АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 937
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 216
Ох,да дойде юли месец и всичко да е наред пък изобщо не ми пука дали ще идва Пейчинова или не,изобщо няма да ми е до нея

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ох,да дойде юли месец и всичко да е наред пък изобщо не ми пука дали ще идва Пейчинова или не,изобщо няма да ми е до нея

Охо,юлче ли люпиш?И моята втората е юлче,реколта 2014.Ще дойде много бързо.Гледай да си приготвиш нещата за бебето и теб по-рано.Защото юни и юли едва ще мърдаш в жегата

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Ох,да дойде юли месец и всичко да е наред пък изобщо не ми пука дали ще идва Пейчинова или не,изобщо няма да ми е до нея

uBu, писах отговор, но нещо не го виждам, та с риск да се повторя ще изкажа и моето мнение относно д-р Пейчинова с цел да те поуспокоя малко. Тя беше втори оператор на моето секцио преди месец и въпреки, че е имало леко усложнение по време на операцията заедно с моята лекарка, д-р Светлана Петрова, са се справили отлично и дори не съм разбрала или пък усетила, че е имало някакъв проблем. Вярно е, че дава доста дежурства и всеки ден беше на работа, но по време на визитациите ни разпитваше, проверяваше състоянието на матката, както и разреза и реално не е оставяла усещането в нас, че сме претупани или, че не ни е обърнато достатъчно внимание. Както и на теб ти е направило впечатление обаче, наистина дава вид на доста студен човек на фона на останалия приветлив персонал. Но пък като се замислиш може и да изкараш късмет и да е в отпуска, когато раждаш / все пак ще е отпускарски сезон /, така че не го мисли отсега. Иначе за д-р Кръшков немога да изкажа мнение, но пък ако не ти е късно, горещо ти препоръчвам д-р Светлана Петрова /и като отношение към пациента ,и като специалист/. Работи с направления. Най-важното е да имаш доверие в лекаря, който си си избрала. Успешен финал и пухкаво бебче.

# 528
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Аз доста късно започнах да ги усещам - излязох от операция в 9.30ч. и чак след 17ч. започнах да ги усещам леко.  Rolling Eyes Рехабилитаторката вдигна всички около мен, но аз не можех и да помръдна, понеже нямах никаква чувствителност. После си се върна,де.  Peace

# 529
  • Мнения: 216
Благодаря много,аз днес отивам и ще разпитам за абсолютно всичко

# 530
  • Мнения: 2 081
Колко време след спиналната си усещахте краката?

Може би около час след секциото , моето беше в 8:30 , към 16:00 ме раздвижиха и след това свалиха в стаята.

# 531
  • burgas
  • Мнения: 192
Благодаря момичета, явно при всеки е различно  Simple Smile аз смятам да се помоля освен спиналната да ме приспят малко, защото много го мисля този момент

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Благодаря момичета, явно при всеки е различно  Simple Smile аз смятам да се помоля освен спиналната да ме приспят малко, защото много го мисля този момент

Аз също бях изпаднала в някаква криза преди операцията, още повече, че ме приеха сутринта в 7.00, а операцията ми беше чак в 14.30, което още повече засили напрежението и страховете в мен. Та през това време анестезиологът д-р Георгиев на два пъти ми влива през системата някакви успокоителни. По време на операцията също мисля, че ми вля, но не са ме приспивали, макар че на предварителната среща с него ми беше обяснено, че има и такава опция, ако много се притесня нещо. Явно преценяват според състоянието ти и показателите ти по време на секциото. Но всичко се развива толкова бързо, че докато се усетиш вече ще си в стаята си. Излишно е да ти казвам да не се притесняваш, но вече като преминала през това мога да кажа, че не е чак толкова страшно, колкото и на мен ми се струваше. Много е важно да си колкото се може по-спокойна и позитивна. Успех!

# 533
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
На мен след операцията в интензивното ми вляха допълнително Фентанил, понеже въпреки спокойствието,което само аз си мислех,че изпитвам, съм изглеждала бяла като платно и съм се тресяла.  Rolling Eyes Странното е,че действително си се чувствах сравнително добре и спокойна, но лекарите и мъжът ми твърдят друго.  newsm78

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
а операцията ми беше чак в 14.30

Защо толкова късно?

От морфина ли,от упойката ли ще започне в реанимация много да ви сърби,главно лицето и носа.Дават Фенистил,който иска

# 535
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Аз получих зверски обрив по гърдите и цялата дължина на ръцете, но не знам точно от какво. Даваха ми Фенистил, но не се махна. После ми сложиха нещо друго с инжекция в д-то и ми мина. Не ми е известно да имам алергия към някой медикамент, но там са толкова много,че върви им хвани спатиите.  Grinning

# 536
  • Мнения: 2 122
от Морфина, дават лекарство но въпреки него си сърби- като крастава бях
аз лично повръщах ... доста

# 537
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Различно е при всички явно, понеже аз пък бях озверяла от глад и тия бисквитки с кисело мляко ми се видяха като пържола.  Laughing

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 440
а операцията ми беше чак в 14.30

Защо толкова късно?

От морфина ли,от упойката ли ще започне в реанимация много да ви сърби,главно лицето и носа.Дават Фенистил,който иска

Оперираха ме предпоследна - бяхме планувани 10 родилки за деня. Аз се паднах номер 9!

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Аз нямах никакви странични ефекти от упойката - нито сърбежи, нито повръщане, само треперих много в продължение на час може би! Явно всичко е въпрос на организъм!

Общи условия

Активация на акаунт