Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 599
  • 2 237
  •   2
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 90
Джекович е супер! На мен ми е много сладък особено когато се разгорещи и налети на бой като петле е. Плюс това всеки сериал си има емблематични герои. Кухня какво, да ни занимават на Макс и Виктория още 10 сезона с историята ли? Обожавах Кухня, ама си е факт, че един сериал прехвърли ли много сезони, става изтъркано. Трябва новост, тръпка. Руснаците го знаят. Затова тяхното кино е в пъти по-добро от американското, защото няма 15 сезона една история. Ето например в Гранд любимец ми стана Лев, той е култов. Павката в Елеон и Даша каратистката. Чичо Боря и Айбек. Сеня и Федя са си страхотни. Иначе и аз шипвам Льоша с Юля. Ксюша нека си го върти малкия. Иначе Стас не е грозен, никой не е казал, че е. Обаче ми е голямо льопляче. Сеня да си се събира с жена си, логично е, когато имат две малки деца, а и цялата им раздяла беше нелепа.

# 1 366
  • Мнения: 36 489
И на мен ми е любимец Джекович. Радвам се, че завършиха историята им със София по хубав начин, но не ми изглежда реалистично, че ги заместват разни 18-годишни.
Не вярвам, че някой, излязъл вчера от училище, може да управлява хотел.
Е, ясно е, че сериалите не са реалистични, но все пак прекалиха. Можеше да има нов управител, който да не е в главна роля. До сега бяха двама(София и Михаил) и попадаха във всякакви инфарктни ситуации, а откакто дойдоха младежите, изведнъж управлението стана много лесно. Може би не чак "много" лесно, но значително по-лесно от преди. Излиза, че това е работа, която може да се върши от всеки.

# 1 367
  • Мнения: 2 990
И аз харесвах Джекович. Освен това, не смятам, че Хотел Елеон и Гранд са боклуци, а напротив. След Кухня дойдоха много освежаващ, поне за мен. И съм съгласна с Петя, че не трябваше да правят Стас и Льоша управители. Стават за фецепционисти, но до та. Трябваше да направят Костя управител. Нали е с юридическо образование

# 1 368
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Костя го играе тъпичко парче, ще се озори за управител. Изобщо не знам дали има тапия за юрист. А и нали е паралия и иска да е барман за кеф.
Льоша не става за управител, до вчера на рецепция, днес управител. С 2г стаж...трябваше някоя нова муцуна да вкарат.

# 1 369
  • Мнения: 36 489
Той завърши - мисля, че след като това се случи, бащата на Настя му предложи квалифицирана работа, обаче нещо стана и той се върна в бара. Наистина не е много умен, но пък може би има добра памет и това му е помогнало при ученето...

# 1 370
  • Мнения: 5 132
Да споделя какво ми е трън в очите - Олга е толкова красива жена, но защо такава прическа са й направили - като рицарски шлем? Права, с бретон, зализана, точно на нахлупен шлем ми прилича... Съвсем по друг начин изглежда с прибрана коса.

# 1 371
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Mен Лев ми е любим, толкова е непредсказуем и особено като завърти някаква тъпа ситуация и другите почват да се споглеждат и се чудят какво да правят. Просто е уникален. Още си се смея като попита Джекович къде е столицата на България и той го гледа неразбиращо и в следващия момент изтърсва, София, твоята белоснежка. или там както я наричаше.
Тук, в Англия гледам много комедии, разбира се само английски и американски, но те не могат на малкото пръстче на руските да стъпят. То диалози, то ситуации, изненади.
Мъжа ми гледа Кухня с английски субтитри, много му хареса. Сигурно още повече щеше да е запален, ако разбираше поне малко от руската душевност, а да не говорим за езика, аз го гледах на руски.

# 1 372
  • Мнения: 416
Никак не съм доволна от края на сезона, с толкова  неизвестни свърши. И най съм любопитна какво намери чичо Боря в мазето.
Какво беше за третия сезон? Сега се снима или аз бъркам...

# 1 373
  • Мнения: 11 547
Е, защо така свърши? Dizzy Face

# 1 374
  • Мнения: X
Подсетихте ме по-нагоре за Светка - мега противен персонаж и самата актриса, тоже. Мяза ми на голяма гадина и мутрата ѝ една такава злобна. Тя беше на нож и с Вика, и с Даша. Много ме беше яд, че Никита се ожени за нея.

# 1 375
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Подсетихте ме по-нагоре за Светка - мега противен персонаж и самата актриса, тоже. Мяза ми на голяма гадина и мутрата ѝ една такава злобна. Тя беше на нож и с Вика, и с Даша. Много ме беше яд, че Никита се ожени за нея.
И по Катето бая съска Светка заради Денис. Ама тоя Денис нали е добричък, що чудо изтрая от нея. Мега злобна героиня, как пък нищо положително няма в нея. Още съм в потрес как препатка Даша с електрошока...

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 22:34 от Сиренце

# 1 376
  • Мнения: 416
В руската уикипедия за всеки герой пише какво се случва в последния 43 епизод. И според мен точно последния епизод не го излъчиха, историята остана незавършена. А аз се почувствах някак измамена след цялото гледане точно края на историите да ги няма.

# 1 377
  • Мнения: 11 547
Да не са объркали нещо и да не са излъчили последния епозод? Не мога да повярвам, че така наникъде свърши сезона. Спомням си много ясно разни неща от спойлерите, които не показаха да се случват. Голяма тъпотия.

# 1 378
  • Мнения: 9 057
Не можах да гледам,какво стана?В крайна сметка един или два епизода бяха?

# 1 379
  • Мнения: 36 489
Не съм гледала вечерта. Днес сигурно ще има повторения, следобед?
Ето какво си спомням от последния епизод на Гранд (малко ми е мътно, защото го гледах на руски и освен това следя и други сериали, спомените ми се разбъркват):
Скрит текст:
Първо за любимия на Валентина - чичо Боря отиде в жилището й и я завари вързана за стол, докато той си прибираше багажа и се приготвяше за бягство (така и не разбрах точно с какво се занимава, трябва да го гледам на български). Започна двубой между двамата, онзи имаше надмощие, но чичо Боря измъкна бутилка от една саксия и го зашемети, след това викнаха полиция. Изглежда сега ще се сдобрят с Валентина - тя беше благодарна, че е спасена.
Драмата в хотела - Лев обяви, че ще избира нов управител и Сеня, Ксения, Стас и Настя се кандидатираха. Сеня отпадна в началото (Лев им каза, че ще вземе този, който си отреже един пръст и той без малко да го направи, но го спряха. Лев каза, че това било тест за идиоти). Ксения и Стас се разбраха съревнованието им да не проваля връзката им.
Лев поставяше разни глупави задачи и Стас също отпадна в един момент; накрая накара да напълнят надуваем басейн с хума (уж кал, но приличаше на хума) в пералното и каза, че Ксения и Настя трябва да се борят вътре и която победи, е назначена. Ксения каза, че се отказва, защото това изпитание не й харесва. Тогава Лев каза, че не може да излъчи победител, Настя се амбицира, блъсна Ксения в басейна и се сбиха. Настя победи.
Тогава дойде бившата на Лев, заедно с онзи негов уж приятел (забравих му името), който каза (тук малко ми се губят подробности), че е купил хотела и го е подарил на готвачката (и на нея в момента не й помня името).
Тя събра всички служители в ресторанта и започна да им държи реч, в един момент обиди чичо Боря и го уволни. Ксения го защити, каза, че напуска и застана с него отстрани. Новата шефка ги нагруби и каза, че никой от персонала не е на тяхна страна, но Валентина също отиде при тях, а също и Юлия, Настя и Костя (не помня дали имаше други). Стас се поколеба, а шефката каза, че пак ще го назначи за управител и той остана.
Групата уволнени се събраха да пият по едно в сервизното помещение, Лев дойде при тях и им каза, че ще отваря нов хотел и ще ги вземе всички на работа. Каза на Настя, че тя ще е новият управител, защото е победила в калната борба, но телефонът й звънна. Тя изчезна за малко и след това им каза, че се е обадил личният й лекар, да й каже, че е бременна - предложи на Костя да заминат за Сингапур, защото имало ниска престъпност (той самият разглеждаше нещо за това в началото на епизода и се зарадва). Тогава Лев каза на Ксения, че тя ще е управител. Тръгнаха си от хотела. Стас настигна Ксения и Юлия, уж за да се извинява, но Юлия му би един шут между краката и си заминаха.
Когато Ксения се прибираше сама към къщи, се размина с Льоша, но и двамата не се забелязаха.

П.п. Забравих нещо - Федя и Сеня бяха в групичката отцепници, Лев им предложи да ги назначи, но те казаха, че ще започват собствен бизнес - предполагам, че не е спойлер, тъй като се връзва идеално с развитието в техния сериал.

Общи условия

Активация на акаунт