Ароматен дом, или ароматизирани свещи и спрейове

  • 86 653
  • 450
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 436
Каквото и да сложа ми мирише първите ден-два.
Ще следя темата.

# 376
  • Мнения: 1 469
А в банята какво ползвате? Имам в момента един от тези най-обикновените, които се натискат. Искам такъв, който да мирише постоянно, без да трабва аз да го натискам. Тези, с батериите на Air Wick и Glade са ми неудобни, понеже нямам място - банята ми е малка. Взех един тип гел на Rolevi, нещо не се усеща. Ще взема един на Areon май с пръчици и ще се моля да не го бутне някой. Grinning

# 377
  • Мнения: 10 210
Каква ти е аромалампата, със свещ ли? Аз съм с ултразвуков аромадифузер и безпроблемно изпълва стаята с аромат, ползвам етерични масла, понеже са безвредни и дори лечебни, но може и само ароматни масла да се поставят в него. Ароматизаторите с ратанови пръчици са добри също. В банята нямам нищо. Преди слагах сапун Дав и той ароматизираше, но сега съм с безконтактен диспенсър и нямам ароматизатор. Тоалетната е отделно, там има.

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 1 454
Имам ароматизатор на ток, така нареченото бебе на Рейнбоу. Свършиха ми техните аромати. Искам да сменя ароматите. От къде ще ме посъветва те да купя такива течни.

# 379
  • Мнения: 2 420
Здравейте, имате ли инфо етеричните масла ползвани в арома дифузер вредни ли са при бременност?

# 380
  • Мнения: 10 210
Не всички са разрешени, да са с по-ниска концентрация и не през първи триместър.

# 381
  • Мнения: 2 420
Не всички са разрешени, да са с по-ниска концентрация и не през първи триместър.
A знаете ли кои трябва да се отбягват?

# 382
  • Мнения: 10 210
Дълъг списък е - позволени/забранени. Може да се потърси в интернет от благонадежден сайт или да се направи консултация с ароматерапевт.

# 383
  • Мнения: 2 420
Дълъг списък е - позволени/забранени. Може да се потърси в интернет от благонадежден сайт или да се направи консултация с ароматерапевт.
Бихте ли ме насочили към благонадежден сайт?
Подарък ми е дифузера и на този етап не мога да отделя време и средства за посещение на ароматерапевт.
Исках да знам до колко е безопасен той и етеричните масла.

# 384
  • Мнения: 10 210
Не съм търсила по сайтове. Да е нещо приемливо за здравия разум. Не pik, не skandalno.net и подобни. Мисля, че е ясно.

# 385
  • Мнения: 1 281
Аз пак ще кажа, фен съм на Ритуалс, знам, че има и други Simple Smile купувам само това за къщи, купувам за подаръци, други продукти също, пробвала съм и други неща, ама все се връщам към тях за ароматизиране на дома. В спалнята не използвам подобни продукти, но в останалите стаи, кухнята и банята - да. Купувала съм и от сайта, и от магазините им, в сайта, имат разни подаръци над опрелена сума Simple Smile доставят от Холандия, Нидерландия де

# 386
  • Мнения: 3 944
Аз също имам дифузер, който ми е подарък, но не го ползвам. Бях бременна, после родих, а и имаме и котка. Чела съм, че са противопоказни и в трите ситуации.

# 387
  • Мнения: 306
Аз също имам дифузер, който ми е подарък, но не го ползвам. Бях бременна, после родих, а и имаме и котка. Чела съм, че са противопоказни и в трите ситуации.

Какъв е проблемът с котката?

# 388
  • Мнения: 2 420
Не съм търсила по сайтове. Да е нещо приемливо за здравия разум. Не pik, не skandalno.net и подобни. Мисля, че е ясно.
Не съм чувала за тези сайтове...
Не ми отговаряйте разбирам,  че не можете/не искате да ми дадете насока в ползването на етерични масла и дефузер, а може и да пиша в грешна тема...

# 389
  • Мнения: 10 210
Ама много Ви моля, как решихте, че Вие нямате време да търсите информация, която Ви трябва, а другите имат време да търсят за Вас. Ако ще го правя, аз пък няма да имам време да забременея, за което Вие сте намерили време. Laughing Хайде по-полека с претенциите, никой на никого не е длъжен.

Общи условия

Активация на акаунт