Бебоците в Дианабад, Дървеница, Студентски град, Витоша ...

  • 26 313
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 834
Да побутнем темата  Simple Smile Ако има мами с малки бебоци с желание да бутаме заедно колички, пишете. Може да организираме нещо.

# 16
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте мами,
Търся спешно коледна рокличка 74 размер. Изчерпани са по сайтовете...Виждали ли сте из кварталите ни?

# 17
  • Мнения: 2 697
Да побутнем темата  Simple Smile Ако има мами с малки бебоци с желание да бутаме заедно колички, пишете. Може да организираме нещо.

Аз съм с бебе на възрастта на твоето и много бих се радвала да се запознаем и да бутаме колички заедно Heart Eyes Ще ти пиша Wink

# 18
  • Мнения: 834
Да побутнем темата  Simple Smile Ако има мами с малки бебоци с желание да бутаме заедно колички, пишете. Може да организираме нещо.

Аз съм с бебе на възрастта на твоето и много бих се радвала да се запознаем и да бутаме колички заедно Heart Eyes Ще ти пиша Wink

Аз от скоро съм и в отчетната за август, така че те "познавам". Ние сме в Дианабад, пиши, когато решиш Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте:)
Знаете ли дали има някоя площадка в Дървеница или Мусагеница, където да има люлки за бебета? Аз съм виждала само такива без облегалки и не мога хем отпред хем отзад да го придържам, хем да люшкам Laughing

# 20
  • България <3
  • Мнения: 327
Искам да попитам за инфо за д-р Радев от 15 ДКЦ - гинеколог. Работи ли по здравна каса и колко време се чака за час (отиваш и чакаш или предварително се записва)? Искам да си направя профилактичен преглед - микробиология и цитонамазка , поема ли ги? Вече съм си взела направление и се чудя дали ще мога да си запиша час преди да изтече....

# 21
  • Мнения: 3 786
В Софиямед има къде по-добри лекари-препоръчвам д-р Наталия Узунова.
Аз пък търся детски клуб в Дианабад да пускам бебето да поиграе зимата,че тук няма много къде да се излиза.

# 22
  • Мнения: 834
AniMM в бл.34А на Студентски град има един приличен - Sugar & Spice се казва, има и хапване  Sunglasses И в новите блокове около Ловния парк има - нещо с Шоколад беше името, но май е за по-големи деца.

# 23
  • Мнения: 3 786
Благодаря Mrs.Petrova този клуб даже го загледах за рд на баткото излежда много приятно.

# 24
  • Мнения: 37
Здравейте:)
Знаете ли дали има някоя площадка в Дървеница или Мусагеница, където да има люлки за бебета? Аз съм виждала само такива без облегалки и не мога хем отпред хем отзад да го придържам, хем да люшкам Laughing
Да в дървеница пред 17 блок

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Архитектурна работилница за деца 6-15г. в Дианабад.
Линк

# 26
  • Мнения: 71
Има ли мами с малки бебета в Студентски Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5
Имa ли мaминки с бебоци в Дървеницa? Зaщото вече стaвa много скучно дa се рaзхождaме сaмо двечките

# 28
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте момичета,
Виждали ли сте балони с хелий по наште квартали:) 4uu

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте мамита и бебчета!
С мойта щерка Миа-вече на годинка и половина, много ще се радваме да поиграем с вас,може в парка до УНСС-там има хубави катерушки,а може и в Борисовата до СУ. Надявам се и слънчице да има!  Пишете за среща скоро(аз завършвам магистратура в СУ и имам свободно време както и карта за метрото Grinning).Мама Нина

Общи условия

Активация на акаунт