ТЪРСЯ филм , сериал ............ Тема 7

  • 96 218
  • 747
  •   1
Отговори
# 390
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
pasinet, My Tutor?
И малко кадри.

# 391
  • Мнения: 2 448


Еее знаех си, че на правилното място питам!  Hug   bouquet Малко се зачудих на пръв поглед като видях кадрите, обаче по тази снимка го познах.


Златна си!  Simple Smile

# 392
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 Hug

Много е забавно как днес възприемаш някого, който те е развълнувал по някакъв начин преди ехееей години Mr. Green
Аз съм изпадала в искрено недоумение  Laughing
Единствен "Звездният принц" все още ми харесва  Blush

# 393
  • Мнения: X
Hug

Много е забавно как днес възприемаш някого, който те е развълнувал по някакъв начин преди ехееей години Mr. Green
Аз съм изпадала в искрено недоумение  Laughing
Единствен "Звездният принц" все още ми харесва  Blush
„Бенджи, Закс и Звездния принц“  ли ?

# 394
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да, миналата седмица си го свалих  Blush

# 395
  • Мнения: X
Аз се сетих за един руски филм ,май имаше подобно име - по приказка на Оскар Уайлд.
 Инак и аз харесвам Звездният принц.

# 396
  • Мнения: 5 462
Аз имам въпрос относно сериала Човешки съдби /Франция/ , чиято първа серия са излъчили днес по AXN в 7.30 часа.?Никъде не намирам инфо за него , нито знам как му е френското заглавие ?

# 397
  • Мнения: 356
nadito0o Много ти благодаря.Не е целия филм,но явно повече от това няма как да се намери.Аз все пак видях повечето   bouquet

# 398
  • Мнения: 5 462
Търся ето този филм с бг субтитри .

http://www.imdb.com/title/tt1637660/?ref_=nm_flmg_act_7

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 6 955
Аз имам въпрос относно сериала Човешки съдби /Франция/ , чиято първа серия са излъчили днес по AXN в 7.30 часа.?Никъде не намирам инфо за него , нито знам как му е френското заглавие ?

Оригиналното му заглавие е Lignes de vie.

# 400
  • Мнения: 5 462
След Тиранин много ми се иска да гледам други сериали/предпочитам пред филми / свързани с ислямския свят , не държа да е изпълнен с жестокост /като Пустинно цвете примерно / .
По скоро ми се гледа сериал за живота на богатите арабски фамилии /филма да се развива в днешно време /, манталитет , бит , може и малко политика  да има ,някоя друга интрига и т.н. Взаимотношения бедни /богати също може да е застъпено във сериалите или филмите?
Ще се радвам на вашите предложения !
Благодаря предварително ! Hug Peace  bouquet

# 401
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Markrit, пробвай El Principe - http://www.imdb.com/title/tt2651246/

# 402
# 403
  • Мнения: 5 462
Аз имам въпрос относно сериала Човешки съдби /Франция/ , чиято първа серия са излъчили днес по AXN в 7.30 часа.?Никъде не намирам инфо за него , нито знам как му е френското заглавие ?

Оригиналното му заглавие е Lignes de vie.
  bouquet Peace

# 404
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Здравейте, търся филм показващ издевателствата  над евреите в концлагерите , сякаш съм гледала доста , а сега не се сещам . Дори имаше един с няколко Оскара. Гледала съм няколко пъти "Списъкът на Шиндлер", но ми трябва и нещо друго .

Общи условия

Активация на акаунт