X-Factor Bulgaria - Сезон 3, Тема 4

  • 31 798
  • 711
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ива*, ти като ми четеш постовете, разбираш ли ги  newsm78. Написала съм ти да я слушаш като ти въздейства, а аз на нейните изпълнения си върша нещо друго, а за публиката - да, аз съм публика...дано ме разбра този път  Laughing

И колкото и да се пънеш, нехаресващите Михаела няма да си променят мнението, напротив...

Бау  Joy Joy, не се пъна, и ти си ЧАСТ от публиката, аз съм от другата част  Wink.
Да бе, не се пънеш, само дето си се разбесняла  като бик да защитаваш Михаела, приеми, че има хора, които не я харесват  Stop.

4U бяха прекрасни, най-доброто изпълнение до момента

# 61
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
4U   bouquet
Много ми харесват. Браво  Blush
   bouquet

# 62
  • Мнения: 5 595
4U ми харесаха най-много дотук. Извинете, повтарям се, но какво пя Михаела? Аз съм от феновете й и ме е яд, че я изтървах тази вечер Praynig

# 63
  • Мнения: X
Пя Queen of The Night

# 64
  • Мнения: 7 107
На мен май точно тези момчета ми се очертават фаворити за сега. Държат ниво, пеят страхотно и са много зареждащи  положително Peace

# 65
  • Мнения: 4 606
И Момчетата и Мирян ми харесаха. Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 944
Ива*, ти като ми четеш постовете, разбираш ли ги  newsm78. Написала съм ти да я слушаш като ти въздейства, а аз на нейните изпълнения си върша нещо друго, а за публиката - да, аз съм публика...дано ме разбра този път  Laughing

И колкото и да се пънеш, нехаресващите Михаела няма да си променят мнението, напротив...

Бау  Joy Joy, не се пъна, и ти си ЧАСТ от публиката, аз съм от другата част  Wink.
Да бе, не се пънеш, само дето си се разбесняла  като бик да защитаваш Михаела, приеми, че има хора, които не я харесват  Stop.
 

 Joy Joy Joy

Спирам да комуникирам с теб, не говорим на един език  Mr. Green.

# 67
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Браво и на момчетата, и на Невена!  Party

# 68
  • Мнения: 5 595

 Благодаря!  bouquet

Невена ми харесва, но ужасният й английски много ми пречи... да произнасяш through като чру е безумно просто...

# 69
  • Мнения: 11 764
Много ми хареса Невена тази вечер. Прекрасно изпя песента.

# 70
  • Мнения: 6 604
Кремена пак се е развихрила върху главата на Невена. Rolling Eyes
Иначе изпълнението ми хареса.  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 8 154
Прическата на Невена я правиха на живо тази сутрин в предаването на Гала. Рязаха с едни машинки, коя е нейната коса, коя не, не знам, но беше странно.
Прави я някаква световно известна холандска фризьорка.

# 72
  • Мнения: 6 604
Прическата на Невена я правиха на живо тази сутрин в предаването на Гала. Рязаха с едни машинки, коя е нейната коса, коя не, не знам, но беше странно.
Прави я някаква световно известна холандска фризьорка.
Явно не разбирам от висш пилотаж в коафьорството. Crazy

# 73
  • Мнения: 5 595
Това май е най-доброто представяне на Ренета на концерти и въпреки това не съм впечатлена, скучна ми е.

# 74
  • Мнения: 9 574
Това май е най-доброто представяне на Ренета на концерти и въпреки това не съм впечатлена, скучна ми е.
+1  Peace

Общи условия

Активация на акаунт