KARADAYI с Кенан и Бергюзар - сериалът и новините извън него - Тема 23

  • 17 606
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 11 116
РЕЗЮМЕ
Фериде смята, че Махир я е отстранил от живота си и е влюбен в друга жена. Тя се опитва да се справи с тази ситуация, но присъствието на Белгин в съда прави това напълно невъзможно. Белгин има нужда Махир да свидетелства в нейна полза, за да се спаси. Махир прави това за Белгин, изправяйки се пред Фериде. Фериде вече е сигурна, че Махир има връзка с Белгит и ще вземе много важно решение. Какво е то?

Махир си дава сметка, че причинява огромна болка на любимата си, опитвайки се да я отдалечи от себе си. Заради доброто на Фериде не може да се откаже от започналата игра, но предупреждава Белгин да престане с неконтролируемото си поведение и й казва повече да не се появява пред него. Ще научи ли Махир, че Белгин от седмици е точно там, където той се опитва да стигне, за да си отмъсти.

Махир сключва рискована сделка с Юсуф, за да бъде приет в средите на подземния свят. Готов е на всичко, за да им достави задържаната в полицията контрабандна пратка на МС. Юсуф споделя с останалите за споразумението с Махир. Джемал остро възразява. Той казва, че дори и Махир да донесе стоката, той няма да седне на една маса с него. Ще успее ли Юсуф да го убеди? Махир няма представа за тези спорове. Ще успее ли той да отмъкне сам пратката?


Не може да им се отрече на сценаристките, че забиват ножа до кокала... ooooh! ooooh!

Варна, благодаря ти за всички преводи! Hug Hug

# 571
# 572
  • София
  • Мнения: 744
Фериде да не иска от баща си помощ,за да я преместят в Анкара

# 573
  • Мнения: 23 410
Фериде да не иска от баща си помощ,за да я преместят в Анкара

Може.

# 574
  • София
  • Мнения: 744
Два са вариантите,разбира се ако стане така Фериде да иска да заминава на някъде.Или нещо,ще се случи,както каза Варна,или ще има скок във времето и тя ще замине,а след това ще дадат директно как се връща

# 575
  • Мнения: 23 410
Два са вариантите,разбира се ако стане така Фериде да иска да заминава на някъде.Или нещо,ще се случи,както каза Варна,или ще има скок във времето и тя ще замине,а след това ще дадат директно как се връща

Да, и това за скока във времето го има като версия по форумите.

# 576
  • София
  • Мнения: 744
Не знам колко серии са приготвили до края,те по Нова година правят ли някакви паузи,до пролетта ли ще го дават?Ако има още двайсетина епизода,има още да разтягат локуми,но вече трябва, поне някакви съмнения да паднат върху МС,някой поне да го заподозре

# 577
  • Мнения: 23 410
Берг е посветила наградата си на Али.

Берг

Когато се върна вечер вкъщи, поставям всяка получена награда до главата на Али. Защото той въпреки, че е много малък, ме очаква с нетипична за неговата възраст зрялост. Затова приемам наградата най-вече заради него.
На въпроса „Кой има повече награди, тя или Халит?“, Берг е отговорила: „Не сме ги броили, като се прибера ще го направя.“


# 578
# 579
  • Мнения: 23 410
Не знам колко серии са приготвили до края,те по Нова година правят ли някакви паузи,до пролетта ли ще го дават?Ако има още двайсетина епизода,има още да разтягат локуми,но вече трябва, поне някакви съмнения да паднат върху МС,някой поне да го заподозре

Как десетина епизода? Сезонът ще си приключи както обикновено през юни. По Нова Година не правят пауза, защото те не празнуват Коледа. Освен ако не се падне на 31 декември или 1 януари. Не съм гледала календара.

# 580
  • София
  • Мнения: 744
Двайсет епизода имах пред вид.Не знам,мисля си че около 30 епизода са предните сезони и за това предположих,че и този ще са толкова горе долу.

# 581
  • Мнения: 15 391
Варна,  Hug Hug Hug благодаря за превода  newsm51

До 15.06 имаме 37 понеделника  Laughing предполага се, че ще имаме и толкова  епизоди, Peace освен ако ... Grinning Grinning Grinning

# 582
  • Мнения: 23 410
Варна,  Hug Hug Hug благодаря за превода  newsm51

До 15.06 имаме 37 понеделника  Laughing предполага се, че ще имаме и толкова  епизоди, Peace освен ако ... Grinning Grinning Grinning

Олеее, много, бе.

Може да приключат към края на май.

Дано стигнем до 100-я болюм, че да има юбилейно парти.  Laughing

# 583
  • Мнения: 15 391
Скрит текст:
Варна,  Hug Hug Hug благодаря за превода  newsm51

До 15.06 имаме 37 понеделника  Laughing предполага се, че ще имаме и толкова  епизоди, Peace освен ако ... Grinning Grinning Grinning

Олеее, много, бе.

Може да приключат към края на май.

Дано стигнем до 100-я болюм, че да има юбилейно парти.  Laughing
Много са 37  Peace ама много ми се виждат сега. Ами като свършат?  newsm78 newsm78 newsm78

# 584
  • София
  • Мнения: 744
И на мен ми се струват много,не защото не искам да гледам,а защото ми е чудно какво още ще измислят СЦ,има ли още какво да им се случва на Махир и Фериде

Общи условия

Активация на акаунт