Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 5

  • 69 140
  • 760
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да попитам какво значи това:
28 Nov 2014 08:29:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    ГИШЕ       
28 Nov 2014 09:00:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    Пратката е приета       
28 Nov 2014 09:34:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    ГИШЕ

при положение, че съм от Пловдив?

# 316
  • Мнения: 1 781
този номер е на поръчана стока от 11.11.2014
 RK115948139CN
Попитах китаеца дали нещо не е сгрешил номера той ми даде друг като каза че имало проблем с техните пощи но другият номер ми дава че стоката е пристигнала в БГ и е в София за получаване а аз не съм дали адрес в София а в провинцията, което значи че пак ми е дал грешен номер. Дали да изчакам още или да му правя диспут?
може ли помощ и на мен??? Китаецът спря да ми отговаря.

# 317
  • sveti vlas
  • Мнения: 9
Много ви моля проверете този номер , аз не успявам RI196653358CN

# 318
  • Мнения: 6
Много ви моля проверете този номер , аз не успявам RI196653358CN

Кога трябва да е пусната пратката понеже и аз не виждам движение все още?

# 319
  • sveti vlas
  • Мнения: 9
Поръчката е пусната на 11.11 а номера ми дадоха на 16.11 какво да правя?

# 320
  • Beyond the stars
  • Мнения: 9 537
Поръчката е пусната на 11.11 а номера ми дадоха на 16.11 какво да правя?

Да си следите срока и да чакате, това,че не може да се проследи не означва,че няма да пристигне  Wink

# 321
  • sveti vlas
  • Мнения: 9
Поръчката е пусната на 11.11 а номера ми дадоха на 16.11 какво да правя?

Да си следите срока и да чакате, това,че не може да се проследи не означва,че няма да пристигне  Wink
Благодаря , но струва 67 долара да пиша ли на продаваща

# 322
  • Beyond the stars
  • Мнения: 9 537
Поръчката е пусната на 11.11 а номера ми дадоха на 16.11 какво да правя?

Да си следите срока и да чакате, това,че не може да се проследи не означва,че няма да пристигне  Wink
Благодаря , но струва 67 долара да пиша ли на продаваща

Не е излишно да му пишеш Simple Smile Следи си срока, празниците наближават , нормално е да има забавяне.
Така или иначе винаги можеш да отвориш диспут  Peace

# 323
  • sveti vlas
  • Мнения: 9
Поръчката е пусната на 11.11 а номера ми дадоха на 16.11 какво да правя?

Да си следите срока и да чакате, това,че не може да се проследи не означва,че няма да пристигне  Wink
Благодаря , но струва 67 долара да пиша ли на продаваща

Не е излишно да му пишеш Simple Smile Следи си срока, празниците наближават , нормално е да има забавяне.
Така или иначе винаги можеш да отвориш диспут  Peace
Много благодаря !

# 324
  • Мнения: 1 781
Здравейте, искам да попитам какво значи това:
28 Nov 2014 08:29:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    ГИШЕ       
28 Nov 2014 09:00:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    Пратката е приета       
28 Nov 2014 09:34:00    БЪЛГАРИЯ    СОФИЯ 136    ГИШЕ

при положение, че съм от Пловдив?
и на мен ми дадоха такъв код, според мен просто е грешен или грешно са адресирали пратката, така или иначе няма как да си взема нещо от София и да пропътувам 200км и ще пусна диспут, защото вече не ми и отговарят, ако дойде няма какво да се чувствам виновна след като му писах и напомнях поне 3 пъти. Направила съм всичко възможно в интерес на търговеца е да поддържа връзка с мен, а доклокото разбирам е длъжен да ми даде верен код за проследяване, ако ми беше написал че нямам тракинг номер но ще пристигне щях да изчакам 2та месеца, покупката ми е за 8долара.

# 325
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
Аз в раките на 1 седмица пускам вече втори диспут. Жестоко съжалих, че се подведохи  заради една стока, която трябваше да купя от Китай - само там я имаше - купих още 3-4 неща.
На две от тях вече им свърши диспута, а на едно е в ход. На всички им беше един и същи проблема - няма тракинг информация или от 42 дни стои в статус НУЛЛ. Реално съм получила само едно нещо. Не знам вие как пазарувате от години, но свършва този диспут и изтривам от всякъде, всякакви китайски сайтове.

# 326
  • Beyond the stars
  • Мнения: 9 537
Аз в раките на 1 седмица пускам вече втори диспут. Жестоко съжалих, че се подведохи  заради една стока, която трябваше да купя от Китай - само там я имаше - купих още 3-4 неща.
На две от тях вече им свърши диспута, а на едно е в ход. На всички им беше един и същи проблема - няма тракинг информация или от 42 дни стои в статус НУЛЛ. Реално съм получила само едно нещо. Не знам вие как пазарувате от години, но свършва този диспут и изтривам от всякъде, всякакви китайски сайтове.

С внимателно избиране на продавач и продукт може би, не знам, но за 2 години нямам неполучена пратка. (да чукна на дърво)  Peace
Но имам пристигнали за над 90 дни ..  Laughing

# 327
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
Аз в раките на 1 седмица пускам вече втори диспут. Жестоко съжалих, че се подведохи  заради една стока, която трябваше да купя от Китай - само там я имаше - купих още 3-4 неща.
На две от тях вече им свърши диспута, а на едно е в ход. На всички им беше един и същи проблема - няма тракинг информация или от 42 дни стои в статус НУЛЛ. Реално съм получила само едно нещо. Не знам вие как пазарувате от години, но свършва този диспут и изтривам от всякъде, всякакви китайски сайтове.

С внимателно избиране на продавач и продукт може би, не знам, но за 2 години нямам неполучена пратка. (да чукна на дърво)  Peace
Но имам пристигнали за над 90 дни ..  Laughing
И аз внимателно уж подбирах. Нямам стока, купена от продавач с по-малко от 1 коронка. Тези с медалите хич не ги гледам. Чета и в отзивите - дали някой се оплаква.

# 328
  • Мнения: 17
Здравейте,
 30 Nov 2014 10:44:52 BULGARIA SOFIA LC/AO

Receive item at office of exchange (Inb) Получаване на Вх.пратка в Межд.разменна станция

30 Nov 2014 10:50:36 BULGARIA SOFIA LC/AO Insert item into domestic bag Влагане на пратка във вътрешен чувал

30 Nov 2014 14:53:43 BULGARIA RPSM - MITNITZA SOFIA

Send item to customs (Inb) Изпращане на Вх. пратка на Митница

Това значи ли, че ще плащам мито или има шанс да ми се размине?
И колко време може да се проточи престоя на пратката там и  изобщо пътуването й из София? Благодаря

# 329
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
Цвети,реално пратката ти вече е на митница и  можеш да отиваш да си я вземеш. Какво ще платиш зависи от това на каква стойност е и какви доказателства за заплатени за нея суми предоставш на митничарите.

Общи условия

Активация на акаунт