въпреки това от 2 седмици ми се гади,имам странен метален вкус в устата,не понасям парфюми, обонянието ми е силно изострено, болят ме яйчниците /както преди да ми дойде/, гърдите ми са чувствителни,закъснява ми с 5 дни /имам супер редовен цикъл/,а е НЕВЪЗМОЖНО да съм бременна след гореописаните фактори. Wink

# 20
  • Мнения: 1 006
Няколко дена преди датата на М.,ме болеше глава и се чувствах отпаднала.А гаденето и сънливостта чак към третия месец се появиха.Но май при всеки е индивидуално.Дано резултата от теста те зарадва!Успех!

# 21
  • Мнения: 2 309
При мен симптомите бяха абсолютно същите.Още на 4-5 ден след евентуалното зачеване,организма ми отреагира.Тотална промяна.Често уриниране,отвратих се от любимата си сутришна напитка-кафето.Желание за ракийка със салатка-аз,която грам не пия.Абе все такива...Дори в съня си чувах слова-БРЕМЕННА СИ!!! newsm78 отивам при лекарката си на 6-7 ден от евентуално забременяване,с убеждението,че нещо става с мен.И аз като теб се тревожех,данеби да е я цветна,я куха,я извънматочна.Тя,разбира се,нищо не вижда на видеозона и теста беше отрицателен.Но аз не и не.Три дни преди началото на М си направих тест,който беше положителен.Ето,че симптомите могат да се появят и 3-4-5 дни след самото зачеване.А след 2м започна гаденето от всичко,нон-стоп,повръщане,ужас.Но с удоволствие си преживявах неразположенията.Беше ми кеф.



               ЧАКАМЕ РЕЗУЛТАТА!!!ДАНО Е ПОЛОЖИТЕЛЕН!!!

# 22
  • Мнения: 6 164
Така като те чета, при мен очеизвадните симптоми ми се появиха седмица след зачеването и то с пълна сила... Пишкането, болезнените гърди (3 пъти по-наедрели и болезнени от ПМС) и най-вече това, че се усещах като парцал и ми се заспиваше с кокошките в 19:00-20:00ч. Shocked - аз, която като някой таласъм, преди полунощ не мога да затворя очи... Не можех да пия, нито да пуша.  Crazy Иначе като седнем си обръщах по 2 големи водки с почти кутия цигари, а изведнъж не мога и 30 гр да изпия за цяла вечер, и само палех цигари Sick и веднага гасях... Thinking  Thinking  Thinking След всичко това за миг не се съмнявах, че вече сме двама. Wink И теста си потвърди... Стискам палци да сте успели! Peace

# 23
Джини  от невъзможно (презервативи)бебе вече е на 9 месеца.

 Laughing

# 24
  • Мнения: 559
При мен първият симптом на бременноста беше нощното пишкане.

# 25
  • Мнения: 3 760
luchia, голяма част от изброените признаци ги имах и аз и то само няколко дена след бебеправенето Simple Smile. Бях убедена, че съм бременна и теста го доказа  EFP
Желая ти успех и дано имаш двоен повод да празнуваш утре  Wink
И при мен така. Особено следобедното прилошаване + ниско кръвно. За мен това е много точен признак. А също и честото уриниране.Не мисля, че има защо да се притесняваш за извън маточна-още е доста рано.
Направи си теста!!!
От сърце ти пожелавам да си бременееш леко и спокойно!!!

# 26
  • Мнения: 47 993
аз при втората бременност буквално дни след бебеправенето имах страшни болки в гърдите,бяха се надули невероятно,пишкаше ми се,и да,възможно е веднага да усетиш влиянието на хормоните.пиши за теста

# 27
  • Мнения: 8 505
Само аз ли съм получила подобни признаци чак в третия месец  Rolling Eyes

Мне,но моите започнаха в края на 5.-началото на 6.месец.

# 28
  • Мнения: 1 559
И моите симптоми,започнаха веднага след като сам заченала,тоест около 10-13 дни преди да ми дойде.Пишакенто учести до степен на 5-6 пъти ставане посред нощ..и другото нещо ,което ми направи силно впечатление бе постоянната кръв в носа ми,което продължава и до днес.С моя все се бъзикаме,че все от някъде кръв трябва да излиза нали hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 71
Здравей!
 
Направи ли си  вече теста?
Какво показва?
Аз като направих първия тест втората чертичка беше едвам забележима,зщото го ноправих много рано така че ако и твойта е бледа не се притеснявай.а колкото до симптомите имах болки в гърдите и ниско долу,често ходих до тоалетна и много ми се спеше,някай от тях продължават и сега.
Пожелавам ти успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт