АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 935
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
страхотни дечица си имате момичета Heart Eyes за дрешките аз мога да кажа за едното ми момченце, че беше с различни всеки път, като веднъж беше с Mamas and papas, даже така му отиваше цветът, с който го бяха скопосали, та веднага след това отскочих до малечко и купих същата дрешка Laughing но, имаше дни, в които си беше с най-обикновени пижамки и ръкавички, че и по едно време нямаха достатъчно шапки и ръкавички, признаха, че нямат изсъхнали, та си донесохме от къщи, а другото ми момче по това време беше в кувьоз, та се подвизаваше по памперс Rolling Eyes
на нищо друго не помня марката, чаршафчетата изглеждаха скапани, превръзките бяха удобни, памперсите също не помня Rolling Eyes

# 496
  • Мнения: 71
Не е ли по добре да си носим наши дрешки за бебчето. По хигиенично ми се вижда. А ношниците за родилките какви са? Каква е температурата в стаите?

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Не е ли по добре да си носим наши дрешки за бебчето. По хигиенично ми се вижда. А ношниците за родилките какви са? Каква е температурата в стаите?
Не,по добре дрешките да са от тях.
Нощниците са памучни,дават и халати.
Температурата е нормална,ако ти е студено може да си увеличиш отоплението. Peace

Последна редакция: нд, 29 мар 2015, 22:46 от armira

# 498
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз също предпочитам техните дрешки.Изпрани,изгладени,хубави-какво повече.Нощниците също са хубави.Искаш и дават.Аз исках по две всеки ден.Хавлия също може да искаш

Мини,страхотни са ти принцесите.Приличат си много

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Когато ме приеха ми дадоха розова нощница в тон с бебето което нося Mr. Green
И аз сменях по две на ден. Peace

# 500
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
те все розови дават Mr. Green Laughingпри мен хич не беше в тон с двете момчета, даже предпочитах мои да си ползвам, но не разрешиха Rolling Eyes нощниците им са леко гнусни и захабени според мен Rolling Eyes

# 501
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
При мен си бяха супер. Явно са за смяна вече Grinning

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Да се изкажа и аз по отношение на дрешките за бебетата и нощниците за родилките. Дрешките за малките бебоци са хубавки и запазени, предполагам и се дезинфекцират при прането, затова е по-добре да се ползват техните. Иначе нощниците за мамите наистина са захабени, единият ден дори ми дадоха нощница с дупка и без копчета. Останалите, които ползвах бяха наред, дават наистина когато поискаш и имаш нужда от смяна, но тъй като отделението беше пълно не им достигаха и на мамата в моята стая единия ден и донесоха нощница, която не ставаше за кърмене и трябваше да я съблича, за да може да накърми малката. Материята им е приятна, памучни са, а ако ви е студено дават и памучни халати. Аз ползвах халата при свижданията. Температурата в стаите е приятна, нито топло, нито студено.

# 503
  • Мнения: 12
Tzveti 1310, улучихме се тук, за кърменето визирах момичето след теб, при нея наистина на всяко кърмене по 1 час стоеше някой от персонала да и помага. Относно нощниците, на единия ден ми се падна скъсана, една санитарка я видя, веднага сама ми донесе нова и каза, че тази ще я махнат от оборотните.

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Gudjamany, улучихме се да. По въпроса с кърменето знам, че като цяло в родилно са големи привърженици на това майката да кърми и очевидно правят всичко възможно да са в помощ на тези, на които не им се получават нещата.

# 505
  • Мнения: 269
Момичета, рутинно на всички ли слагат система с окситоцин? Доколкото разбрах ако не искаш трябва да се подпишеш, че си е твоя отговорността...нека раждалите наскоро споделят?
ПС: питам конкретно за тези без упойка, то ако има вече упойка май няма мърдане от окситоцина, защото епидуралната "блокира" раждането
доколкото знам.

# 506
  • Мнения: 216
Здравейте мили момичета,аз също съм от Пловдив,ходих при гинеколог от здравна каса за консулттации и болничен,първо бях с пулс 160,всеки път му го казвах,той не направи нищо по въпроса и сама си назначих изследвания за тсх,като разбира се се оказа,че имам проблем с щитовиднаата жлеза...Приех го ннякак си,започнах лечение,но след месец пък започнах да получавам неразположение и се оказа ,че имам контракции...От два месеца ходя при Д-р Кръшков през две седмици,верно е че всеки път по 50 лв за преглед е кошмарно,но това е единствения начин да ти обърнат внимание...Четох ви коментарите за Пейчинова,преди две седмици бях по спешност заради болки,Кръшков го нямаше,само тази госпожа беше там-премери ми шийката на матката-КАЗА МИ ЧЕ Е 2 СМ,приеха ме по спешност при тях в болница на магнезий,звъннах на Кръшков,защото направо плачех от притеснение и той ми каза че на другия ден като дойде на смяна ще я премерим.На другия ден отидох в кабинета му,влязох ,съблякох се,той ме прегледа,усмихна се и каза-шийката е 3,4см,не искам да коментирам работата на колегите,остани днес в болницата и утре се прибирай....НЕЗНАМ КАКВО ДА КАЖА РАЗБИРАТЕ ЛИ ,вчера получих пак болки,като отидох и видях,че пак Пейчинова е на смяна ми стана ЛОШО....Прегледа ме,каза,че шийката е със среден размер  и ми даде снимка на ултразвук,на която се вижда всичко ,само не и премерване на шийка,взе ми 50 лв за 1 минута ,а докато се обличах я попитах-поне бебето добре ли е и когато погледнах НЕЯ Я НЯМАШЕ В СТАЯТА ВЕЧЕ.Господи ,просто не мога да повярвам какво се случва ,живот и здраве ще раждам при Кръшков началото на август,дано господ да не дава Пейчинова по някакъв начин да има общо Praynig Praynig Praynig с мен и  дано не я виидя никога повече.....

# 507
  • Мнения: 765
Прекрасни дечица си имате, момичета  Heart Eyes Да са ви живи и здрави  Hug
Моето дете беше обличано с дрешки на Вис Виталис и явно нямаха за по-едро момченце и няколко пъти беше с розово и червено гащеризонче  Blush Сега се чудя дали  да си нося някакви дрешки, че уж пак се очаква да е едро бебе. Памперсите бяха на Памперс, а превръзките не помня.
А да попитам да си нося ли сапун и тоалетна хартия или там има?
Иви, съжалявам за притесненията, които си имала  Hug Аз преживях същото миналата бременност към 6-я месец с един доктор там, направи ми ужасно груб преглед за разкритие и ми каза, че спешно трябвало да остана в болницата поне 3 дни. Излезнах отвън много притеснена и разплакана и се обадих на д-р Кръшков, който ми каза да отида на следващия  ден да ме прегледа. Всичко беше наред, просто бебето се беше  обърнало и затова съм имала болки. Обаче така се бях изплашила Като ми се налагаше да ходя спешно на преглед , винаги се  обаждах да питам кой е дежурен и евентуално си търпях болките до прегледа при моя доктор    Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 31 мар 2015, 13:05 от Marsinka

# 508
  • Мнения: 216
Абсолютно!!!!!! Вече винаги питам кой е на смяна,не стига че 50 лв ми взимат,ами и в болница ме вкараха,между 2 см шийка и 3.5 мисля,че има огромна разлика нали.Ох ужас...

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Marsinka, не е нужно да носиш тоалетна хартия и сапун, защото има. Ако свършат, молиш санитарките и те зареждат.

Общи условия

Активация на акаунт