Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 8

  • 46 208
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 332
Като каза за забележките на Сантош към Менекши, та се сетих за нещо, което бях пропуснала. Във вчерашните епизоди Менекши беше отишла да се подмазва на Сантош да и носи храна, защото като беше сърдита на Сурач за дето Сандия е гласувала не искаше да се храни. Сантош отказа да и приеме храната, а тя като започна да я моли, ако тя не се хранела Менекши също нямало да яде, ето, грам не била хапвала. Сантош като се изцепи стига снахо, преди малко така лакомо те видях да ядеш, та чак ти плющяха ушите. Така се смях, наистина са много смешни двете като започне Сантош да и прави забележки. Днес пак имаше някаква изцепка, ама я забравих ако се сетя ще пиша.

Те винаги са ми смешни! И вчера като Сантош каза, че Менекши била олицетворение на Хитрата лисица. Така се смях ... Joy Joy Joy

Аз затова казвам, че понякога ми напомня за Малти. Само дето не се кълне, че не лъже. Ей няма равна на тая Малти. Вчера взехме едни сладки, които опитахме за първи път. Много ни харесаха и не можахме да се сдържим изядохме ги всичките. По едно време съседката като се изцепи тия сладки да не са с канабис? Веднага се сетих как малти се беше натъпкала и се беше развеселила на онова холи. После се ядосваше, че не могла да иде в дома на Раджванш.

# 691
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Марвелке Party Party Party
Ето мац, ама чей се обработи видеото Joy Joy Joy

http://turkvek.tv/146-kelin-keln-indiyskiy-serial.html

# 692
  • Мнения: 1 130
Те тия как го обработват, та ми иде да ги гръмна, ама айде, от мен да мине  Crossing Arms

# 693
  • Мнения: 1 332
Викран и Менакши не мога да ги мразя, даже не ме дразнят, а са ми сладки.Лика прилика са си и са един за друг. Обичат се и имат еднаква ценностна система. Но тяхната двойка е пример за това как мъжът пред майка си е един, пред жена си друг. Викран не е намерил  друг изход от проблема. Да видим Сурадж какво ще направи, няма да е като брат си, това е ясно. Викрам и жена му са алчни, но с това май се изчерпват негативите, просто ще се научат да си поемат финансовия дял в семейството и няма да третират Сурадж като баща за тях, но той така е заел тази роля, че май не са виновсни Викрам и Менакши, научени са да готовани, сега е времето да се отучат.
Викрам иска жена му  да е глезенка, това го кара да се чуства кавалер, не е лош, но е страхлив за каквото и да било и   е решил,че  само театър може да го спаси от положението.
 Менакши не е типичната лоша снаха. Сантош много я унижава, работата е така тежка физически, че не бих казала, че Менакши е типичната мързеланка, нормално е да й идва в повече. Страхува се от Сандия и да не се влоши още положението й пред Сантош, затова засега иска да е враг на Сандия. Подозира    я, че е хитра като нея самата и затова така е настроена. Не знам дали ще станат приятелки, защото в сериала трябва да има проблеми за рейтинг. Но Менакши я разбирам и някак не ми е  типичният  зъл образ, трябват леки промени при нея и мъжа й и всичко ще е ок.


Така е, ама това все пак е егоизъм от страна на Менакши, защото когато Сантош искаше да я изгони Сандия и носи храна и я успокоява. Когато показа снимката на някаква нейна роднина, която куцала с единия крак Сантош пак я гонеше, а Сурач я спаси и Викран му благодари. Когато Сандия беше наказана за дето е гласувала Викран веднага застана против брат си. Каза му, че ако неговата жена направи такова нещо щял да я убие. Сега само дето майка му го накара и той да даде пари за разноските пак двамата направиха нещо, това ще е забавно ама не знам какво точно. Мисля, че ако Сурач знае истинските им планове няма да им дава пари. Точно театъра на Викран и това, че е прекалено страхлив ме кефи когато майка му вземе да го хока. Все пак понякога в него има проблясъци, но Менакши мисля, че с времето ще прави доста интриги за да се доказва и да настройва свекърва си против Сандия. Много ми беше смешно когато Сандия се прибра от гласуването и започна да чисти някакво зърно. Тогава Чатури и каза, че били много различни с Менакши, че Сандия веднага се захващала за работа, а Менакши я мързяло. Сандия я оправда, че покрай магазина нямала време за работата вкъщи, а Чатури и каза, че като види свекърва си да се прибира ще дотича преди нея. След малко точно така стана, Менакши се прибира и след нея Сантош много ми стана смешно.

