Крем за около очи - VI тема

  • 117 553
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 562
Тукощо поръчах кремчето с ему,надявам се да е достатъчно богато като консистенция Peace .....от дълго време съм в търсене на богат околоочен крем който да ползвам вечер.
Не мога да кажа,че е богато  като консистенция,тоест не е гъста,плътна текстура.Но е достатъчно подхранващо.Аз съм 40+ ,с малко околоочни бръчки(като се усмихна)и ми е идеално.Имам супер чувствителна кожа и очи,но досега дразнене ,парене и т.н не съм имала.Такъв дискомфорт са ми причинявали дори продукти за чувств.кожа и от по-висок клас-Клиник,Кларинс,Талго.Че дори и био,натурална козметика.

# 721
  • София
  • Мнения: 1 956
Клиник, Кларинс, Талго, Диор и т.н. не са хубави  Crossing Arms Пълно е със скъпи продукти на пазара, а те залагат на марката, не толкова на разработката. Рекламите им са скъпи. ИЗвод - търси се нещо скъпо, нерекламирано и с патенти за специални молекули.
В този ред на мисли, гледаг Аугира, имат серум за тъмни кръгове. Чудя се дали им е добър. Под 50 лв някъде.

# 722
  • Мнения: 9 225
Преди 2 месеца си купих Ему дневен , нощен и околоочен...
дневния - ок
нощния  - определено слаб не ми харесва ще го измажа де, ама лятото за зимата много лек/воднист ми идва
обаче с околоочния .... #Cussing out за първи път крем да ми подейства толкова зле зачервява ми бялото на очите сълзи ми от него пробвах мазах, спирах за да видя от него ли е ..мислих си първоначално ,че ми е попаднал в окото и затова ми "смъдят" , сълзят около 3-4 часа след поставяне постоянно очите.

маслото от ему е много приятно ... май този е единствения продукт който бих повторила

Относно ефект ... не не виждам  Peace

# 723
  • Мнения: 2 562
Пинко,разкажи за дневния крем  Praynig Отдавна му се каня  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 2 045
аз пробвах лосиона за тяло с Ему - великолепен, но такава смрад... лайка, лавандула и здравец  #Cussing out но като ефект е божествен, за аромата го смесих с една есенция, която мирише на ванилов сладолед и така го ползвам  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 46 572
обаче с околоочния .... #Cussing out за първи път крем да ми подейства толкова зле зачервява ми бялото на очите сълзи ми от него пробвах мазах, спирах за да видя от него ли е ..мислих си първоначално ,че ми е попаднал в окото и затова ми "смъдят" , сълзят около 3-4 часа след поставяне постоянно очите.:
Преди време, когато се появи този крем във форума бях единствената с такива оплаквания, а уж не са ми чувствителни очите. Чак си мислех, че нещо не ми е наред, но вчера още една жена прочетох с такава реакция, днес и ти, явно в кремчето си е проблемът. Иначе е много хубав като действие, късметлии са тези, на които им понася...

# 726
  • Мнения: 9 225
Не се сърди, човече  и аз уж "не съм с чувствителни очи" ..

Да похваля и един крем, който си поръчах от ихерб .. ама много съм доволна от него и го ползвам от толкова време горе долу 2 месеца, само сутрин , определено прави това за което го хвалят прибира ми торбичките .
Той е прозрачен доста течен билков . този
bubka:)
в скрит, че темата е за околочен

 
Скрит текст:
Дневния е приятен , добре попива, кожата става мекичка на пипане,  определено не е мазен, за нормална и по мазна кожа бих казала, че би бил чудесен, имам усещане че някак свива порите . Моята е суха  Wink Ако слагаш фон дьо тен отгоре, е идеален в моя случай, защото не размазва/разтича ФДТ . Магически не е ! Бръчки и финни линии не изчезват , поне за 2 месеца употреба де  Wink за тях само тежка артилерия , крем чудо няма- независимо от цената и съставките му !

# 727
  • Мнения: 2 562
Пинко,благодаря  bouquet

# 728
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Значи стискам палци и мойте ,,нечуствителни очи,, да не направят такава реакция Peace.До сега само от околоочен крем на Авен съм имала реакция.....ужасна просто парене,щипане,зачервяване и на сутринта буквално белеща се кожа около очите,околоочни кремове и гелчета съм пробвала много....(Биодерма,Ла рош,Филорга,Алверде,Балеа,Регал,Елизабет Арден,Ахава,Ести Лаудер,Био карите,Юриаж....сигурно изпускам някоя марка ) освен от Авен от никой дриг не съм имала никакво дразнене и оплаквания.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   И аз съм в търсене на перфектния околоочен крем, засега – безуспешно. Hug

# 730
  • Мнения: 22
 Grinning И аз съм в търсене на добър околоочен крем, проблем при мен е че съм с чувствителни очи. Досега единственното което ми понася е lierac DIOPTICRÈME, но ефект срещу бръчките никакъв.

# 731
  • Мнения: 1 167
И аз съм още   търсене..чета и виждам че няма обща панацея. Едни са доволни от един продукт, други от друг, но като цяло природата и гена си казва своето. Аз лично 35+ не съм намерила още Крема за Мен. Каквото и да намажа като присвия очи кожата в страни седи една суха сякаш- така я виждам, но пък нямам усещане за сухота..вече се чудя какво да мажа.

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Здравейте момичета, в търсене съм на околоочен крем с кофеин в него. Въртя два (на Гино и на Талго) вече от доста време и искам да сменя. Позачетох се в една аптека, но не мога да изчета всички опаковки, а консултантките, както винаги са безполезни...
Ако някой има идея за конкретен крем, моля да напише кой е Simple Smile))

Благодаря! bouquet

# 733
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Преди време коментирахте околоочните на Пирин дрийм,от кой точно сте доволни?

# 734
  • Мнения: 827
Преди време коментирахте околоочните на Пирин дрийм,от кой точно сте доволни?

Подхранващ Крем за около очи,в зелената кутийка,т.к. има и един гел с помпа(той е по-лек като действие).
Първият има анти-ейдж ефект,нежна консистенция,особено е подходящ за през нощта.Но от известно време на мен ми е слаб,търся нещо по-драстично като действие.Но на Пирин Дрийм продуктите им давам висока оценка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт