Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 57 тема

  • 77 906
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
А не е ли сухо на устните по този начин? Или се ползва балсам отдолу? И защо се ползва вместо червило - някакъв уникален цвят е или стои по различен начин? Интересно ми е, затова питам. Simple Smile  Peace

# 571
  • София
  • Мнения: 1 611
За мен не е сухо. Винаги слагам отдолу балсамчето EOS, а то хем хидратира, хем не пречи на матовия финиш. Този молив има матов финиш. Цветът е много интересен. Мисля, че манията по него дойде от Кайли Дженър:


Освен това моливът е дълготраен.

# 572
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 814
Много ти благодаря, Elle-mêmebouquet

# 573
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
Мерси за включването относно Соар, Simple Smile ще се опитам да намеря на Лореал Розууд/и Буржоа/, но нещо ме съмнява да го има.. Явно в по-масовите марки не е разпространен този цвят. На nyx знам, че мauve е като wirl на мас, но той е по-тъмен. Има и други марки, които успешно са го копирали, но соар е за мен по-различен, по-розов сякаш и по-светъл.
Аз лично също използвам само молив без червило за да докарам по-матовия и модерен напоследък ефект на устни като Кайли/ на Николета също ми харесва на някои снимки как са й устните, не знам с какво точно й ги правят/ На Есенс и Римел нуд цветовете са много хубави за подобна визия, но са по-скоро прасковено-бежови:)

# 574
  • Мнения: 13 627
При Кайли е направено с червило и молив на МАС. По спомени молива беше Whirl  Peace
По принцип тоя цвят не е нищо ново, преди 10 години пак беше модерен и се намираше при всички по-бюджетните марки. А и самото очертаване ала Кайли беше модерно преди много време, после изчезна и явно пак намира почитатели.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 611
Pixiwoo бяха наскоро на събиране с Ким К. и тя им е казала, че Кайли използва (най-вече) Soar  Flutter

# 576
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 614
Да, точно Whirl  e един от моливите, за които се знае със сигурност, че ползва/и Соар също, и аз го гледах това интервю:)//даже на тази снимка е според мен с него/. Според мен също е доста разпространен, в кажи-речи всички марки има подобен цвят/mauve/.
Кайли prosto отново възроди модата на 90тарския грим с кафявите устни и очертаването извън контура.
http://s3-ec.buzzfed.com/static/2014-09/3/11/enhanced/webdr11/gr … 1409758659-20.jpg
http://i.huffpost.com/gen/2269084/thumbs/o-KYLIE-JENNER-facebook.jpg

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 13:56 от angeles

# 577
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз и Whirl пробвах, но на моята кожа не седи добре. Стана кафяво-червено  Confused

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Носите ли зимата матовите на ГР? Аз си взех номер 7 за ежедневието и много ми изсушава, със или без балсам отдолу  Tired .
Коректора FIT ME се оказа наистина страхотно попадение, минавам изцяло на него , доста добри неща има от дрогерийния клас, които съм пропускала сляпо.

# 579
  • Мнения: 144
Супер красиви стават устните с молив, напоследък много се запалих. Simple Smile
В тази връзка мога да похваля новите на Буржоа, ако някой е на вълна моливи. Меки, лесни за нанасяне и имат хубави цветове. Peace

# 580
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Аз винаги ползвам молив (с цвета на червилото), устните стават по-изразителни  Peace

Матовите ги ползвах миналата зима, но сега устните ми са по-изпайдушени и не стоят много добре. По ми пасват по-глосови - заради илюзията за обем Simple Smile

# 581
  • Мнения: 36 088
Носите ли зимата матовите на ГР? Аз си взех номер 7 за ежедневието и много ми изсушава, със или без балсам отдолу  Tired .


да, но не всеки ден

# 582
  • Мнения: 116
Аз обожавам молива на Essence Satin Mauve и често си го нося вместо червило.  Heart Eyes
Така седи при мен:


снимките са от моя блог  Peace

едит: забравих да кажа, че на снимката на устни изглежда леко блестящ заради балсамчето отдолу, иначе си е матов.
а цената е направо смешна - малко над 2 лв.

# 583
  • София
  • Мнения: 1 500
Моливът Соар на Мак чакам да го заредят в магазина в Дъ Мол от два месеца и все го няма. Последно проверих в понеделник и пак го нямаше. Не знам дали го има в новия магазин, ако някой го види ще помоля да ми пише. Взех два подобни на Мак, но искам и този.  Simple Smile
Разбрах за него от същата снимка, която Ел пусна преди време. От Ел разбирам и за много новости и хитове, за което и благодаря.   bouquet

# 584
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Михаела, евентуално утре ще мина през новия магазин ако успея да се освободя за мъничко и ще питам за Soar.

Общи условия

Активация на акаунт