АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 982
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Моята госпожица беше все с Mamas&papas.

И моята втората дъщеря-красиви и удобни.С премятане на ръчичките против драскане.
Ето я на 3 дни в Селена



Първата 2009 ги обличаха от Вис Виталис

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ихаа!! Сладкиш!  Heart Eyes Heart Eyes
Бодито е с много готин десен,помниш ли марката?

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Армира,само Мамас и Папас им слагаха юли месец.В Малечко ги има.Ето го на сайта им http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&c … %20Tribal%20Dolls
Имат много приятни десени и най-вече премятането на ръчичките е перфектно.Щото тея ръкавици само падат и ги дебнеш

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря!  Hug
Утре ще мина през Малечко за една бърза покупка Wink

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
първото си дете като родих, ги обличаха с дрешки на ВисВиталис . Козметиката беше СебаМед, а памперсите - Pipi (септември 2010г.)
Второто - с дрешки Mamas&Papas и AngelCare, козметика - BioDerma и памперси Huggies и Libero (април 2013).
И двата пъти си нямам и идея какви бяха превръзките  hahaha

# 485
  • Мнения: 2 122
аууу, обидена съм- каква е тази дискриминация
моето ни едно не е било облечено в дрехи на Mamas and papas  Tired

# 486
  • Мнения: 269
Elfita, много е сладка малката. На мен пък ми харесаха много тези жълти чаршафчета със зайковците! Дано и на нас ни се паднат да дават подобни!  Laughing

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Дано и на нас ни се паднат да дават подобни!  Laughing

Е,па,че фърлиш малко вода от чУшмЪта и ще ти ги сменят.Тъй,че върляш докато дойдат зайковците.Казваш бебето се напика.Веднага сменят
Чаршафите са от Вис Виталис.Не знам сега обаче дали имат такъв десен

Мини,последната принцеса с какви дрехи я обличаха?

# 488
  • Мнения: 4
Здравейте, мами. В 17 седмица съм, не съм от Пловдив, но преди дни ходих на преглед при доктор Матев. Очарована съм. Сега към 22-23 седмица мисля в Селена да направя и фетална морфология. Посъветвайте ме при кой - Кръшков или Апостолова? newsm78

# 489
  • Мнения: 1 266
Да,и аз като бях с баткото 2009 имаше дрешки на Вис Виталис,козметика Себамед,но за тогава ми даваха памперси на Chicco. Явно през определено време сменят марките  newsm78
sunbeam6,аз съм с много добри впечатления от д-р Кръшков. Препоръчвала съм го и на други мами и всички са доволни.  Peace

# 490
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 127
Елфита, страхотна ти е дъщеричката!  Heart Eyes Толкова оформено и красиво бебе. Да ти е жива и здрава!   bouquet
Ние не хванахме хубавите дрешки и си дебнехме ръкавиците.  Twisted Evil
Имаме спални комплекти със същия десен от Вис Виталис.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Препоръчвам д-р Кръшков - обран, внимателен, отговорен и много човечен. Точно след ФМ при него, си го избрах и за раждането, което беше преди 2 седмици и мина леко и спокойно.

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 440
За д-р Кръшков аз също знам, че е един от най-добрите за фетална морфология, макар че не съм ползвала услугите му! Лично аз в 21г.с. бях на фетална морфология при доц. Малинова. Останах доволна от прегледа. Обяснява много подробно и разбираемо това, което вижда. Даде ни и диск.

# 493
  • Мнения: 2 122
Кръшков е един от първите лекари в клиниката- имам спомен и от него предишните раждания- много внимателен и лъчезарен  Peace

Елфи- не съм гледала марката, чаршафите са същите



Скрит текст:


иначе у нас си имаме дрешки Mamas and papas /и количката й е такава/

[/img]

дрешките през годините /2007-2009-2015/ не виждам никаква промяна

# 494
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 127
Ех,че сладури..  Heart Eyes Страхотни деца имаш, мини!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт