АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 96 029
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
На мен ми покрива доста повече , към 4000 лв.

Това ти е максимума на застрахователната полица,но няма да ти поемат цялата стойност на фактурата от Селена.Моят лимит също е голям,но се поемат само здравните услуги във фактурата.

# 466
  • Мнения: 71
Ами аз затова искам ако някой може да ми даде по подробна информация какво пише във фактурата . Най добре на место да питам.

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Фактурата ми е в Уника.На регистратурата ще ти дадат как ще изглежда фактурата,за да се ориентираш.Ако ходиш тези дни,питай.Спомням си,че имаше няколко позиции.Като храна и обучението не се признават.Също зависи и твоя фонд какво признава.Прочети си общите условия.При мен признаха 800 лв,което беше една позиция във фактурата

# 468
  • Мнения: 12
Здравейте. Родих на 08.03.2015 второто си дете в Селена. Цените наистина са променени- нормално 1040 лв., секцио 1340лв., отделно 40 лв. за ортопед. Относно ортопеда, никой не те информира, че е платен, аз знаех от момичето, с което лежах, изписваха я на същия ден и вече си беше видяла фактурата. Дойде акушерката, каза, че взимат бебето за преглед , но за заплащане нито дума. Като цяло всички са много любезни, безкрайно компетентни на тема кърмене, много помагат на майките, при момичето в моята стая с часове стояха, защото не и се получаваше кърменето. За сравнение първото си дете раждах в Ниа Мед в Стара Загора, ужасно отношение, никой нищо не ти обяснява, тръсват ти детето и се оправяй. Това, което не ми харесва в Селена е масовата агитация за Секцио и ужасното отношение на д-р Пейчинова, беше дежурна и ме преглеждаше докато дойде моят доктор, после беше в екипа ми за спешно секцио, много груба и сърдита. Аз влезнах за нормално раждане, на 8 см разкритието уж спря и ме качиха за секцио. Анестезиолог ми беше Георгиев, не съм очарована, кръста ме боля 2 седмици. Направи ми впечатление, че от 30 родилки имаше само 2 нормално родили и то едната беше отишла с 8 см разкритие за секцио, ама нямало време Simple Smile. Главната им акушерка е страхотна и върл фен на нормалното раждане, но за жалост не случих на нея. Като цяло всички без Пейчинова са супер мили и любезни, обезболяват при най- малкото охване, клиниката е перфектна особено за раждащите секцио на фона на много други частни такива. И най- вече, иска ли жената да кърми, там е мястото да и се получи.

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Здравейте на всички! Чета темата от самото начало! Включвам се, за да споделя и моите впечатления от клиниката като вече родила мама! Бебенцето ми се появи на бял свят на 05.03.15 с планово секцио по медицински причини! Първо искам да изкажа огромни благодарности на целия екип и по-специално на д-р Светлана Петрова /изключителен професионалист и човек с огромно сърце/. Тя проследи бременността ми и съответно тя ме оперира. Анестезиолог ми беше д-р Георгиев - всичко около упойката от поставянето до излизането от нея беше абсолютно перфектно /използваха спинална упойка/. Благодарности и на психоложката Мария Владимирова, която ми оказа изключителна подкрепа в най-важния ден в живота ми, тъй като доста се бях притеснила преди самата операция и изпитвах панически ужас. Всички по време на операцията бяха много мили и внимателни - не усетих кога започна и кога приключи всичко. Относно грижите след самата операция също нямам забележки и като отношение, и като терапия. При най-малкото неразположение се отзоваваха. За бебето ми също смятам, че полагаха грижи като и аз имам забележка относно прегледа при ортопеда. Смятам, че начина по който протича, без знанието и съгласието на мамите, не е правилен. Идват и те информират постфактум, че детето е преминало преглед като дори не ми казаха, че прегледът струва 40 лв. Също така ми стана неприятно от факта, че са вдигнали цените от 01.03.15, а никой не ни информира - истината лъсна като си получихме фактурата в деня на изписването и видяхме сума различна от тази, за която се бяхме приготвили.
Относно кърменето, тъй като се разпознах в поста на мама gudjamany, потвърждавам думите и. На четвъртия ден от операцията все още нямах кърма и въпреки опитите ми не успях да закърмя. Тогава помолих ак.Негалова за съвет и помощ. Тя буквално прекара почти целият ден в стаята ми, за да ме насърчава и обяснява. Благодарение на нея успяхме да се кърмим с малката.
Стана дълъг пост, за което се извинявам, но емоциите още ме държат и исках да ги споделя. Ако някоя бъдеща мама има конкретни въпроси около проследяването на бременността и раждането в АГ Селена може да ги зададе - с удоволствие ще отговоря, защото знам колко е голямо вълнението около това  събитие в живота на всяка една жена.

# 470
  • Мнения: 269
Малко по не-важни въпроси - каква марка пелени ползват в болницата за бебенцата?
След като не искат нищо за бебоците освен за изписването комплектче какви дрешки дават?
И за майките май осигуряваха превръзки - какви са?
Мерси!

# 471
  • Мнения: 12
За марките така и не разбрах, не ги пишеше, но и превръзките и памперсите са хубави и удобни. Превръзките са няколко вида според кървенето. Дрешките за бебетата са хубави, нови, памучни

# 472
  • Мнения: 2 122
нямаше бранд на памперсите, превръзките са предимно памучни /пак не са брандирани/
при моето дете не са дали някаква реакция- значи са ок
козметиката, която ползват твърдят, че е на Биодерма /аз ползвам същата вкъщи/
за цената- едва ли е от 1 март вдигането, аз родих на 4 март, изписаха ни на 8'03- платих по старият ценоразпис

# 473
  • Мнения: 269
Мерси, мен това главно ме интересуваше, дали са памучни/sensitive. Simple Smile

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Относно цената на секцио - при приемане наред с всички документи, се подписва такъв и за сумата.
дрешките перат с Тео бебе, къпят и мажат с Мустела, с лосион на Биодерма третират пъпчето.

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Ами възможно е тогава да е мой пропускът и да не съм прочела в документите при приемането ми, но иначе мъжът ми докато е чакал да родя е чул разговор на рецепцията, че цените са увеличени от 01.03.15г. Факт е, че и моя приятелка, която роди на 04.03 също плати 1290. Както казвам в такива случаи важното е, че сме живи и здрави с детенце!

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дрешките са на Angel baby,много са хубави и удобни бодитата. В къщи продължих с тях до третия месец Peace

# 477
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 196
Козметиката им е хубава - по мое време ползваха Себамед и Мустела.  Peace Памперсите не съм обърнала внимание какви са, нито пък превръзките. Помня, че ми бяха удобни и не пропускаха,което ми беше много важно.  Peace

# 478
  • Мнения: 1 266
И аз като бях ползваха Себамед и Биодерма. Дрешките са на различни марки,но са хубави. Моята госпожица беше все с Mamas&papas. А за превръзките и памперсите-всички са памучни и са ок. За заплащането-на мен и двата пъти като съм била и каквото ми каза лекарката толкова платих,нито стотинка повече. И да д-р Петрова е уникална,за нещо не я сменям.

# 479
  • Мнения: 269
Ей, те ще ни оглезят значи с толкова маркови дрешки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт