До Декември времето почти изтече, идва малко Коледно човече!

  • 28 210
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 273
sheytan,аз съм качила 23 кг,но всички ми казват че качвам само на корем,и вече доста започва да ми тежи,краката ми се подуват много особено вечер Simple Smile

# 61
  • Мнения: 80
Добро утро на всички! kaffeetrmker_2

Може ли да ви се оплача... Досега мъжът ми все повтаряше да не купувам още нищо за бебка, тъй като щели негови приятели да ни дават разни работи, било рано и т.н. - все с едно спокойствие, сякаш бебето него ще го чака да се накани. Дори почти не обърна внимание на няколкото дрешки, които с майка ми купихме преди месец. И изведнъж снощи, докато бяхме на гости у съседите, се оказа, че неговата майка била накупила "кашони" с разни неща, включително памперси, ама му казала все още да не ми казва Crazy Е направо откачих вътрешно, супер гадно ми стана, защото на нея едва ли й е казал, че има време и да не купува каквото и да било. Колко се били радвали техните, точно внучка искалииииии... Е и нашите се радват, ти да видиш! Изглежда ми сякаш те (тъща ми), понеже имат повече материални възможности, ще искат да "купят" мене или малката. И не съм съгласна да ми купува тъщата всичко и да ми отнема удоволствието от това да напазарувам бебешки дрешки за моето си дете! Да даде пари, а аз ще си купувам, каквото реша. Знам, че го правят от добро и че наистина са щастливи, но наистина заради това цяла нощ ревах, колкото и да е егоистично от моя страна Cry

По темата за килограмите също ми се плаче - качила съм поне 25 (не смея да се меря просто)... Не ми личат чак толкова, не ми и тежат, но се побърквам, като знам, че старите ми дрехи изобщо не ми стават #Cussing out

За стрелците мога само хубави неща да кажа. Аз съм рак, но перфектно се разбирам с огнени зодии и предимно с такива съм заобиколена. Даже най-добрата ми приятелка е родена на 13-ти декември и имам заявка от нея, а и от други познати стрелчета, за датата на бебенце Mr. Green Иначе много ме е страх да не пренося с този термин на 20-ти, че с козирозите имам доста странен опит. Колкото такива познавам, все са шантави и ужасно странни... На един познат даже прякорът му е "Особения" Mr. Green

Хубав ден ви желая, дано да е по-слънчев cold

# 62
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
не знам какво е това чудо пръстите на ръцете ми истръпват  Sad

# 63
  • Мнения: 614
Аз пък имам много познати и дори най-близките ми приятели са все  Козирози!  Както и дъщеря ми е козирог  Heart Eyes- само хубави неща мога да кажа!

Виж, майка ми е Стрелец и хич не се разбираме, та ми беше малко свито като избирах датата за секцио в зодия Стрелец (и все още ми е... Crazy)

Скорпионите също много ги харесвам! Ама както се казва, голям избор нямам Whistling

Glloriyta -  при мен изтръпват, ако лежа по гръб или надясно.

Мляко с нес - говори най-добре открито със свекървата. Напълно нормално се чувстваш и въобще не е егоистично! Аз много се дразнех предния път, когато майка ми искаше с мен да избира! Хем е за бебето, ма и тя да участва.  Ми - отнема ми от радостта. Този миг с избора на дрешки, че дори и памперси си е личен и всеки заслужава да го изживее, както иска. За мен най-добрия вариант е да дадат парите, пък аз винаги ще се оправя Crossing Arms

Виж този път и дума не са отворили нито едните, нито другите баби и дядовци да купят нещо за бебето (дори дрешки). Малко ми е гадно, защото още не се е родило и отношението и вълнението им не е същото, както с Вики Rolling Eyes Та от сега усещам някакво разделяне на децата...

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 10:51 от Lady Clarion

# 64
  • Мнения: 180
не знам какво е това чудо пръстите на ръцете ми истръпват  Sad

Аз съм така от поне 2 месеца. Нощем като ми изтръпнат ръцете от началото до края, ми се схващат и пръстите, и са надути, надути. Не махнах навреме венчалната халка, та сега си стои вряза в пръста ми  Confused

С килограмите съм + 14, но определено в последния месец ще кача не малко, мисля, че този сняг, дето ни заваля, рано ме затвори вкъщи. Не смея да излизам в такова време навън  Embarassed

Покупките и събраните неща за бебока са само от мои хора. На мъжа ми роднините нищичко не са дали за момента, не са и направили заявка, че ще има нещо от тях  Close

Аз все си казвам, че трябва вече полека-лека да стягам багажа за болницата и аз, както и да има още уж не толкова малко време, но пак си стои празна още.  Rolling Eyes Но мисля да се срещна първо с доктора, към който съм се ориентирала да раждам, да ми каже  той какво се иска в тази болница - за мен, за бебето, та тогава да се заема по-сериозно. Че както гледам май навсякъде всичко е различно.

# 65
  • Мнения: 1 296
Мляко с нес, напълно съм съгласна, че не са постъпили много "умно". Даже и да са искали да те улеснят, наистина се оказва нещо като отнемане на удоволствието от пазаруването. Все пак мама най-добре знае от какво има нужда бебчето.

За пръстите на ръцете - на мене не ми изтръпват, но ме болят кокалчетата всеки път като стисна нещо. Например да изцедя парцал или да отворя бутилка.... А за колената няма да ви се оплаквам...

За зодиите - майка ми и сестра ми са стрелци. Като даже термина ми е на датата на майка ми - 7ми. Е, хич не обичам тая зодия... Ама я предпочитам като че ли от скорпиона. И двете ми стрелкини обичат да говорят много и да не изслушват хората, знаят си своето и се налагат.

# 66
  • Мнения: 614
Уау, Кукумицина - то мойта майка е на 6-ти Дек. Направо не мога да повярвам, как точно миналата тема ги обсъждахме, а те през ден родени! Shocked Направо се замислям за промяна в датата на секциото...Точно такава е каквато описваш твоята!

# 67
  • Мнения: 958
За зодиите - майка ми и сестра ми са стрелци. Като даже термина ми е на датата на майка ми - 7ми. Е, хич не обичам тая зодия... Ама я предпочитам като че ли от скорпиона. И двете ми стрелкини обичат да говорят много и да не изслушват хората, знаят си своето и се налагат.
Хех, все едно за мен говориш, ама аз съм Дева Mr. Green
На мен баба ми беше Стрелец - много силна жена, но понякога и доста строга. Но силна, устремна, амбициозна..малко и лоша понякога..Но силен характер, което за мен е много важно - детето ми да е силен характер и да може да се оправя само в живота.
Вуйчо ми също е Стрелец - много го обичам този човек - малко мрънкащ е, но иначе доста силен и той, малко не признава друго мнение, но иначе си обича семейството, всичко приема с лекота и винаги има решение - непукист си пада малко.

Виж Козирозите..съгласна съм с Мляко с нес! Доста особени - чичо ми е Козирог - самотник пълен, всеки му е по-близък от собственото му семейство, особняк е, скръндзав като чичо Скрудж..Братът на ММ ми е абсолютно същия, но и даже примесено със злоба, незачитане на никой друг освен себе си, би продал и майка си, ако му трябват пари..Е мерси за такива хора, седя и се моля денонощно синът ми да не е Козирог! Praynig

Мляко с нес, не се разстройвай, а си направи една щопинг терапия ти предлагам аз - купи нещо на детето лично от теб, посети например Джъмбо, и ще се почувстваш по-добре Hug

# 68
  • Мнения: 1 296
Ами момичета, аз пък съм Овен и хич не съм настъпателна и амбициозна или с рогата напред...  Laughing Естествено и аз съм си характер, но не и това, което описват за Овните Simple Smile

# 69
  • Мнения: 267
Мляко с нес, не се разстройвай, а си направи една щопинг терапия ти предлагам аз - купи нещо на детето лично от теб, посети например Джъмбо, и ще се почувстваш по-добре Hug
[/quote]
Напълно съм съгласна с Ади, достави си необходимото удоволствие, пък иди да видиш и колко пък толкова е накупувала тази жена...
Тогава и аз искам стрелчета Simple Smile Имала съм Козирог до себе си и не ми допада, аз съм Водолей и уж се разбирам с всички зодии, но Козирозите са по-специални случаи...или си е било до човека..

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Стрелците сме много хубава зодия, лошото е, че сме големи инати и винаги сме прави.  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 71
  • Мнения: 1 296
Стрелците сме много хубава зодия, лошото е, че сме големи инати и винаги сме прави.  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ама така си е  hahaha hahaha hahaha Бива ли да се спори!  Joy

# 72
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  Няма смисъл, защото съм права.  Joy Joy Joy Joy Joy

# 73
  • Мнения: 80
Момичета, искрено ви благодаря за милите думи, успокоихте ме, че не се втелясвам за "глупости"  bouquet Сега виждам, че съм нарекла майка му на мъжа ми тъща, имах предвид свекърва...

Абе то... аз се съгласявам за зодиите дотолкова, доколкото всяка си има определени характерни черти, по-силно изразени от при другите зодии. Освен това, има и куп други фактори като семейство, възпитание, обкръжение и т.н., и т.н., които формират човека като личност. Винаги има добри и лоши примери от конкретния зодиакален знак, но в крайна сметка от нас, като родители, главно зависи какво човече ще възпитаме! Сигурна съм, че въпреки притесненията ни всички ще бъдем добри майки на прекрасни дечица Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 61
Стрелците сме много хубава зодия, лошото е, че сме големи инати и винаги сме прави.  hahaha hahaha hahaha hahaha

Ама така си е  hahaha hahaha hahaha Бива ли да се спори!  Joy
Абсолютно вярно и аз съм Стрелец и никога не падам по гръб  hahaha трябва да е моето. Но да си кажа честно, за бебо искам да се роди жив и здрав, пък проблемите със зодиите ще изгладим в последствие  Simple Smile Но като гледам, как е тръгнало има голям шанс, не само да е моята зодия, но и на моята дата 21  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт