Кога свалихте нивото на кошарата?

  • 7 872
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 44 229
и ние още не сме го свалили. вероятно като стане на 6 месеца ще го свалим, че и той мн шавръткав...единствено ме успокоява за сега че още не може да седи...което не е гаранция всъщност.
но като си представя колко ще е неудобно като е ниско долу....но няма как сигурността преди всичко Wink

# 46
  • Мнения: 2 910
Мисля, че беше някъде около 4-5 м., когато забелязах, че с ръчичката се хваща за най- горната част на решетката.

# 47
  • Мнения: 8 917
Като започна да заяква и преди да почне свободна да се изправя - към 6-я месец Peace

# 48
  • Мнения: 670
Нашата кошара е с едно ниво. В шестия месец сложихме решетката.

# 49
  • Мнения: 36 047
възрастта няма значение, а активността на бебето!

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами когато беше на 8 месеца и той след седмица ни изненада и се изправи сам.Тъкмо навреме  Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 11 768
Свалихме го между 7.5 и 8 месеца!Тъкмо навреме беше!

# 52
  • София
  • Мнения: 6 192
Замислих се кога и не можах да се сетя, но погледнах снимките и видях, че е било малко след като е навършил шест месеца. Започна да прехвърля крачета  и ръчички над решетката, и веднага го свалихме.
А за сядането Вики предпочиташе да стои прав, а не да седи.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 493
когато започна да сяда сама - т.е. на 7,5 - 8 месеца

# 54
  • Мнения: 680
Нашата кошара е с едно ниво.

 Peaceрешетката не съм я махала.

# 55
  • Мнения: 2 956
Нашата кошарка е на 3 нива и на най-долното я свалих на 9 месеца и малко...т.е. скоро  Laughing
само,че ние сме малко мързеливички и можеше и още да изкараме май на средното  Joy

# 56
  • Мнения: 1 999
На 6 месеца. Нашата кошарка обаче не е с решетки, а от тези сгъваемите.

# 57
  • Мнения: 723
Алекса винаги е била на ниското ниво, откакто се роди, защото матракът й е страшно дебел и на горното ниво беше все едно няма преграда. Не ми е тежало да я взимам всеки път от ниското, може би защото така съм свикнала.

Общи условия

Активация на акаунт