Крем за около очи - VI тема

  • 117 656
  • 763
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 75
Здравейте, аз съм на 27 години и имам нужда от околоочен крем. Имам линии под очите дори без да се усмихвам. Майка ми и тя е по същият начин. Да знаете някой продукт, който става за моята възраст? Или марка към която да се ориентирам? Благодаря.

# 691
  • Мнения: 107
Момичета,захванала съм да чета темата ,споменавате толкова марки и видове,че се оплетох. На 40г съм,ползвала съм на Дм продукти за околоочен.
Напоследък забелязвам доста бръчки около очите и около устните при удмивка,гримаса и очевидно имам нужда от по-силен продукт.
В дрогерия ми предложоха комплект на виши,но няма тестер.
Имаше и вариант дневен за смесена кожа ,каквато е моята ,аз предпочитам  околоочен с нощен крем комбинация,мога ли да ползвам дневния за нощен и имате ли мнение за сета:
http://apteka.framar.bg/30025452/виши-лифтактив-дерм-комплект-дневен-крем-околоочен-крем


Възможмо ли е неправилното сваляне на грима -ползвам тампони с мицеларна вода ,но малко грубичко  и интензивно разтърквам ,да е причина за по-рязката поява на бръчки .
Видях се на едни снимки и се ужасих.
Поздрави

# 692
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

# 693
  • Мнения: 2 855
Това е кремчето. Можеш да минеш и да вземеш тестер, да пробваш и да прецениш.
На мен много ми харесва.

http://www.phytocode.bg/shop/rosa-damascena/krem-za-okoloochen-kontur-detail.html


Мерси bouquet

# 694
  • София
  • Мнения: 4 714
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

Aз използвам за околоочен Avene hydrance optimale uv RICHE и съм много доволна. Дори и по-миналата седмица в големите студове ми беше Ок. Peace

# 695
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

Aз използвам за околоочен Avene hydrance optimale uv RICHE и съм много доволна. Дори и по-миналата седмица в големите студове ми беше Ок. Peace

Този който е всъщност за лице, така ли? не дразни ли на очите?

# 696
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

Aз използвам за околоочен Avene hydrance optimale uv RICHE и съм много доволна. Дори и по-миналата седмица в големите студове ми беше Ок. Peace

Този който е всъщност за лице, така ли? не дразни ли на очите?

Да, точно така. Този:
http://apteka.framar.bg/30061919/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85 … -40-%D0%BC%D0%BB-

На мен не ми дразни очите. Все пак не нанасям крема в тях. Wink
Обикновено го купувам от Субра с намаление за около 29 лв.

# 697
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Скрит текст:
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

Aз използвам за околоочен Avene hydrance optimale uv RICHE и съм много доволна. Дори и по-миналата седмица в големите студове ми беше Ок. Peace

Този който е всъщност за лице, така ли? не дразни ли на очите?

Да, точно така. Този:
http://apteka.framar.bg/30061919/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85 … -40-%D0%BC%D0%BB-

На мен не ми дразни очите. Все пак не нанасям крема в тях. Wink
Обикновено го купувам от Субра с намаление за около 29 лв.

Мерси много, ще потърся да го взема Grinning

# 698
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Скрит текст:
Някой ползвал ли е на Avene околоочния (eye countor for sensitive eyes.

Aз използвам за околоочен Avene hydrance optimale uv RICHE и съм много доволна. Дори и по-миналата седмица в големите студове ми беше Ок. Peace

Този който е всъщност за лице, така ли? не дразни ли на очите?

Да, точно така. Този:
http://apteka.framar.bg/30061919/%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%85 … -40-%D0%BC%D0%BB-

На мен не ми дразни очите. Все пак не нанасям крема в тях. Wink
Обикновено го купувам от Субра с намаление за около 29 лв.

Мерси много, ще потърся да го взема Grinning

Moля. Дано да ти допадне. Praynig В Субра ги питай дали нямат някой и друг на намаление, че не винаги казват... Simple Smile

# 699
  • Мнения: 992
Аз в момента съм с този серум на Биороуз. Подарък ми е и като му видях цената просто припаднах.   Shocked
Харесва ми страшно много, но ми е интересно защо е толкова скъп?

# 700
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз в момента съм с този серум на Биороуз. Подарък ми е и като му видях цената просто припаднах.   Shocked
Скрит текст:
Харесва ми страшно много, но ми е интересно защо е толкова скъп?
[/spoiler]

Не мога да му видя цената. Ама ако е Ок за теб какъв е проблемът? В крайна сметка не го разнасяш по цялото тяло. Wink Simple Smile

# 701
  • Мнения: 992
Проблема е, че страшно ми харесва, а цената е 189 лв...стана ми интересно защо е чак толкова скъп.
Уж съдържал био розово масло, заради него ли чак такава цена newsm78

# 702
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Преди седмица се сдобих с този крем (цената е около 40 евро по безмитните магазини) Estee Lauder - Advanced Time Zone Eye Crème. Прави кожата много мека и добре хидратирана. На  32г съм и не се боря с бръчки, за да кажа дали има такъв ефект, но определено линиите под очите ми не са така изразени, когато са добре хидратирани.

# 703
  • Мнения: 54
аз съм на 21 години и искам да попитам дали ми е рано още да ползвам някакъв околоочен крем ? единственото нещо с което си мажа цялото лице е масло от арган но не знам дали трябва да си взема някакъв крем и да смеся маслото с него ?

# 704
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Да смесиш не, но да хидратираш е задължително. Колкото по-рано, толкова по-добре

Общи условия

Активация на акаунт