VIP BROTHER Образцов дом 2014 - 9

  • 50 802
  • 1 269
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 893
Знаете ли какво може би Камелия Воче има мерак на Влади и затова така се държи със него. Mr. Green

 Поздравления, достигна до ново гениално прозрение.
Верно ли #Crazy Как не се сетих, тя за това искаше да си го сапунише по нейн вкус  hahaha

# 46
  • Мнения: 3 154
От Венета никой няма да е по-зле, но тази Силвестър е много дървена и спъната -  наистина ли искате да си го причините?  Rolling Eyes
Значи, ако няма да е Албена - тогава - Пополина Вокс или Супер Бианка  Laughing
Всички други са ми прекалено познати и скучни  Confused

Скрит текст:
Аахааа, сега се сетих за перфектната кандидатура -  Ю. Вучков ...  Голямата уста в прекия и преносен смисъл.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 783
Скрит текст:
Аахааа, сега се сетих за перфектната кандидатура -  Ю. Вучков ...  Голямата уста в прекия и преносен смисъл.  Mr. Green
Аз съм за Ю. Вучков! Laughing

# 48
  • Мнения: 5 710
Е все пак водещия трябва да дава някаква дума и на гостите, Вучков е по монолозите, не става.

# 49
  • Мнения: X
Милен Цветков, по голяма  уста от него в ефира на Нова няма, то и е неудобен за това е след полунощ неговото предаване.

Подкрепям. Става за това  Peace

# 50
  • Мнения: 9 221
Утре ако са двойни елиминации...

Въргала и ЗОРница са аут Peace

# 51
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Е все пак водещия трябва да дава някаква дума и на гостите, Вучков е по монолозите, не става.

Представете си водещ Вучков и гост Миглена Ангелова -два успоредни монолога Mr. Green

# 52
  • Мнения: 9 865
Гласувах Воче и Зорче да излизат, но ще видим.
Само Уош не искам да излиза, той ми е фаворитчето, както и флегмите Иво и Ели Гигова. Иво, такъв-онакъв, но не крещи, спинка, папка, обичливо дете, що па да не спечели като се събуди.

# 53
  • Мнения: 334
Гласувах Воче и Зорче да излизат, но ще видим.
Само Уош не искам да излиза, той ми е фаворитчето, както и флегмите Иво и Ели Гигова. Иво, такъв-онакъв, но не крещи, спинка, папка, обичливо дете, що па да не спечели като се събуди.

 Защото е безличен и скучен.

# 54
  • Мнения: 4 606
Мерси за темата.     bouquet

Глас за Воче и Зори.

# 55
  • Мнения: 4 418
Гласувах Воче и Зорче да излизат, но ще видим.
Само Уош не искам да излиза, той ми е фаворитчето, както и флегмите Иво и Ели Гигова. Иво, такъв-онакъв, но не крещи, спинка, папка, обичливо дете, що па да не спечели като се събуди.

Маде ин Чина

# 56
  • Мнения: 2 784
Гласувах Воче и Зорче да излизат, но ще видим.
Само Уош не искам да излиза, той ми е фаворитчето, както и флегмите Иво и Ели Гигова. Иво, такъв-онакъв, но не крещи, спинка, папка, обичливо дете, що па да не спечели като се събуди.
Joy Joy Joy

Уош имаше късмет, че попадна в сезон с Тачо и Воче и, нали е по-умен, съобрази да потиска естествената си склонност към изразяване с високи децибели. Иначе както беше почнал в началото, едва ли щеше да добие този миротворчески ореол и всенародна любов. Simple Smile Всъщност, на мен ми хареса наистина чак като видях как преживя къпането на Влади. Има здрава основа в него и ще се радвам, ако е победител.

# 57
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Гласувах за Линдарева и Воче.
Още в самото начало смятах, че мястото на Линдарева в този сезон е много хлъзгаво и тя така и не успя да отиграе със стил ролята, която й отредиха, в повечето случаи сълзи, пиене, интриги. Единственото с което ме е впечетлила е имитацията й на Людмила, много ме разсмя (даже се почудих що толкова лошо изигра ролята си в мисията "Подбор на таланти"). Изчерпа се отдавна.
За Воче гласувах, защото прекрачи границите. С кого ли не се скара тя в тая къща. И не че е тъпа, просто е кибритлия, темперамент-барут, но на нейните години вече трябваше да се е научила да се владее. А и явно се чувства некомфортно от това, че се води певица, а зад гърба си няма нито един хит, дори песен, с която да е позната, тя е ниво имитатор, няма собствен стил. Не е единствената певица, която потърси щастието си в чужбина след 89-та, но другите или намериха своята ниша там, или като се завърнаха успяха да се наложат като такива каквито са, а именно певци (а има и такива, които се завърнаха, но не се натрапват в публичното пространство), или пък никога не са късали връзката си с България и са поддържали интереса към себе си през годините (Кичка Бодурова, която аз недолюбвам, особено след простотиите й в МА миналата година, но пък не мога да не й призная успешната стратегия). А Воче - ни риба, ни рак! ПЕеща готвачка, ТВ водеща, половинката на Гибона... а къде е певицата? ОТ това според мен идат всичките й терзания, които избиват в тази агресия. Време е да излиза и да си преосмисли живота.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 134
Аз си мисля,че Влади ще излезе newsm78  Линдарева още ще я държат да дразни най-вече Тачо Simple Smile

# 59
  • Мнения: 728
Милен Цветков, по голяма  уста от него в ефира на Нова няма, то и е неудобен за това е след полунощ неговото предаване.

Подкрепям. Става за това  Peace
+1

Общи условия

Активация на акаунт