Нещо спряха да говорят за курса на Мухит, та ми е интересно какво ще стане и когато всички разберат, че Сандия му е дала парите. Утре по БТВ Сандия ще каже, че също е неразположена и не може да влиза в кухнята, а Сантош ще я попита да не би с Менакши да се състезават, пак ще има забавни епизоди.

# 694
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Те тия как го обработват, та ми иде да ги гръмна, ама айде, от мен да мине  Crossing Arms
Е, нема начин мац...от там тръгва по всички сайтове...докато там не излезе, никъде го няма Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 90
Гледала съм малко за Малти, но е много по -краен образ от Менакши. Малти не обичаше мъжа си и беше абсолютна егоистка, докато Менакши обича да храни мъжа си в устата и да му вее с ветрилото, да работи с него в магазина, споделя абсолютно всичко с него, когато бяха без свекърите се беше разхубавила за него.  Според мен тя си го обича.Освен това тя не ми е противна, докато Малти ми беше абсолютно противна. Ако Викрам и Менакши живееха отделно сами, нямаше да имат никакви проблеми и щяха да са щастливо семейство. Май това и идеята на сериала- как прекомерното слушане на родителите и живеенето с тях обрича младите на нещастен брак. Как пък Сантош даже забранява на Менакши и Викрам да ходят на кино, снахите наистина са прислужници за нея, само да работят и пестят. Сантош полудява от мисълта, че Сандия с красотата  си може да омае Сурадж и той да спре да слуша майка си. Сантош върти мъжа си на малкия си пръст и се страхува да не би някоя от снахите да има същатата власт над синовете й. Сантош изобщо не я харесвам, а според Сурадж тя е справедлива. Нейното желание номер 1 е да има пълната власт над всички в къщата и само мисълта някой да успори властта й я подлудява . Тя е роден диктартор или монарх. Но като няма собствено кралство властва вкъщи.



Bublina-212, Менакши и Викрам не са пример за подражание, съгласна съм, но някак не са ми противни за разлика от малкия брат и сестра. Напоследък Сантош също ми е противна.Тя не мисли за щастието на синовете си, а иска само да се спазват правилата й, те се отъждествява с ролята на водач и не е готова да се запита какво искат другите. Сигурно тя ще се промени. Знам, че Менакши и Викрам после се разделят и него го женят за друга, но по-късно пак се събират с Менакши. Дано тази раздяла да ги направи по-добри хора. Със сигурност всички ще се променят поне малко.

Последна редакция: вт, 18 ное 2014, 21:23 от tanja_kd

# 696
  • Мнения: 1 332
Гледала съм малко за Малти, но е много по -краен образ от Менакши. Малти не обичаше мъжа си и беше абсолютна егоистка, докато Менакши обича да храни мъжа си в устата и да му вее с ветрилото, да работи с него в магазина, споделя абсолютно всичко с него, когато бяха без свекърите се беше разхубавила за него.  Според мен тя си го обича.Освен това тя не ми е противна, докато Малти ми беше абсолютно противна. Ако Викрам и Менакши живееха отделно сами, нямаше да имат никакви проблеми и щяха да са щастливо семейство. Май това и идеята на сериала- как прекомерното слушане на родителите и живеенето с тях обрича младите на нещастен брак. Как пък Сантош даже забранява на Менакши и Викрам да ходят на кино, снахите наистина са прислужници за нея, само да работят и пестят. Сантош полудява от мисълта, че Сандия с красотата  си може да омае Сурадж и той да спре да слуша майка си. Сантош върти мъжа си на малкия си пръст и се страхува да не би някоя от снахите да има същатата власт над синовете й. Сантош изобщо не я харесвам, а според Сурадж тя е справедлива. Нейното желание номер 1 е да има пълната власт над всички в къщата и само мисълта някой да успори властта й я подлудява . Тя е роден диктартор или монарх. Но като няма собствено кралство властва вкъщи.



Bublina-212, Менакши и Викрам не са пример за подражание, съгласна съм, но някак не са ми противни за разлика от малкия брат и сестра. Напоследък Сантош също ми е противна.Тя не мисли за щастието на синовете си, а иска само да се спазват правилата й, те се отъждествява с ролята на водач и не е готова да се запита какво искат другите. Сигурно тя ще се промени. Знам, че Менакши и Викрам после се разделят и него го женят за друга, но по-късно пак се събират с Менакши. Дано тази раздяла да ги направи по-добри хора. Със сигурност всички ще се променят поне малко.

