АПРИЛЧЕТО снежеца опозна и хитричко му се засмя :)

  • 36 046
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 593
  bouquet a.l.e.n.a.

 Simple Smile нашето педи след месцето ни даде сиренце

# 31
  • Мнения: 68
 да се оплача имаме подути лимфни възли уж от гърлото и сме на АБ Sad а тази попара как се прави аз не ям такова чудо и нямам идея как да я направя за него . бяхте писали за проходилки и бънджита в паяка малкия се научи да бяга из цялата къща обаче е много палав няма покривка която да не е на земята  отваря шкафовете които стига и от 8628000 контакта из нас има един единствеn който стига и само ме дебне да мръдна и бяга на него да чопли Simple Smile)) това телешкото не е ли тежко месо аз само пиле  и заек съм давала и веднъж риба хек мм ми не се оплаква обича да яде обаче десертите и плодовите пюрета хич не ги тачи плюе писка и не ще затова спрях да купувам друго освен мляко с ориз за десерт 2 пъти седмично малко ми е объркан поста ама така става когато искат да ти сдъвчат клавиатурата  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 11
Запис и от мен за новата тема  Simple Smile  Както винаги а.l.e.n.a. се е справила прекрасно с оформлението   bouquet

# 33
  • Мнения: 101
Моя хубостник от няколко дни много упорито протестира на мокрите кърпички, с които почистваме дупето. Мисля, че му е студено от тях.  Thinking Пробвали ли сте да ги затопляте и как да го направя за голям пакет кърпички?! Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 1 402
Грозното Патенце, аз не ползвам мокри кърпички, но ползвам памучни тампони с физиологичен разтвор или вода. Общо взето е все тая. Въпросът е, че винаги затоплям в ръце преди да бърша или минавам тампона през гореща вода. Няма как да затоплиш всички кърпички едновременно, а и е безсмислено .

# 35
  • Мнения: 101
Грозното Патенце, аз не ползвам мокри кърпички, но ползвам памучни тампони с физиологичен разтвор или вода. Общо взето е все тая. Въпросът е, че винаги затоплям в ръце преди да бърша или минавам тампона през гореща вода. Няма как да затоплиш всички кърпички едновременно, а и е безсмислено .
Дао, би ли ми разяснила твоя метод- какви са тия памучни тампони?! Blush

# 36
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 524
Патенце, когато ползвам кърпичка просто я задържам малко в ръката.

# 37
  • Мнения: 794
Мамчета, каква е разликата между паяк и проходилка?  Blush

# 38
  • Мнения: 1 666
Другата седмица ще започна с жълтъка и аз тогава. Мен ми каза педиатърката жълтък 1/4 в пюрето през ден, след 20 дни, ако добре го понася включвам месото като ги редувам през ден жълтък и месо.

Шише с твърд накрайник взех на Нук, има ефект, с него пие по 20мл на ден, с обикновеното и 5 не поемаше.  ooooh! Иначе ѝ е идеално за дъвкане и чешене на венците, да. Но смятам,че точно сега ѝ е времето да се научава да държи сама шише.

Вие кога давате твърда храна всъщност? Аз на обяд само редувам каша и зеленчуково пюре, след следобедния сън - плодово към 16ч. И след двете суче. Чудя се сутрин кога и какво да започна да давам?!

Тъкмо щях да казвам, че сме последните беззъби и вчера ми подари зъбче за рд моята прекрасница!  Heart Eyes
Паяк и проходилка е едно и също.

Viliana2014, да се оправя бързо Дани!  Praynig

# 39
  • Мнения: 547
На нас ни каза педиатърката сутрин да давам попара, само че хич ама хич не я харесва и се отказах, след седмица-две пак ще пробвам....чудя се дали не мога да я заместя с мляко с бисквити  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 1 402
Грозното Патенце, някои ползват такива тампони за махане на грим, може и с обикновен памук, но той обикновено оставя влакънца. Кърпичките много я подсичат и съм ги ограничила на макс. Ето за такова нещо говоря
Скрит текст:

# 41
  • София
  • Мнения: 2 628
Момичета, ходих на контролен преглед- всичко изглежда добре, но цитонамазката ми излезна PAP IIIa. Все още нямам цикъл и кърмя, док каза, че това е възможно да даде отражение, но ми е страшно притеснено:( Възможно ли е да е в резултат на травмата при раждането и с времето нещата да се оправят? Случвало ли ви се е да имате по-висока група?
И ние все още нямаме зъби. Много я мъчат, но венците ми изглеждат спокойни.

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 21:16 от BettyBoop

# 42
  • Мнения: 593
Тъкмо щях да казвам, че сме последните беззъби и вчера ми подари зъбче за рд моята прекрасница!  Heart Eyes

не сте, не сте...  Tired мъчат я страшно, а няма никой

# 43
  • elhovo
  • Мнения: 341
мами, добър вечер!
пиша ви за да ви кажа че днес ходихме на ехограф и всичко е наред с Деси.
между другото шише с твърд накрайник не съм си купувала защото като си купувах шишетата за мляко имаше подарък такова шише...бонус!!:)но още не съм я пробвала с него... newsm78 че скоро може би ще я пробвам....
лека вечер на всички!  love001

# 44
  • Мнения: 547
Тъкмо щях да казвам, че сме последните беззъби и вчера ми подари зъбче за рд моята прекрасница!  Heart Eyes

не сте, не сте...  Tired мъчат я страшно, а няма никой

И ние нямаме още, а толкова много го мъчат тези венци, то не е мрънкане, рев (покрай него и мене)  newsm45  Нито Панадол помага, нито гелче, нищо... А от два дни боцка венеца, но зъб НЕ се вижда въобще, много странно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт