Сняг октомврийски навън вали, сладкарничка за книги отвори врати! - 18 тема

  • 24 479
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 063
Честит имен ден на Наричка! 😘
Да е жива и здрава и много обичана!!!🌷🌹🌻🌹🌻🌷🌻
Моето момче вече кацна в Холандия. Сега остава само да се справи успешно утре. 🍀
Ох,Кифчето и аз я мисля!Не пише... Има ли някой друга връзка с нея?
Ние обикаляме с щерката за ботуши. Напоследък мразя да ходя по магазини-нищо не си харесвам. 😙

# 61
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Нелко,тук съм душа  Hug
През почивните дни съм по-редовна... Laughing
Ей сега се прибрахме с детето от разходка,а тя е разочарована,че снегът се топи... ooooh!

Метвам бобеца в гърнето и едни пилешки дробчета в гювеча и сядам да ви чета  Hug
Вчера си свърших домашно-учебните занаятия и съм свободна.

Кали,жив и здрав да е татко ти   bouquet
Киф и я аз мисля...писах и в Фейсбук и дано всичко е наред с цялото семейство.Надявам се да чуя хубавата новина вече ... Praynig
Нези,отпусни душица вече  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 476
Момичета, благодаря ви за доверието. С радост ще се включа в играта. Hug


Нарче, да си жива и здрава! Желая ти щастие и много любов  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 831
Наричка Hug



Кали честит празник и на твоя татко  Hug

Нели благодаря за поздрава, припомни ми една много любима песен  Heart Eyes

Мери времето вчера наистина не беше за пътуване, важното е че сте стигнали живи и здрави. Дано и днес няма проблеми  Hug

Нези ще стискам палци за твоето момче  Flowers Four Leaf Clover

Аз също снощи късно пристигнах вкъщи и днес с ММ сме се отдали на почивка, то и времето тук не предразполага за друго. Днес е празника на Сливен и ми се искаше като за първа година тук да излезем да се порадваме на празника, но времето е ни провали плановете. Поне довечера сме на гости на свекито и ще хапнем рибка  Mr. Green

Поздравявам ви с една от най-любимите ми песни в момента Heart Eyes

Скрит текст:

# 64
  • София
  • Мнения: 5 423


За Нарчето и таткото на Кали!Да сте живи и здрави и да носите името си със здраве и гордост!
Аз нали съм си фукня,не мога да не се похваля Hug
Купих най-накрая прахосмукачка и понеже ми дойде на изгодна цена в добра промоция,реших да се черпя и една хлебопекарна.
Та сега гледам като индианец и се чудя каква рецепта да забъркам.
Иначе изчистих и много ми е кеф!

# 65
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ехеее, Слив,  да ползваш с кеф новите си придобивки! Сподели за прахосмукачката, моля те! И аз имам нужда от таквоз чудо.  newsm79

Мижжж, забравих да пиша колко много ме впечатли постъпката на твоите родители, толкова мило ми стана. Честит ти Кукър и на теб!  Simple Smile Да готвиш много вкусотии в него. Гледала съм в темата, невероятни неща показват момичетата, чак не вярвам, че това чудо прави толкова чудесии. Направо развързва ръцете на домакинята. Евала на сътворилия го!

 
Скрит текст:
Аз намислих да наготвя един кебап, че и туршийка отворих снощи, направо зимни манджи ядем вече.  Laughing Само тиква ме домързя да опека. С нея съвсем щеше да ми стане коледно.
   chef

# 66
  • София
  • Мнения: 5 423
За прахосмукачката:Четох,рових и накрая се спрях на един модел на Филипс,в момента е на добра промоционална цена.
Оказа се,че колкото повече накрайника има дадена прахосм.толкова повече скача цената.
Аз взех модел с хепа филтър,накрайник за ъгли и мебели и основния,който става за паркет и килим.
Под 200 лв е в момента.Мощна,със добра всмукателна мощност и регулатор съответно за паркет,килим и мебели.

# 67
  • Мнения: 10 757
Честита прахосмукачка, Слив!  Hug
Щом е на Филипс, няма да те подведе   Peace
Аз засега май поотлагам купуването на нова. Моята е на 3-4 години, Самсунг и съм доволна. Исках да е по-мощна - 2000W, моята е 1800, но като поразмислих и се отказах  Hug

Нели, да, такива са моите родители - изключително всеотдайни, все гледат с нещо да ни зарадват Heart Eyes И ние тях - също   Hug
Радвам се, че точно тях съм си избрала  Heart Eyes Има такава теория, че всеки сам си избира родителите  Wink

Аз правих кекс за закуска, после чистих, сега ще мързелувам  Mr. Green

Хубав следобед на всички   bouquet

# 68
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ох, досега нямахме нет и телевизия...

Нара, честит имен ден  bouquet! Да си здрава, щастлива и обичана! Честит празник и на таткото на Кали - от здраве да се не отърве  bouquet!



Кой каза хлебопекарна? Ммм, имам две и непрекъснато ги ползвам, особено за тесто - сутрента пекох кифлички с мармалад от сини сливи и орехи и викам си - сега като пуснаха нет ще се паркирам пред лаптопа с няколко - но не би - закъсняла съм - 4 тави омахали гладници и пак рушкат за още Crossing Arms...

# 69
  • София
  • Мнения: 5 423
Мариетка,аз,и в момента правя един твой козунак.

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добре, че децата изпиха млякото иначе ей сега щях да врътна и аз един  Mr. Green...ще се наслаждавам на твоя Peace.

# 71
  • Мнения: 1 601
Много благодаря за милите пожелания ,момичета  Hug  Не можах по - рано да ви благодаря , но до сега нямах интернет , явно заради лошото време . Благодаря ви от сърце , бъдете и вие живи и здрави и все тук да си пишем и споделяме , и хубавото и лошото  Hug  

Смятам да отида сега на гости при мама и тате , да се почерпим за празника , да наточим каната с вино и мезетата и да засядаме на софрата  Laughing  Бях купила за почерпка един щрудел с извара и него да опека да си хапнат и така , да живеят празниците  Laughing  

Обичам ви и ви  Hug  

Хубава вечер от мен , утре ще се включа от работа , а как се стъмни отвън не е истина , как ще свикваме пак с тези климатични условия не знам ....

чаоооооо  Hug

# 72
  • Мнения: 2 491
ДВ Hug
Наричка и тук ти пожелавам да си жива и здрава и все така готина  Heart Eyes Hug  bouquet

Да е жив и здрав и таткото на Кали  bouquet

Аз през половин час ходя да разбърквам туршията на Вени на терасата и само за нея мисля и понеже е на терасата на спалнята още със събуждането вдигам щората да я нагледам Laughing Laughing Laughing Но днес само един път я опитах, заклевам се, макар че има време до вечерта де, не се знае като си лягам и погледна през щорите какво ще ми хрумне Mr. Green

Приятна вечер на всички Hug

# 73
  • Мнения: 10 757
Бе ти не надничай много-много през щората, че нали знаеш....

Скрит текст:

 tooth tooth tooth

# 74
  • София
  • Мнения: 4 909
Бе ти не надничай много-много през щората, че нали знаеш....

Скрит текст:

 Joy Joy Joy
Жестоко!!!

Общи условия

Активация на акаунт