АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 948
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 266
За мен това,че в Селена лекарите предпочитат да режат е мит,тъй като преди седмица родих там и 99% от секциото беше пожелание на майката,а не на лекаря.При мен се наложи спешно секцио,тъй като малката беше с увита пъпна връв,но иначе исках нормално да раждам и моята лекарка напълно ме подкрепяше в това ми решение.Дори за миг не ме е убеждавала за секцио,дори съжаляваше,че нямаме избор при така създалата се ситуация.

# 16
  • Мнения: X
Запис и от мен. Макар, че родих второто си дете преди три години в Селена, продължавам да следя темите с интерес. Благодаря, Елфита!

# 17
  • Мнения: 122
При секцио коя упойка е за предпочитане.Тази пълната или тази която си гледаш?Пред полагам че тази на която си гледаш по бързо излизах от нея?Щом тия бият в гръбнака имали опасност да мръднеш.Боли ли.Според вас коя е за предпочитане?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Спиналната е за предпочитане. Това съветват и лекаря и анестезиолога. Ако много държиш ще те приспят. Д-р Минев, в сайта му, има много интересно описание на раждането. Отговорил е на почти всички въпроси. Добре де.....кога ще оправят писането през телефон.....SadSad

# 19
  • Мнения: 2 081
При секцио коя упойка е за предпочитане.Тази пълната или тази която си гледаш?Пред полагам че тази на която си гледаш по бързо излизах от нея?Щом тия бият в гръбнака имали опасност да мръднеш.Боли ли.Според вас коя е за предпочитане?

Определено спиналната е по-добра

# 20
  • Мнения: 3
Момичета, някой от вас, който е раждал нормално, дали имал проблеми със зрението преди това, става дума за диоптър -4,75. Притеснява ме, че поради тази причина ще ми препоръчат секцио. Какво е вашето мнение? newsm78

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Благодаря за новата темичка! Записвам се да следя  Hug

# 22
  • Мнения: 1 066
Здравейте, искам да попитам къде мога да видя актуалните цени за раждане в Селена?  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 266
Здравейте, искам да попитам къде мога да видя актуалните цени за раждане в Селена?  bouquet
Нямат ги в сайта. Звънни им по телефона и ще ти ги кажат най-подробно  Peace

# 24
  • Мнения: 231
Здравейте, запис и от мен . Предстои ми живот и здраве другия месец раждане в Селена, днес бях и на консултация с анестезиолог. Имам следния въпрос, питах на регистратурата, но все пак да питам и раждалите там. За бебчето казаха нищо да не се носи, но ми е чудно като ти го донесат в стаята нали трябва да имаш в теб памперси мокри кърпи или те ти носят? както и шишенце за вода примерно и козметика пак ли те си имат?  Thinking

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 6 639
памперси дават, мокри кърпи - не знам, не съм искала (аз мих на чешмата). За себе си носих от тези на Чико, май бяха, които са за гърдите... Не че ги ползвах  hahaha
Шише за вода има в леглото на бебето. Козметиката също си е тяхна - май на Себа Мед беше (през 2010 - със сигурност, през 2013 не помня  Embarassed). Мажат ги след сутрешния тоалвт в детската стая

# 26
  • Мнения: 231
памперси дават, мокри кърпи - не знам, не съм искала (аз мих на чешмата). За себе си носих от тези на Чико, май бяха, които са за гърдите... Не че ги ползвах  hahaha
Шише за вода има в леглото на бебето. Козметиката също си е тяхна - май на Себа Мед беше (през 2010 - със сигурност, през 2013 не помня  Embarassed). Мажат ги след сутрешния тоалвт в детската стая

Много ти благодаря за отговора  Hug

# 27
  • Мнения: 165
Мокри кърпи  също дават  Peace.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
blueyed ,памперси и мокри кърпи дават.Но мокрите кърпи са гадни,твърди.Носи си твои.Дупетата не ги мажат с крем.Само ако се подсекат.Но ти достъп до крем нямаш.Затова аз и крем за дупе носех и си я маже на всяка смяна.Защото беше тръгнала да се подсича.В бебешкото легло всяко бебе си има шише за мляко и шише за вода,биберон и лигавник

# 29
  • Мнения: 231
blueyed ,памперси и мокри кърпи дават.Но мокрите кърпи са гадни,твърди.Носи си твои.Дупетата не ги мажат с крем.Само ако се подсекат.Но ти достъп до крем нямаш.Затова аз и крем за дупе носех и си я маже на всяка смяна.Защото беше тръгнала да се подсича.В бебешкото легло всяко бебе си има шише за мляко и шише за вода,биберон и лигавник

Благодаря за съветите Simple Smile аз си мисля ( може би прекалявам), но се чудя тези шишета,които дават, дали ги стерилизират все пак кой знае колко бебета ги ползват, чудя се дали да не си нося Wink сигурно изперквам вече .

Общи условия

Активация на акаунт