Майки от "Гео Милев", "Редута" и "Слатина"

  • 117 863
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 8 638
Здравейте, Трънка Бодливкова ме посъветва да пусна линк тук за темата, която направих за Изток и Изгрев. Надявам се да излиза, че съм през таблет
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844853.new#new
Аз надничам и тук, все пак кварталите са съседни. Днес издирвах ключар и се лутах нагоре надолу. Намерих на тротоара срещу Галакси центъра.

# 61
  • Мнения: 66
Здравейте момичета! Аз пък издирвам златар из района, не тези магазини за бижута в Скай Сити,  а някъде из Гео Милев. При нас в Редута няма. Ще съм благодарна за информация,  за да не обикалям напразно с количката.
Иначе, кухня вземам от Бебеландия, доволна съм много. Разхождаме се основно в парка и площадките наоколо.
Хубав ден!

# 62
  • София
  • Мнения: 8 638
Аз искам да попитам, дали някой има впечатления от д-р Христова в 22ДКЦ . Педиатър и ЛЛ е.
И като цяло съвет за добър педиатър в този район.

# 63
  • Мнения: 49
Аз искам да попитам, дали някой има впечатления от д-р Христова в 22ДКЦ . Педиатър и ЛЛ е.
И като цяло съвет за добър педиатър в този район.

И нас ни интересува добър педиатър, защото още  не сме записали беба при никой.

# 64
  • Мнения: 47 973
За водене на консултация и някоя и друга бележка, направление всички в 22 ДКЦ стават...за повече...мисля че не  Peace
При Христова доста се чака, Крайселски май не приема нови пациенти, Младенова ползва хомеопатия- з а който е фен (боаронска де), Ние сме при Маринова, обикновен ЛЛ, за проблеми ходя при специалист (Токуда)

# 65
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
И аз съм записала нашите в МЦ Слатина, ама си ходим при друга. Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 477
Аз съм доволна от Цацова. За Христова имам перфектни отзиви от една приятелка. 2 пъти ходела у тях, като се родила бебката й, много отзивчива и мила. Засега още не се е разболявала, за да Ми сподели за съпътстващите лечения...Дано си е жива и здрава де

# 67
  • София
  • Мнения: 8 638
Христова е ЛЛ на мъжът ми и той иска при нея да я запиша. Надявам се бебетата да са с часове за консултация  Rolling Eyes Сегашната е в Младост и бебета за консултация приема на обяд след или преди смяната и, тогава въобще не пуска възрастни.Е, освен ако не са много зле  Laughing
Ще дам шанс на Христова (да е мир вкъщи  Laughing )и ако не ми допадне и е голяма бутаница, ще сменя. Детето се води на моя адрес, който е в трети квартал, та ще му сменя адреса и предполагам тогава може и преди Декември да се смени педиатъра.
Иначе там горе долу ми е границата, защото сме в Изток, на спирка след Плиска, нагоре в Гео Милев или другите квартали, вече ни е малко далеч, че не съм шофьор.

# 68
  • София
  • Мнения: 51
Записче за новата тема Joy

# 69
  • Мнения: 18 957
Здравейте! Случайно някой да знае ветеринарна/агро аптека в Гео Милев или близо до района?

# 70
  • Мнения: 29
Здравейте! Случайно някой да знае ветеринарна/агро аптека в Гео Милев или близо до района?
Здравей! Виждала съм на ул. Гео Милев, точно до пицарията Дон Вито. Там има магазин за животни, има и ветеринарни лекари и предполагам, че има и препарати.

# 71
  • Мнения: 49
Здравейте! Случайно някой да знае ветеринарна/агро аптека в Гео Милев или близо до района?

Агро аптека има точно срещу басейна на ЦСКА, на кръстовището.

# 72
  • Мнения: 18 957
Здравейте, благодаря за помощта. Намерих агро аптека (трябваше ми препарат срещу хлебарки) близо до Кауфланд.

# 73
  • Мнения: 49
Мами, да ми препоръчате някоя добра козметичка в района (кола маска и вежди по специално ме интересува) по възможност да не взима по торба пари на процедура  Praynig Mr. Green

# 74
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
И аз това търся.  Mr. Green по-назад питах, но никой не ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт