Сериалите "Кухня" и "Физрук/Мутра по заместване"

  • 242 566
  • 2 237
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 9 051
Гледате ли новият сериал?Ами не ми харесва  Crossing ArmsЕдни такива несимпатични,само главната героиня Полина ми харесва:)

# 1 426
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Амбърче, кой нов сериал? Гранд 3 ли?

# 1 427
  • Мнения: 9 051
Е,за Гранд 3 е рано ,май снимат още .Супер екипаж ли беше ,нещо подобно.Всичко се развива на едно летище,но дали аз го сравнявам с предишните сериали,не може да ме грабне,насилвам се вече 3 серии..Simple Smile

# 1 428
  • Мнения: 11 546
И мен не можа да ме грабне. Ама ще го мъча още малко. Заради Луи . Simple Smile

# 1 429
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аааа, нов сериал ли. Не, мерси. Аз едвам харесах "Хотел Елеон" след "Кухня" Joy
Ще чакам новите серии на "Кухня", нали есента бяха? Време е вече.

# 1 430
  • Мнения: 9 051
Ама Кухнята започва по това време в Русия,тук Бог знае кога ще ги гледаме Simple Smile

# 1 431
  • Мнения: 36 486
Аз бих гледала по сайтовете, а после евентуално на български. 

# 1 432
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Тук го има вече, но пише, че може да се гледа само на територията на Русия...направо ще се изям...
https://ctc.ru/projects/serials/kuhnya__voina_za_otel/

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 12:25 от Сиренце

# 1 433
  • Мнения: 2 990
Аз нещо нямам време да гледам новия сериал. За отбиване на времето сигурно е интересен. Едва ли ще е любим като Кухня, Хотел Елеон и Гранд

# 1 434
  • Мнения: 416
Нищо общо няма новият сериал с Кухня и другите два. Явно се разглезих с тях и този сега ми се струва доста слаб. Предните ги гледах наистина, оставях всичко, полягвах на диванчето и си гледках...Много обичах последната фраза на всяка серия на Кухня. Хем като епилог, хем в повечето случаи философско и даващо лъч надежда.
А този не може да ме грабне.

# 1 435
  • Мнения: 669
А козата всъщност е умно, но много своенравно животно. Виж овца си е обида Joy
[/quote

в първи или във втори епизод на Самолетен екипаж/това е оригиналния превод от руски/ Кулагин каза за Овечкина ,че мъжа и бил овен Simple Smile Овечка  в превод от руски било овца не знаех

# 1 436
  • Мнения: 669
Песента от края на последния епизод на Гранд излъчен по БТВ. https://m.youtube.com/watch?v=wwV72iczssY

 ооо,да,докато я чух веднага я потърсих в тубата ... тъжна песен Disappointed

# 1 437
  • Мнения: 9 051
Май тотално се отказах от новият сериал.
Нали гледам отново Елеон,колко са ми забавни всички двойки,как се драчат преди да се сближат Wink
Преди години работех на рецепция и ви казвам,че почти всички истории в хотела са реални.Такива инфарктни и комични ситуации са ежедневие.Паднах от смях с този ,който дотича по пижама да се оплаче що не са го събудили,когато е имало евакуация за бомбата Simple Smile
А тази музика е емблема на сериалите още от Кухня.С абсолютно нашенско,балканско звучене:
Скрит текст:

# 1 438
  • Мнения: 138
Здравейте, ще има друг сезон на Кухня ли? Сега се зачетох в темата.

# 1 439
  • Мнения: 11 546
Случайно хванах по БТВ комеди "Кухня в Париж" . Стана ми мило като видях отново старите муцуни- Нагиев, Витя, Вика, Макс, Льова, Луи...Heart Eyes   https://m.youtube.com/watch?v=X5G9tIe84lE

Общи условия

Активация на акаунт