Малти накрая се променя. Започва да съжалява, че е постъпвала така, че е карала Винит да се отделят от родителите му и даже съжаляваше, че не може да разкрие глупостите, които Сакши прави и че заради нейните глупости трябва да лъже мъжа си, че е бременна.

Викран и мена, когато бяха останали сами и Мена се беше облякла за да му се хареса той нали все е свикнал майка му да му крещи, така се беше паникьосал в началото, тогава също бяха забавни. Мен ме хвана яд на останалите, защото Мена все пак по някакъв начин гледаше да прикрие без да издава никой, а те хвърлиха вината върху нея. Тогава беше много несправедливо от тяхна страна.

Точно това се чудя за Сантош, защото Сурач каза на Сандия, че преди години баща му е отишъл да гласува и някакви са го пребили, защото искали да го принудят да гласува за партия, която той не подкрепял, та бил в болница в критично състояние, а Сантош толкова била съкрушена, че не могла нищо да хапне докато той се оправи. Като гледам как го няма за нищо, просто се чудя как така се е загрижила за него тогава? Дали пък Сурач нарочно не го измисли това, да сдобри Сандия с майка си? Дано не е така, защото ще е много тъпо от негова страна. Искаше да и каже, че затова в тяхната къща не ходят да гласуват.

# 697
  • Мнения: 1 332
Гледала съм малко за Малти, но е много по -краен образ от Менакши. Малти не обичаше мъжа си и беше абсолютна егоистка, докато Менакши обича да храни мъжа си в устата и да му вее с ветрилото, да работи с него в магазина, споделя абсолютно всичко с него, когато бяха без свекърите се беше разхубавила за него.  Според мен тя си го обича.Освен това тя не ми е противна, докато Малти ми беше абсолютно противна. Ако Викрам и Менакши живееха отделно сами, нямаше да имат никакви проблеми и щяха да са щастливо семейство. Май това и идеята на сериала- как прекомерното слушане на родителите и живеенето с тях обрича младите на нещастен брак. Как пък Сантош даже забранява на Менакши и Викрам да ходят на кино, снахите наистина са прислужници за нея, само да работят и пестят. Сантош полудява от мисълта, че Сандия с красотата  си може да омае Сурадж и той да спре да слуша майка си. Сантош върти мъжа си на малкия си пръст и се страхува да не би някоя от снахите да има същатата власт над синовете й. Сантош изобщо не я харесвам, а според Сурадж тя е справедлива. Нейното желание номер 1 е да има пълната власт над всички в къщата и само мисълта някой да успори властта й я подлудява . Тя е роден диктартор или монарх. Но като няма собствено кралство властва вкъщи.



Bublina-212, Менакши и Викрам не са пример за подражание, съгласна съм, но някак не са ми противни за разлика от малкия брат и сестра. Напоследък Сантош също ми е противна.Тя не мисли за щастието на синовете си, а иска само да се спазват правилата й, те се отъждествява с ролята на водач и не е готова да се запита какво искат другите. Сигурно тя ще се промени. Знам, че Менакши и Викрам после се разделят и него го женят за друга, но по-късно пак се събират с Менакши. Дано тази раздяла да ги направи по-добри хора. Със сигурност всички ще се променят поне малко.

Това не го знаех, че се разделят. Интересно защо ли? Сигурно Сантош пак ще я изгони от къщата. Мисля, че ще е скучен сериала ако двамата се разделят, защото по отделно няма да са забавни. Хубаво е, че пак се събират.

Точно това имах предвид за малкия брат и Чави, че постъпиха гадно, а Мена поне е хитра и умее да направи така, че винаги да замазва положението и да намира изход от ситуацията. Аз също не ги мразя, просто не ми харесва как постъпват. Интересно ми е дали все пак Сурач и Сандия няма да има моменти, когато да се разделят и събират. Сантош е справедлива единствено когато казва, че Сурач ги издържа всичките и че не е хубаво само той да поема всички разноскив къщата. Чуто ще види, че са продали стока за 60000. Ще каже на Сантош и тя тогава ще накара Викран и той да даде пари за вкъщи. Те пък ще помислят, че Сандия и е казала, защото преди това тя беше минала през магазина. Та Сантош за нищо друго не е справедлива според мен. Доколкото разбирам май после се променяла, ама ще видим кога ще е.

