Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 576
  • 483
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Гледката е /меко казано/ неприятна  Sick Sick Sick

# 16
  • Мнения: 5 391
Сякаш вече все по-рядко се среща такова явление, за щастие.
Иначе ако видя жена, млада при това в такива косми под мишниците ще реша, че е неподдържана и неуважаваща себе си.Дори и зимата, когато никой не може да те види.Ама нали все пак си лягаш до мъж Shocked

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Гледката е /меко казано/ неприятна  Sick Sick Sick

Небръснати подмишници и много красива рокля с презрамки на Макс Мара.
Това ми е впечатлението от една дама с претенции, която се оплакваше от неработещ климатик.
Толкова бях изумена, че не и запомних името Shocked

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода Joy

Смешно ти е, обаче аз за първи път ги обръснах чак когато бях 1 курс!  Rolling Eyes Защото мама беше далече  Mr. Green, а преди това незнайно защо не ми позволяваше  newsm78 Трябва да я питам при случай защо....

Та тогава лятото не носех потници, а само тениски, за да не се виждат подмишниците.... що ли съм слушала мама?  Thinking



От скромния ми опит и наблюдения, много рускини ВСЕ ОЩЕ не си махат космите Sick
В  този ред на мисли, майка ти да не е рускиня? Joy
Нищо лично Peace
Баща ми е руснак Flutter

# 19
  • Мнения: 2 047
    Мисля, че в селата явлението е много често срещано.  Laughing
Среща се рядко в градовете, слава богу.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 390
Иначе ако видя жена, млада при това в такива косми под мишниците ще реша, че е неподдържана и неуважаваща себе си.Дори и зимата, когато никой не може да те види.
И аз мисля по същия начин.

# 21
  • Мнения: 5 317
Небръснати подмишници и много красива рокля с презрамки на Макс Мара.
Това ми е впечатлението от една дама с претенции, която се оплакваше от неработещ климатик.
Толкова бях изумена, че не и запомних името Shocked
Това направо ме разби..... #Crazy

# 22
  • Мнения: 5 103
   Мисля, че в селата явлението е много често срещано.  Laughing
Среща се рядко в градовете, слава богу.

Яко хаххаха Joy

# 23
  • Мнения: 3 537
Гадно е  Sick

# 24
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мразя небръснати мишници, но още повече мразя бръснатите. Моля ви ползвайте или кола или епилатор.

# 25
  • София
  • Мнения: 276
Не ги харесвам. Sick Дори и мъж с косми там не ми харесва, а какво остава за жена...

# 26
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами какво да кажа - гадно е! Sick

# 27
  • Мнения: 27 524
  comp03 Confounded

Отврат.Не съм виждала,честно казано,на мен като ми се покажат на милиметър и ме влудяват.Виж,обаче бръснати мъже не обичам,харесвам мнооого космати,ама тва е друга тема,де.
Едно време май не е било модерно да се бръснат,защото гледах клип на някаква певица,ама сравнително млада е сега,не е на 50,и имаше цяла гора под мишниците.Имам и една колежка,дето ходи така,ама защото мъжът й обожавал косми и не й давал да си ги бръсне,нито да се отърве и от мустачките си  smile3538

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 315
Е, в Испания се нагледах на такива красоти  Crazy. Не знам дали други мами имат подобно впечатление, но на мен направо ми се набиваха на очи знойните испанки с богато окосмени мишници  Sick
По принцип обичам и мъжът ми  да е гладичък  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 464
ОТВРАТ! Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт