Крем за около очи - VI тема

  • 117 556
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 310
Аз от около седмица съм с този крем - http://www.zlatnaribka.com/phyris/phyris-25/hidratirashta-grizha … nsation-eye-20-ml

Рано е да дам мнение, но пък разбрах, че поне не ми люти на очите, а и сякаш приятно хидратира

# 736
# 737
  • Мнения: X
Много хубаво кремче - попива бързо, не прави кир ефект и не оставя мазен филм  Peace
Добра основа за грим, подхранва горе-долу добре.
За изразени линии обаче не става. За хидратация без превенция - да  Peace

# 738
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Пак съм на стартовата права, чудейки се какво да купя този път. Ще съм много благодарна ако някой е ползвал и сподели мнение за кой да е от следните продукти:

Ahava:

Скрит текст:

Phytomer:

Скрит текст:

Yonka:

Скрит текст:

Thalgo - този:

Скрит текст:

или този:

Скрит текст:

Ла Рош като нощен:

Скрит текст:

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 15 583
   Тайга, по случайност доскоро имах тестерче на околоочния на Phytomer. Peace Не мога да изразя твърдо впечатление от толкова краткотрайна употреба, а и принципно нямам много опит с кремовете, но моето мнение е, че кремът хидратира добре, не люти и не дразни, изглежда ми сравнително богат, но май при мен нямаше видим ефект – очите ми сякаш не изглеждаха по-свежи сутрин, спрямо периода, когато все още не нанасях от пробичката. Цялостно не съм впечатлена, като че ли. Peace

# 740
  • SF
  • Мнения: 21 422
Ползвала съм Phytomer i Ahava (няколко тестера) и съм доволна.
Phytomer е много хубава козметика и аз съм много доволна. Определено бих повторила.
За Ahava имах няколко тестера и ми се събра около месец лятото, в който ги ползвах. Нищо конкретно не мога да кажа, но не ми е навредил. По време и след ваканцията ги ползвах. Никакви промени не съм забелязала. Не ми беше изсушена кожата. Не мога да преценя добре, защото бях и със слънцезащитен крем почти през целия ден. Само вечер не слагам слънцезащита. Сигурно добре си е работило кремчето. Заради цената обаче трябваше да съм убедена, че искам непременно да го имам.
ОТ двата - Phytomer ми е по-приятен, но него съм си го ползвала и по-дълго време и впечатленията ми са по-обосновани.
Харесвам много Clarins i Biotherm и Лиерак, както и Тime Filler Eyes на Филорга. (изброявам какво харесвам, за да може, ако си ползвала някои от тях, добиеш представа къде горе-долу го нареждам този крем). В момента ползвам околоочния на Nataura - българска козметика и отново съм много доволна. Аз май ще се окажа не много капризна.

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Thalgo silicium regard е единият крем, който имам постоянно. Много бързо прибира лекото подпухване сутрин, богат е, много много го харесвам. Не знам какво прави точно за бръчките ми, които са по-скоро леки мимически линии, но поне не стават повече от очакваното  Mr. Green Peace

# 742
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много благодаря за отзивите bouquet
Трябваше да напиша и какво целя всъщност. Бръчки все още нямам, само много леки мимически, които се забелязват, щом се усмихна и най-вече, когато над тях е нанесен грим. Очите ми обаче са склонни да подпухват и се притеснявам, че с времето ще се оформят торбички, които после няма как да премахна вече.

Оставам с впечатлението, че Thalgo silicium regard е най-подходящ в този случай и май се насочвам към него.

В момента имам Шисейдо Ибуки и Натаура. Първият не ме очарова, но може би вече е слаб за мен, а вторият е богат и го харесвам, но при мен не е добра основа за грим и го ползвам само вечер.

Принципно харесвам органична козметика и съм склонна да експериментирам там, но все си мисля, че многото влагани в състава масла, подпомагат подпухването.

Филорга още не съм ползвала. Може пък да си потърся техни тестери.

# 743
  • Мнения: 827
Мацки,прочетох едно единствено мнение за Re Nutriv-черната писалка на Еstee Lauder.Мнението беше блестящо,но много ще съм благодарна и на други мнения - какъв ефект се постига,интересува ме малко по-подробно- как ви е понесъл на кожата,има ли изглаждане,уплътняване,за момента видях единствено цената му,но конкретни впечатления-никакви.

https://www.esteelauder.com/product/676/30021/Product-Catalog/Re … ntouring-Eye-Lift

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Тайга, вземи си все пак тестерче да видиш дали ще ти действа така добре срещу подпухването, както на мен, не е никак евтин крема все пак..
Другият, който ползвам и има същото добро действие е на Guinot Longue Vie, Guinot имат и един точно за подпухване Eye fresh, но той е за по-млада кожа (каквато е и твоята)  Peace

# 745
  • Мнения: 348
Тайга, аз мога да ти кажа какво да НЕ си вземаш Lierak Dioptigel - абсолютно никакъв ефект, като се има предвид че при мен подпухването е съвсем леко и общо взето като при теб. Пиши после на какво си се спряла и какъв е ефекта Hug

# 746
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ще пиша задължително.
Засега се спирам на Thalgo, като мисля да комбинирам серума и крема, мисля си, че серумът с този метален рол-он накрайник ще е много приятен сутрин.

От Ла Рош също не се отказвам като идея, но той е с ретинол и ще е нощна грижа само.

В момента обаче все още имам опаковки за доизхабяване, така че няма да бързам и да се презапасявам. Може би ще поръчам следващата седмица.

# 747
  • Мнения: 103
Само за инфо, не съм смляла още тази безценна информация:

http://esale07.ru/bg-30-ec.php?sid=bg-30-ec_Female+37+-+43+Bulga … mp;sex=2&id=1

Последна редакция: вт, 08 мар 2016, 23:02 от Errica

# 748
  • Мнения: 36 059
яко блър от фотоапарата, заигравка с наклона на главата и кофа глупости за наивниците, но звучи чудесно  Mr. Green

# 749
  • Мнения: 103
За всеки влак си има пътник. Преди време една приятелка от Щатите ми писа за крем с подобно на тази маска действие. Категорично отказах да и го поръчам и изпратя. Пак беше някаква реклама от Фейсбук.

Общи условия

Активация на акаунт