# 698
  • Мнения: 90
Намерих случайно видия на истински сватби в Индия с мъж индиец и бяла  жена. На някои булки роклите не са 100 процента индйски. Кажете кои ви харесват.
https://www.youtube.com/watch?v=rnmOIf88-08
https://www.youtube.com/watch?v=CM1ebWqr8u8
https://www.youtube.com/watch?v=S8PgSowAox4
https://www.youtube.com/watch?v=DFFDEo7zd_o
https://www.youtube.com/watch?v=LqFQ0V2_vWE
https://www.youtube.com/watch?v=UOO_HaPGl9M
и един  германец с индийка
https://www.youtube.com/watch?v=kLlYUE_NKlk

# 699
  • Мнения: 1 332
Някой пускал ли е скоро да гледа нещо по нова плей? Днес се опитах да пусна на майка ми да гледа кармата, понеже я нямаше и не тръгва. Опитах с някой серии на булката, но те също не тръгват. Дали няма нещо, което при мен не се чете и което да известява за инсталация на допълнителна добавка? Ако някой знае ще съм благодарна да сподели!

# 700
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох бееееееееее... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Цела серия драми с изпращаници аз си легам от смех с тия Развратови hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

РазвратИ надмина себе си... hahaha hahaha hahaha Цела серия умира от страх оная да не си остане омъжена у Сингх и гледа кта пръднал...На Шейкърци им идеше да я отепат от толко чакане да се сбогува с целата сволач... Joy Joy Joy Joy

РазвратИ си отдъхна чак кат напуснаха Джейсар и кат и вика " Още ли ми нямаш доверие...винаги ще бъда до теб" Mr. Green Се едно на Развратова много и пука баш сега Mr. Green
Как я успокоява ше кайш, че ше я стовари на главната у центрърО на градО и ше си отпраши за дома сам... Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 701
  • Мнения: 139
Здравейте. Таня добре дошла и от мен. Радвам се че има още някой който следи новия сериал. Не съм съвсем съгласна че Менакши е толкова невинна. Като не е мързелива тогава защо излъга че е неразположена? Тя е злобна и завистлива, а Викран и играе по свирката. В същото време иска и да се направи на хубав пред майка си и така играе двойна игра. Аз такива мъже не харесвам. Да права си, че са един за слуг със жена си, но това не ги оправдава. Даже понякога се чудя дали наистина я обича или и той не е съвсем на ясно с чувствата си. Помисли само че майка му ако не беше Сурач щеше да я изгони и той щеше да си мълчи. Ако Сандия не го беше спряла дали нямаше да набие жена си уж на шега? Това не ми прилича на обич, а по скоро на недорасло дете което се лута между чувствата си към майка си и жена си. Той даже и майка си не обича особено, всъщност не го разбирам дали обича някой. За мен като цяло всички останали са завистливи и егоистични за разлика от Сурач и баща му. Може би точно затова ще се разделят защото той не може да я защити пред майка си. Мена може да не постъпва правилно но си мисля, че ако беше тя на мястото на Викран а той на нейното място тя щеше да намери начин да го защити. Ето това в неговите чувства не го разбирам. Иначе много са ми смешно като започне да играе театър но ако съм му жена няма да имам никаква гарантирана сигурност. Я си представи, че ако никой не го спре и той я набие по стабилно, как ще и каже после, извинявай но нямаше какво да направя. Не мога да му оправдая постъпките

# 702
  • Мнения: 139
Някой гледа ли днешния епизод на малката булка? Какво беше ястието, което готвиха Сумитра и Типри, не питам за името, а за самото ястие какво представлява понеже ми стана любопитно. Някакво сухо ястие ли е или във вид на супа?

# 703
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Някой гледа ли днешния епизод на малката булка? Какво беше ястието, което готвиха Сумитра и Типри, не питам за името, а за самото ястие какво представлява понеже ми стана любопитно. Някакво сухо ястие ли е или във вид на супа?
Некви картофи с кимион...бляк... Sick Sick Sick Sick
У Шейкърци го готвят по-добре Mr. Green

# 704
  • Мнения: 11 820
Някой гледа ли днешния епизод на малката булка? Какво беше ястието, което готвиха Сумитра и Типри, не питам за името, а за самото ястие какво представлява понеже ми стана любопитно. Някакво сухо ястие ли е или във вид на супа?
Некви картофи с кимион...бляк... Sick Sick Sick Sick
У Шейкърци го готвят по-добре Mr. Green
те па на картофи кимион  ooooh! гачи кюфтаци ше праят  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт