Какво толкова има в един стерилизатор?

  • 1 508
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
А не може ли да се изваряват в една малка тенджерка, която да се използва само за бебо?  newsm78
Може, обаче така си стопих помпата и трябваше да си купя нова Mr. Green
А аз пък точно така  - с този стерилизатор си стопих 2 шишита smile3515, но пак си купих - само че на чико , отгоре капакът не е пластмасов и дори да забравя отново микровълновата на грил, няма опастност smile3521
Но иначе според мен стерилизаторите се си добра инвестиция и голямо улеснение

# 16
  • Мнения: 643
На всеки според потребностите, аз много съжелявах, че не си взех стерилизатор, и продължавам, макар вече да не ми трябва, за най - излишен уред пък смятах овлажнителя за въздух, до преди две седмици когато синът ми се разболя от ларингит, и ща не ща си купих пласмасова кутия с нагревател за близо сто лева. И на нея незнам какво толкова и плащам ама върши работа. #Crazy

# 17
  • Мнения: 1 210
Ами,че той си е една пластмасова кутия с дупка да излиза парата Twisted Evil

Пълниш с вода, включваш микровелето и вариш Whistling

Гледам с бг такива вървят по 50 лв Crazy

Айде бебефоните си струват парите.....

Вие какво мислите-струва ли си разхода някои бебешки екстри?



Верно че има и по-евтини - но ОПРЕДЕЛЕНО СИ СТРУВА ПАРИТЕ.

Моето спокойствие, докато изварявах шишетата в тенджере по 2 пъти на ден струва повече от 50 лв.  book

Шишетата, почти на косъм от топене струват повече от 50 лв. (случвало ми се е поне 2 пъти в рамките на 1 месец, докато изврънкам половинката за такъв стерилизатор). Не ми се мисли още колко пъти щях да подпалвам къщата ако бях останала да изварявам с тенджере. Rage

Тока, който спестих само за 3 месеца при тогавашни цени (преди 3 години) е повече от 50 лв. Като сложим оше 6х16=96лв. допълнително спестени.

Този стерилизатор, в момента се ползва от 3-то бебе. На сегашните цени сигурно е спестил още поне 2 пъти по 100+ лева. (стерилизатора е при приятелки и не съм го продала именно защото съм убедена в полезността му.

Живот и здраве ще изгледа още 2.

Ами според моите сметки си СТРУВА.

# 18
  • Мнения: 46 520
Верно че има и по-евтини - но ОПРЕДЕЛЕНО СИ СТРУВА ПАРИТЕ ...

Добре де, ама какво повече прави примерно от Чиковския  newsm78
20 лв. е на Чико и не виждам защо да се дадат още 30 от горе, за да пише на него Авент  newsm78

# 19
  • Мнения: 1 210
Верно че има и по-евтини - но ОПРЕДЕЛЕНО СИ СТРУВА ПАРИТЕ ...

Добре де, ама какво повече прави примерно от Чиковския  newsm78
20 лв. е на Чико и не виждам защо да се дадат още 30 от горе, за да пише на него Авент  newsm78

Когато го купувах на Чико нямаше, нямаше и на НУК, нямаше и на Baby Nova или Бертони (ако си забелязала абсолютно копие на авентския).

Ползвах всичко на Авент и дори да имаше, не бих си взела друг. Още повече с моя имаше и още 2 шишета в комплект. Та така тогава 45 лв комплект - 2х7лв шишета - ами разликата не е голяма. Където 20 там и 30 лв.

# 20
  • Мнения: 6 472
Според мен няма нищо чак толкова в един такъв стерилизатор. ООО да стерилизатора за микровълнова е страхотно нещо и е просто незаменимо улеснение, но аз си купих просто кутия за микровълнова. Сложих си пластмасова режетка, върху която подреждах шишетата и бибероните, а под нея наливах вода. На капака бях пробила 2 дупки да излиза парата. Струваше ми точно 3,80 лв Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 210
Според мен няма нищо чак толкова в един такъв стерилизатор. ООО да стерилизатора за микровълнова е страхотно нещо и е просто незаменимо улеснение, но аз си купих просто кутия за микровълнова. Сложих си пластмасова режетка, върху която подреждах шишетата и бибероните, а под нея наливах вода. На капака бях пробила 2 дупки да излиза парата. Струваше ми точно 3,80 лв Mr. Green

Ами всеки решава - аз например нямам пластмасова решетка - няма да тръгна да обикалям за да намеря.
Всеки си е намерил решение сам за себе си.

# 22
  • Мнения: 6 472
Разбира се че всеки решава, но това не прави стерилизатора за микровълнова, нещо повече от най обикновена кутия с решетка и подходяща форма. Нито пък прави точно този стерилизатор по- различен от всички останали Grinning

# 23
Според мен няма нищо чак толкова в един такъв стерилизатор. ООО да стерилизатора за микровълнова е страхотно нещо и е просто незаменимо улеснение, но аз си купих просто кутия за микровълнова. Сложих си пластмасова режетка, върху която подреждах шишетата и бибероните, а под нея наливах вода. На капака бях пробила 2 дупки да излиза парата. Струваше ми точно 3,80 лв Mr. Green

smile3508 И аз си мислех за подобен вариант само че не с кутия за микровълнова, а йенска купа или тенджерка. Но иначе и бих си взела и самия стерилизатор.

# 24
Мъжът ми беше на същото мнение и сега ползваме една голяма кутия с 4 дупки. Върши същата работа. Е, няма решетка  за бибероните, но не ми и трябва.

# 25
  • Мнения: 46 520
Когато го купувах на Чико нямаше, нямаше и на НУК, нямаше и на Baby Nova или Бертони (ако си забелязала абсолютно копие на авентския) ...

Ясно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт