продуктите за коса на Клоран

  • 11 301
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Използвах този с лайката, но вече не го произвеждат или не го внасят, не знам. Няма го.  Sad

# 16
  • Мнения: 27 524
За мен бебешките им продукти са страхотни,но другите...има по-добри варианти.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
За Али ползвам само продукти на Клоран, но от продуктите за коса хич не съм доволна... в момента имам точно балсама с хинин, никакъв ефект от него, даже и косата не ми е хубава от него  Sick имам и балсам за устни, освен че ми е неприятна миризмата му, не ми действа добре и на устните  ooooh!

# 18
  • Мнения: 26
Един единствен път съм си купувала шампоан Клоран за суха коса беше с някакви екстракти. Изобщо не бях доволна, косата ми стоеше като трева и получих косопад. Половината го изхвърлих.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен са ми много силни и ми изсушават косата.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Още един глас за недоволните - пробвала съм и нормален шампоан, и сух - все съобразени с особеностите на косата ми. Пърхот и интензивно омазняване - ето това беше ефектът.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Подсети ме за сухия шампоан... при мен върши чудесии във взривоопасни ситуации в които нямам време да си измия косата.
Смятам, че всеки трябва да го има в шкафчето си  Wink

# 22
  • Мнения: 3 266
И на мен ми изсушаваше косата - ставаше като метла, прехвърлих го на мъжа ми,  а той получи пърхот от него, а май самият шампоан беше против пърхот.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз като nad_tab .Отдавна си го имам вкъщи.Едно време беше като пудра,обаче сега както е спрей си е супер удобен.И косата ми става чудесна,все едно сега съм излязла от банята,и съм се изсушила:))))
За екстремни ситуации е супер.
Другите не съм ги пробвала,не мога да изкажа мнение за тях.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 90
аз ползвам в спешни случаи сухия шампоан с коприва който е под форма на спрей много съм доволна Peace

# 25
  • Мнения: 1 645
Бебешката им козметика е страхотна.
Но от тази която е за нас не съм очарована,но аз съм ги ползвала доста отдавна,та сега не знам...........може да са по хубави newsm78

# 26
  • Мнения: 790
Използвала съм хининовия шампоан и мисля, че имаше някакъв ефект. Само че ми миришеше малко неприятно.
А от бебешката козметика съм много доволна.

# 27
  • Мнения: 18 542
аз ползвам в спешни случаи сухия шампоан с коприва който е под форма на спрей много съм доволна Peace
Я кажете где го има тоя сух шампоан, че от време на време ми се случва да ми потрябва пък все се сещам за него в инфарктни ситуации.
А, моля и за ориентировъчна цена.

# 28
  • Мнения: 165
вчера измих косата си с него и сякаш наистина стана по-суха и сплескана даже Sad
аз бях страхотно доволна от бебешката козметика-направо невероятна и така ухаеше на чистичко бебенце.....ммммм Simple Smile
явно ще сменям марката.... Cry

# 29
  • Мнения: 5 140
аз ползвам в спешни случаи сухия шампоан с коприва който е под форма на спрей много съм доволна Peace
Я кажете где го има тоя сух шампоан, че от време на време ми се случва да ми потрябва пък все се сещам за него в инфарктни ситуации.
А, моля и за ориентировъчна цена.

И аз питам същото и ще следя темата да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт