"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-36 тема

  • 34 244
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 302
Мето има претенции, че баджанака му разваля романтиката с присъствието си.  Grinning

# 691
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
 Joy Joy Joy Joy Мето е страхотен..... падам с него  Joy Joy Joy

# 692
# 693
  • Мнения: 4 133
Ама сега да не би Фатма и Хатиджето да се нанесат при Демирови и те да търсят подслон и храна?  newsm78 Joy Joy Joy Joy

# 694
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Мето прилага тънка психоатака на Нилю.
М: Аз ти вярвах, а ти ме предаде! Не трява да казваш нищо! Моли се! Толкова те обичам! ако някой друг беше на твоето място, аз бих. Не мога да ти опиша болката си...
И зитрещя  ooooh!
Оффф, Йо счупи красивия нос на баджанака

# 695
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
малиии Йо го Отепа  ooooh!
не така бе 4овек, информация ще ти дава...остави го жив  ooooh!

пропуснах кадъра..какво направи Мето, 4е Йо ско4и  newsm78

# 696
  • Мнения: 13 302
Йо не стига, че развали романтиката ами и проспа нападението и заплахите на баджанака над балдъзата.  ooooh!
Завалията мислеше, че Ел ще му се кара, а тя го успокоява. Страхотна Ел!  newsm10

Бележка: Майка ти е при мен. Бъди умен.

# 697
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Докато се опитваше да удуши Нилю, Мето крещеше - ще те убия и закопая в сърцето си. Или нещо подобно.

Отвеждат някъде Метин. Йо казва на полицаите да не изпускат от очи маниака.

Йо: Елиф, прости ми. Ти беше права! Беше лоша идея да доведа Нилюфер! Прости ми, подведох те.
Ел: Не говори така, ще се разсърдя. Когато слушам спокойния ти глас, ми става добре. Грижи се за себе си.
Йо: Обади ми се, като си дойде Нилюфер.

Чиче е залепил бележка на Мето в тоалетната : Майка ти е при мен! Бъди добро момче!

# 698
  • Мнения: 7 911
ох. мерт, завалията и той

# 699
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Мерт към Нилю: Уморена ли си?
Нилю: Не ми се говори. Ти добре ли си?
Мерт: Забрави! Живота ми се разпада.

Нилю и Мерт не искат да ядат. Нещастно се оттеглят в покоите си, за да се отдадат на самосъжаления и сълзи.

аслъ: Такъв е живота.

Чиче на посещение у Денизер. Пльока пръсти и се промъква зад гърба на Ел. Опитва се да я убие с поглед, обаче не успя. Затова поздрави възпитано.

# 700
  • Мнения: 13 302
Хю дори се подсмихва зад Йо, Пело и Арда?!  #Crazy ooooh! Mr. Green Тьовбе, тьовбе!   ooooh! ooooh! ooooh!

Чиче - Стой далеч от сина ми.
Ел - От кого? От Мерт или от Фатих?
Туше!  Peace

# 701
  • Мнения: 7 911
Хю дори се подсмихва зад Йо, Пело и Арда?!  #Crazy ooooh! Mr. Green Тьовбе, тьовбе!   ooooh! ooooh! ooooh!

Нагъл, бе, нагъл

# 702
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
В полицейското.
Арда: Трудно ще е.
Йо: Нищо ще заговори.

Пристига костенурката Хю, в привидно превъзбудено настроение.
Йо: Брат, къде се губиш от сутринта?
Хю: Братле, детето беше болно, какво трябваше да направя, да го захвърля ли. Неее, заведох го чак в Булгаристан при един известен доктор. Е, какво, хванали сте Фатих Той проговори ли?
Йо: Ще проговори
Някой извика Йо по спешност.

Ел пита Чиче той ли е убил баща й. В прав текст му заявява че е загубила доверие в него,за нея бил никой, и дори крила да му поникнат и да запърха пак няма да му повярва. Чиче е възмутен до дъното на душата си от тази несправедливост, като дъщеря я обичал, обвинй я в слепота, глупост и пристрастие, поради които не може да види истинския убиец на баща си. Пак щели да говорят, като си оправела тия три неща.
Ел: ако се разбере, че си участвал в убийството на баща ми, Йомер ще го разбере.
Т: Стой далеч от сина ми.
Ел: От кого? От Мерт или от Фатих???
Оцъкляне!  Shocked

# 703
  • Мнения: 13 302
Йо - Кой е костенурката? Али ли?
Мето - Има и друга костенурка.
Йо - Кой?
Мето не казва, само гледа Хю. Иска първо майка си.

# 704
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
ЙО към Мето: Какво ти става?
М: Майка ми е при тях. Проклятие!
Ф: Каква е тая полиция намерих бележката в тоалетната?
Йо: Кой е къртицата? Али?
Мето: Има още някой освен Али. Никога не съм се срещал с него. Действай! Спаси майка ми. Докато не я спасиш, нищо няма да кажа!
Йо: Добре, ще я намеря и всичко ще разкажеш.
Мето: първо майка ми, Йомер!

Общи условия

Активация на акаунт