Шеф, мултиварка или както ние го наричаме Кукър 3

  • 332 460
  • 2 076
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Ст.Загора
  • Мнения: 687
Имам вече кукър Редмънт.
Има ли тема за рецепти?
Благодаря.
  Заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450533

# 1 936
  • Мнения: 5 234
Много благодаря.  bouquet

# 1 937
# 1 938
  • Мнения: 7
Здравейте, от две години имам мултикукър на филипс. Поръчах си Олла модел G, която очаквам да пристигне през седмицата. Късно е за въпроси за нея, но ще се радвам ако имате да споделите рецепти и отзиви. Благодаря!

# 1 939
  • Стара Загора
  • Мнения: 64
Здравейте. От около 2 месеца имам мултикукър Philips HP 4749/70. Знам че има отложен старт, но до сега не съм използвала тази финкция и нямам идея как да я използвам. Ако някой може да минобясни ще бъда благодарна. Хубав ден на всички

# 1 940
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Момичета дали ще можете да ми помогнете със съвет !?  bouquet

Имам кукър Филипс, от преди година но не съм го ползвала.
Сега когато опитах да го пусна в експлоатация - не успявам да избера програма.

Опитвам се да избера програмата, като задържа бутона меню ... но не се получава.
Намерих си само книжката с рецепти, но нямам друго ръководство... чудя се дали да го водя на сервиз

# 1 941
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте. От около 2 месеца имам мултикукър Philips HP 4749/70. Знам че има отложен старт, но до сега не съм използвала тази финкция и нямам идея как да я използвам. Ако някой може да минобясни ще бъда благодарна. Хубав ден на всички
Първо си избираш програмата, но трябва да е такава, която има отложен старт. Може и от ръчната Manual да си избереш температура и време. После натискаш Preset, излиза някаква автоматична настройка на време, която може да се променя. Променяш на колкото ти трябва, това е времето за край на готвенето. И натискаш старт. Започва обратно броене на време, машината изчислява кога да започне готвенето.

# 1 942
  • София
  • Мнения: 2 298
Момичета дали ще можете да ми помогнете със съвет !?  bouquet

Имам кукър Филипс, от преди година но не съм го ползвала.
Сега когато опитах да го пусна в експлоатация - не успявам да избера програма.

Опитвам се да избера програмата, като задържа бутона меню ... но не се получава.
Намерих си само книжката с рецепти, но нямам друго ръководство... чудя се дали да го водя на сервиз
Кой модел точно е? По принцип бутон Меню само се натиска, без да се задържа. След това с + и - и май на по-старите модели бяха стрелки се избира програмата и се натиска Старт.

# 1 943
  • София
  • Мнения: 2 298
Момичета дали ще можете да ми помогнете със съвет !?  bouquet

Имам кукър Филипс, от преди година но не съм го ползвала.
Сега когато опитах да го пусна в експлоатация - не успявам да избера програма.

Опитвам се да избера програмата, като задържа бутона меню ... но не се получава.
Намерих си само книжката с рецепти, но нямам друго ръководство... чудя се дали да го водя на сервиз
Кой модел точно е? По принцип бутон Меню само се натиска, без да се задържа. След това с + и - и май на по-старите модели бяха стрелки се избира програмата и се натиска Старт.

# 1 944
  • Мнения: 96
Здравейте,

Със съпругата ми искаме да си вземем Мултикукър, но все още не сме избрали марка и модел.
Четох много теми и мнения, но все още не съм избрал. Не знаем дали да бъде под налягане или не и за това бих искал да ви помоля за съвети и предложения.
Като цяло искаме да не е с тефлонова тава, да се почиства лесно, да има опция за бавно готвене и по възможност да може да се прави кисело мляко.

За без налягане ни хареса: REDMOND RMC-M90E,
а за под налягане Instant Pot IP-DUO60, дори се предлага и допълнителна керамична купа, но не знам как стои въпрост с гаранцията при тази марка.

Бихте ли могли да дадете мнение или други предложения.

Благодарим предварително.


Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 14:10 от pavkata88

# 1 945
  • София
  • Мнения: 1 885
Скрит текст:
Здравейте,

Със съпругата ми искаме да си вземем Мултикукър, но все още не сме избрали марка и модел.
Четох много теми и мнения, но все още не съм избрал. Не знаем дали да бъде под налягане или не и за това бих искал да ви помоля за съвети и предложения.
Като цяло искаме да не е с тефлонова тава, да се почиства лесно, да има опция за бавно готвене и по възможност да може да се прави кисело мляко.

За без налягане ни хареса: https://multicooker.com/…/cata…/multicookers/redmond_rmc_m90,
а за под налягане https://www.amazon.co.uk/Instant-Pot-Electric…/…/ref=sr_1_1…, дори се предлага и допълнителна керамична купа https://www.amazon.co.uk/…/Ins…/B00ICL8M1I/ref=pd_sim_79_11…, но не знам как стои въпрост с гаранцията при тази марка.

Бихте ли могли да дадете мнение или други предложения.

Благодарим предварително.
Привет! Линковете не отварят конкретни стоки, а целите сайтове, така че не мога да видя кои са предпочитанията Ви. За IP в цял свят има много добри отзиви, няма обаче гаранционен сервиз у нас. Но - то да не се налага да се стига до сервизно обслужване, че и в страната не е приятно да се разправя човек с ремонти. Купата на IP е от стомана, което е най-доброто, и е херметик, което също е най-доброто. Не разбрах за кой модел става дума, че се предлага с допълнителна керамична купа. Важно е и какви пари сте си приготвили за такава покупка. Така че дайте повечко подробности.

# 1 946
  • Мнения: 96
Моя грешка, керегирах линковете Simple Smile

# 1 947
  • София
  • Мнения: 1 885
Твърдо "за" IP, в момента има промоция на допълнителните стоманени купи, които се продават за 19.95 лири, а иначе струват 119 лири. Така че - няма спор по въпроса, това е точният уред за Вас. Стига да не ви притеснява това, че ако се наложи ремонт, ще трябва да го пращате в Англия. Но Amazon има следните предимства: 1. За гаранционни стоки, транспортните разходи се покриват от Амазон.
2. За всички новозакупени стоки, в рамките на 7 дни се възстановява сумата за самият продукт+ транспортните разходи, ако върнете стоката, естествено 3. От 8-мия до 30-ия ден включително, ако желаеш да върнеш закупена от Амазон стока, ти възстановяват само стойността на покупката, транспортните разходи са си за твоя сметка

# 1 948
  • Мнения: 96
Благодаря за бързият отговор.
Каква е разликата между стоманените и керамичните от гледна точка на здравословно хранене и износване.
Също така, може ли линк към конкретния модел купа, аз намерих само тази стоманена.

# 1 949
  • гр. София
  • Мнения: 4 794
Благодаря за бързият отговор.
Каква е разликата между стоманените и керамичните от гледна точка на здравословно хранене и износване.
Също така, може ли линк към конкретния модел купа, аз намерих само тази стоманена.

Да, това е стоманената купа, която си върви с ИП. Има в Амазон и керамична, която се продава отделно:
https://www.amazon.co.uk/d/Pots-Pans/Instant-Pot-Ceramic-Stick-E … mp;tag=bgma03c-21

Само да предупредя, че бавното готвене в ИП не е същото както в Крок пот например, който си е направен само за бавно готвене. Предполагам, че разликата идва от купите. Имам и двете, но за бавно готвене предпочитам Крок пот-а.
Също така мисля, че ИП не е като мултикукърите - той е под налягане, те не са. Те имат май и някои функции, които ИП няма /ако не се лъжа запичане например  Thinking/. В ИП не можеш да запичаш, освен ако нямаш халогенен капак, който се продава отделно. Даже той май е за друга марка тенджери, но става и за ИП. Нямам такъв. За пържене не знам как стои въпроса....

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 16:02 от Leila

Общи условия

Активация на акаунт