Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 678
  • 483
  •   1
Отговори
# 180
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ОТВРАТ!!! Не допускам кьорав косъм по мен, но лично аз имам приятелка, която никога, по никакъв начин не си ги е махала. Пердаши по потници и не й дреме  Sick Мъж й как я търпи - направо не знам!
 п.п. След като под мишниците търпят това положение, представете си на други места какво е  Sick Sick Sick

# 181
  • Мнения: 7 474
За жена е неприятно, но мъжките косми изобщо не е притесняват. Тия комплекси за космите си ги създаваме сами. По света хората изобщо не обръщат внимание на това. Mr. Green

П.П. Преди 20г. как ли са живяли хората без да се обезкосмяват като охлюви? Дане би  да се отвръщавате от неозбескосмените си родители ибаби, А?

# 182
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
От години не съм виждала жена с косми под мишниците.  Tired Друг е въпросът, че и под мъжки мишници косми не търпя!  Sick

# 183
  • Мнения: 1 120
Разбихте ме с тази тема. Мисля , че няма жена уважаваща себе си да ходи така окосмена и да не и пука от предизвиквщата грозна гледка. Оф, че гнусотия Sick

# 184
  • Мнения: 883
Въртя епилатора навсякъде!!! Да не си епилатор в ръцете ми! Стига и там дето и въжът ми не стига!!! Те затова и космите на главата ми стачкуват и падат сами, преди да съм стигнала и до тях.Но е факт, че след продължително оскубване космите се разреждат и изчезват. Мисля, че след година две няма да ги има изобщо по тялото ми.

# 185
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Ужас! Жена с косми под мишниците, не обичам! А съм срещала и то даже младички  Sad А за мъжете харесвам без косми, но преживявам и другия вид!  Laughing

# 186
Моята братовчедка ходи така...направо е гадно. Тя не е нито стара , нито глупава, ама на, не мога и до ден днешен да си го обясня това.

# 187
  • Мнения: 178
Една от най-ужасните гледки,които съм виждала.Твърдо съм против!!!!!!!!!!!

# 188
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 431
 Sick Sick Sick

# 189
  • София
  • Мнения: 2 958
Вчера точно за това отделихме 2 часа разговор с едни приятели. Едното момиче е имало колежка, която никъде не се е обезкосмявала и твърдяла, че гаджетои много обичало да я целува по мишничките  Sick
Аз съм виждала момче и момиче, и двамата като от реклама. Момчето с обезкосмени мишници, а девойката кат си дигна ръката и щях да припадна. Най-странното е, че все едно бяха туко що сресани (така добре бяха бухнали)  hahaha

# 190
  • Мнения: 4 799
Вчера точно за това отделихме 2 часа разговор с едни приятели. Едното момиче е имало колежка, която никъде не се е обезкосмявала и твърдяла, че гаджетои много обичало да я целува по мишничките  Sick
Аз съм виждала момче и момиче, и двамата като от реклама. Момчето с обезкосмени мишници, а девойката кат си дигна ръката и щях да припадна. Най-странното е, че все едно бяха туко що сресани (така добре бяха бухнали)  hahaha
Това ''бухнали" направо ми срина естетичната душица

# 191
# 192
  • Мнения: 1 182
Въобще не търпя косми-само на главата имам все още Joy

# 193
  • Мнения: 1 526
Въобще не търпя косми-само на главата имам все още Joy
И аз така!Представете си една от малкото българки тук ходи така- миризлива и горясала Sick Sick от нея ме и срам да кажа че съм от БГ. Според нея така кожата `дищала`!!!!!!!! УУФФФФФФсъ

# 194
  • Мнения: 133
хахахаха егати темата moresmile, а аз пък си мислех, че вече няма необезкосмени жени - не съм виждала жена с косми под мишниците, но ако видя сигурно ще умра от смях... Joy

Общи условия

Активация на акаунт