Шеф, мултиварка или както ние го наричаме Кукър 3

  • 332 463
  • 2 076
  •   1
Отговори
# 1 905
  • Мнения: 19 525

Следя и темата заинстант пота, но мен лично ме е страх от такива уреди Sad

Защо?

# 1 906
  • Sofia
  • Мнения: 1 205
Ами знам ли, нямам логично обяснение, просто не се чувствам комфортно да работя с тях.

# 1 907
  • Мнения: 70
Аз си взех Филипс 4731, мисля че е моделът. Белия. Тепърва ще го разучавам. Надявам се да няма недоволни в семейството Simple Smile Благодаря ви за помощта, момичета Hug

# 1 908
  • Мнения: 555
Записвам се като собственик на намаленият Инстант пот Wink Отдавна си мечтаех за такова чудо... дано да се харесаме взаимно Simple Smile

# 1 909
  • Мнения: 28 960
Записвам се като собственик на намаленият Инстант пот Wink Отдавна си мечтаех за такова чудо... дано да се харесаме взаимно Simple Smile
Честито, имам го, чудесен е!

# 1 910
  • Мнения: 1 446
Здравейте!

От 2 години имам Оя, която последните готвения се държи странно - не винаги нагрява, трябва да включвам,изключвам, да вадя кабела да мърдам капачето на вентила за пара и понякога тръгва да работи (не е ясно кога). Последният път,обаче, след всички баяния, започна да нагрява, но много слабо (а беше включена на програма пържене на 180 градуса). Веднага си купих Инстант пот на нейно място,т.к. без този уред съм загубена.. Чудесен е инстант пота, но не заради него се включвам...Стана ми мъчно за Оя-та и реших да попитам дали някой не се е сблъскал с нещо подобно,има ли оправия, има ли смисъл да я водя по сервизи, имайки предвид, че никой в БГ не е виждал такъв уред....Или направо да я засилвам към кофата newsm78

Ще се радвам на отговори,мнения и препоръки bouquet

# 1 911
  • Мнения: 19 525
А с какво този уред превъзхожда инстант пота?

# 1 912
  • Мнения: 1 446
milittana,това въпрос към мен ли е?

Ако да: уредите са почти еднакви, лично на мен Оя ми е малко по-красив и удобен (а може би просто съм свикнала на него). Но не разбирам това защо е важно- ако има как да оправя Оя-та, ще го направя без значение дали Инстант пота я превъзхожда.

# 1 913
  • Мнения: 19 525
milittana,това въпрос към мен ли е?

Ако да: уредите са почти еднакви, лично на мен Оя ми е малко по-красив и удобен (а може би просто съм свикнала на него). Но не разбирам това защо е важно- ако има как да оправя Оя-та, ще го направя без значение дали Инстант пота я превъзхожда.
Да, въпросът ми беше към теб - извинявам се ако не съм била конкретна. Благодаря за информацията, аз попитах защото мислех, че Оя има някакви екстри, които ИП няма.

# 1 914
  • Мнения: 555
Записвам се като собственик на намаленият Инстант пот Wink Отдавна си мечтаех за такова чудо... дано да се харесаме взаимно Simple Smile
Честито, имам го, чудесен е!
Благодаря!

# 1 915
  • Мнения: 28 960
milittana,това въпрос към мен ли е?

Ако да: уредите са почти еднакви, лично на мен Оя ми е малко по-красив и удобен (а може би просто съм свикнала на него). Но не разбирам това защо е важно- ако има как да оправя Оя-та, ще го направя без значение дали Инстант пота я превъзхожда.
Всички момичета наистина са много доволни от испанската Оя, но мисля принципът на кукърите херметици е сходен...би трябвало в сервиз да я оправят....все пак са специалисти!

# 1 916
  • Мнения: 1 144
Испанската Оя е прекалено скъпа и както се оказва, ненадеждна.

# 1 917
  • Мнения: 164
Испанската Оя е прекалено скъпа и както се оказва, ненадеждна.
А пък аз съм много доволна от последния модел Оя.Всичко прави, с копчето което се върти по-лесно се нагласят минутите,за да нагласиш 30 минути едно натискане падаше,а сега завърташ и готово.Много програми!Скъпа е ,но съм доволна.

# 1 918
  • Мнения: 1 446
Испанската Оя е прекалено скъпа и както се оказва, ненадеждна.

Това заключение заради моята счупена Оя ли е?
Ако да-мисля,че един счупен уред не е представителна извадка!
Мисля си,че цената на Оя и Инстант Пот е сходна.
На мен лично (все още) Оя ми допада повече като уред от Инстант Пота

# 1 919
  • Мнения: 1 144
Не желая да споря с почитателите на Оя. ИП е хит в Канада и Америка и се продава по целия свят. Оя е предназначена само за Испания и другаде не се продава. ИП за нас се продава основно в Амазон и гаранцията на уреда е на Амазон. Оя идва с гаранция за Испания и познайте как това важи за България.

Общи условия

Активация на акаунт