ТЪРСЯ филм , сериал ............ Тема 7

  • 96 244
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
точно, много благодаря   bouquet

# 451
  • Мнения: 8
Здравейте, търся един филм, който докато не му разбера името няма да спя спокойно. Мислех, че е '' Капан за сънища", но днес започнах да чета книгата и осъзнах, че няма абсолютно нищо общо с филма в спомените ми. Помня много малко неща от филма, но се надявам някой де се сети. Някаква група хора на средна възраст  отидоха в огромна къща, не помня с каква цел, но започнаха да се случват разни неща, но в началото мисля че само една жена го осъзнаваше и всичко странно се въртеше около нея и накрая помня, че през нощта, след като всички бяха легнали да спят чуха звуци от стаята на въпросната жена и като отидоха видяха как по тавана лазят нещо като пипала от черен дим и и обгръщаха леглото и накрая се оказа, че каквото и да е било онова в къщата е искало само тази жена.

# 452
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
А нещо повече да добавиш, като приблизителна година на филма, например.  Simple Smile

# 453
  • Мнения: 8
Току-що намерих филма. Сетих се за главната актриса как изглеждаше и се сетих, че наскоро я гледах в '' Заклинанието" и филма, който търсих е "Свърталище на духове".

# 454
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Току-що намерих филма. Сетих се за главната актриса как изглеждаше и се сетих, че наскоро я гледах в '' Заклинанието" и филма, които търсих е "Свърталище на духове".

О, много любим филм, как не се сетих.  ooooh!

# 455
  • Мнения: 161
Здравейте ! Търся сериал, помня, че всички по света бяха припаднали за определено време, някой бяха сънували какво ще им се случи след 6 месеца, а тези който не бяха сънували нищо значи след 6 месеца нямаше да са живи. По едно време намериха един мъж в затвор, той им каза, че знае причината за припадъка на всички, май се беше оказало, че не е за първи път, преди е имало някакви припаднали птици или умрели. Една от героините беше лекар, имаше дъщеричка малка и беше сънувала друг мъж, след това се запозна с него в болница , синът му беше приет там, а дъщеричката и позна момченцето, каза на майка си че го е видяла в съня си...

# 456
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте ! Търся сериал, помня, че всички по света бяха припаднали за определено време, някой бяха сънували какво ще им се случи след 6 месеца, а тези който не бяха сънували нищо значи след 6 месеца нямаше да са живи. По едно време намериха един мъж в затвор, той им каза, че знае причината за припадъка на всички, май се беше оказало, че не е за първи път, преди е имало някакви припаднали птици или умрели. Една от героините беше лекар, имаше дъщеричка малка и беше сънувала друг мъж, след това се запозна с него в болница , синът му беше приет там, а дъщеричката и позна момченцето, каза на майка си че го е видяла в съня си...

Този трябва да е сериалът - http://www.imdb.com/title/tt1441135/

# 457
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Самоцитирам се с надежда. Blush

Здравейте,
Надявам се да ми помогнете със заглавието на един филм, който търся много отдавна.
Летящи извънземни, от рода на Закс от култовия сериал "Бенджи, Закс и Звездният принц" се разбиват в старчески дом мисля, че беше. Едното извънземно се повреди при приземяването-бяха механични, а другото го поправяше. Бяха двойка. Жителите на дома разбраха за тях. Извънземните им помагаха със способностите си да поправят разни неща. Сещам се още, че искаха да им съборят дома, но извънземните им попречиха, не помня точно как. Накрая имаха и поколение.

# 458
# 459
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Не е Какавидите.  Лошото е, че като го търся по ключови думи все Какавидите ми излизат. Само една серия е и мисля, че е доста стар.   bouquet

# 460
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
По ключови думи отново:
http://www.imdb.com/title/tt0092494/
 Blush

+ едно списъче:
http://www.lib.berkeley.edu/MRC/Scififilm.html#invaders

# 461
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Ключовите ти думи са много по-добри от ключовите ми думи.  Hug
Много благодаря.  bouquet

Много полезен списък.  smile3508

# 462
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Е, как "Благодаря"?  Joy

"Батериите... " ли е?

# 463
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Да, той е. Гледала съм го много отдавна и съм му забравила заглавието.

# 464
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
 Hug

Ейц, днес цял ден се излежавам и за миг поне да съм полезна  Mr. Green  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт