Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 23

  • 17 337
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 16 079
Привет сладурчетаааааааааа Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug много ми липсвате но няма как следващите няколко седмици ще е така  Crazy





Лека нощ на тези които си лягат и сладки сънища  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 10 486
Привет сладурчетаааааааааа Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug много ми липсвате но няма как следващите няколко седмици ще е така  Crazy





Лека нощ на тези които си лягат и сладки сънища  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ди Heart Eyes Hug и ти ни липсваш Sadи се радвам,че намираш време да ни навестиш Party Party Party

# 692
  • Мнения: 16 079





 hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaей тъй се тренира у фитнеса  Mr. Green ИРКО Heart Eyes Hugвзимай пример от ЗехратУ  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 16 079
ВАСЕ Heart Eyes Heart Eyes Hug

ох,много кофти че ни спират филмчето ,но това се очакваше. Според мен най-голямата им грешка беше че почти един месец ни въртяха за започването на 2-и сезон,което пък от своя страна даде шанс на зрителите да загледат новите сериали които започнаха в началото на септември.  Другото че 2 часа серия направо те отегчава още по вече че няма развитие а се тъпче на едно място. Но каквото такова,в крайна сметка се надявам в следващите 4 епизода да направят добър завършек на филма.  Grinning и дано видим нашите сладурчета скоро в някой нов проект

# 694
  • Мнения: 16 079
айде да се леканощвам и аз  Laughing че си водя монолог по никое време , иначе някой може да си помисли че не съм сама  Mr. Green Crazy

 Naughtyи в НЕДЕЛЯ НА ЛИНИЯ

# 695
  • Мнения: 10 486
айде да се леканощвам и аз  Laughing че си водя монолог по никое време , иначе някой може да си помисли че не съм сама  Mr. Green Crazy

 Naughtyи в НЕДЕЛЯ НА ЛИНИЯ

не си сама,и аз съм тука Joy Joy Joy Joy   smile3521   лека Hug

# 696
  • Мнения: 10 486
Подхванах Милост Party Party Party ма кво е това откачено семейство Shocked Shocked Shocked

# 697
  • Мнения: 15 884
Подхванах Милост Party Party Party ма кво е това откачено семейство Shocked Shocked Shocked
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 15 884


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaей тъй се тренира у фитнеса  Mr. Green ИРКО Heart Eyes Hugвзимай пример от ЗехратУ  Mr. Green

я, тва ми е познато Mr. Green
Дидок Hug Heart Eyes

Ама вие от много рано се сиктирдосвате бе Mr. Green

# 699
  • Мнения: 16 079


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaей тъй се тренира у фитнеса  Mr. Green ИРКО Heart Eyes Hugвзимай пример от ЗехратУ  Mr. Green

я, тва ми е познато Mr. Green
Дидок Hug Heart Eyes

Ама вие от много рано се сиктирдосвате бе Mr. Green
newsm78 от де ли ти е познато  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

малеейййй,и на мен как ми се гледа ей тоз с Ибрахим ама нема никакво време,че и Розите пропуснах,нашите също  ooooh!

# 700
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
 Hug Hug HugОФ,тоз Ибрахим не моа се отделя от монитора бре LaughingАз съм още на Иффет-пу кви мускули,къв корав еркек яяяяяяяяяяяяяя LaughingДи Hug Heart Eyes добре е,че не ми се спи-че тъз твойта любимка Rolling Eyes Hug Hug Hug Mr. Green

# 701
  • Мнения: 10 486
Hug Hug HugОФ,тоз Ибрахим не моа се отделя от монитора бре LaughingАз съм още на Иффет-пу кви мускули,къв корав еркек яяяяяяяяяяяяяя LaughingДи Hug Heart Eyes добре е,че не ми се спи-че тъз твойта любимка Rolling Eyes Hug Hug Hug Mr. Green
Joy Joy Joy Joy аз съм на Фарат в момента Heart Eyes малейййй как ме нерви тоз брадатко,бащата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ако ми падне с такъв мерак ше му проскубем брадата,косъм по косъм Mr. Green Mr. Green

# 702
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Hug Hug HugОФ,тоз Ибрахим не моа се отделя от монитора бре LaughingАз съм още на Иффет-пу кви мускули,къв корав еркек яяяяяяяяяяяяяя LaughingДи Hug Heart Eyes добре е,че не ми се спи-че тъз твойта любимка Rolling Eyes Hug Hug Hug Mr. Green
Joy Joy Joy Joy аз съм на Фарат в момента Heart Eyes малейййй как ме нерви тоз брадатко,бащата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ако ми падне с такъв мерак ше му проскубем брадата,косъм по косъм Mr. Green Mr. Green
Васе Hug бу гедже сме двете hahaha-аз пък се ядосвам на плешивия и на баба и hahaha hahaha hahaha

# 703
  • Мнения: 10 486
Hug Hug HugОФ,тоз Ибрахим не моа се отделя от монитора бре LaughingАз съм още на Иффет-пу кви мускули,къв корав еркек яяяяяяяяяяяяяя LaughingДи Hug Heart Eyes добре е,че не ми се спи-че тъз твойта любимка Rolling Eyes Hug Hug Hug Mr. Green
Joy Joy Joy Joy аз съм на Фарат в момента Heart Eyes малейййй как ме нерви тоз брадатко,бащата  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ако ми падне с такъв мерак ше му проскубем брадата,косъм по косъм Mr. Green Mr. Green
Васе Hug бу гедже сме двете hahaha-аз пък се ядосвам на плешивия и на баба и hahaha hahaha hahaha
ма то и в двата филма,бабите с кеф да ги утрепеш Mr. Green Mr. Green Mr. Green

евала на треньора,ама требваше  верно да го гръмне Mr. Green за пръв път гледам чак такъв откачалник #Cussing out некой требва  да гръмне и така наречената майка ooooh! #Cussing out

Ренка,в ретроспекциите има и весели неща Peace как се смях като Нарин си говореше-откъде пък се появи тоя,тъкмо го бях забравила,не не съм,тюх Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 03:17 от savovas

# 704
  • Мнения: 22 172
Гюнайдън, прекрасни  Hug Hug Hug
Васе  Hug легна ли си или още гледаш Фарат  Laughing
Ди  Hug язък , не можахме да се засечем  ooooh! Айде в неделя като гледаме, ще се "видим"  Laughing

На всички пожелавам усмихнат и спорен петък  Peace

Общи условия

Активация на акаунт