Велико Търново

  • 109 066
  • 739
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 811
Има ли шанс утре да има детски?

# 61
  • велико търново
  • Мнения: 588
Едва ли преди 15 ноем.14. Rolling Eyes Laughing Laughing

# 62
  • Мнения: 1 811
Едва ли преди 15 ноем.14. Rolling Eyes Laughing Laughing
Crossing Arms
Сякаш се е случвало и по-рано да  ги привеждат..

# 63
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 873
Някой ходил ли е в Сити оптик при д-р Костуркова или д-р Шивачева на преглед?
Кой избор би бил по-добър?

Аз съм доволна и от двете  Peace Шивачева е малко по-безпардона и пряма  Laughing .. Костуркова е по-внимателна, като лекари и от двете съм доволна  Wink

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Препоръчайте ми добро златарско ателие, където мога да заменя гривна и обеци на дъщеря ми и да й взема нови Thinking някъде, където предлагат интересни модели...аз не нося злато и кракът ми не е стъпвал в такива магазини Blush

# 65
  • Мнения: 873
Понеже в училище няма практика да се обявява карантина, да кажа, че в ОУ"Бачо Киро" има варицела и ние сме заразени вече.
Първо беше само в 1А клас, сега е навсякъде! Не се сърдя на никого, макар че не ми се вижда чак толкова невъзможно да се постави класа под карантина (освен че ползват общи санитарни помещения), но просто искам да се знае, защото учителите си мълчат като тайни агенти, а идват празници и завчера тъкмо се бях засилила да капарирам една оферта  Sunglasses Щях да се прецакам, определено, тъй като, щом оздравее голямата ми дъщеря, ще трябва да броя 21 дни за малката и....Коледата ще дойде.

За протокола, караме я леко  Praynig

# 66
  • Мнения: 725
Здравейте!
Знаете ли някакви магазини за битова техника втора употреба?

В Търново на Полтава и на Ниш има един нов магазин. Иначе има  и в Горна, и в Самоводене.

Благодаря!

# 67
  • Мнения: 276
Момичета влизам на бързо само да кажа,че си подарявам детската количка.На Бертони е оранжево и бежаво.Ако някой я иска да пише.

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Някой знае ли от колко часа работи рентгена в стоматологията? Искам да си направя една снимка преди работа и се чудя дали ще успея  newsm78

# 69
  • Мнения: 11 576
Започнало е поетапното изплащане на детските.
Искам да честитя на Моник малкото бебоче.  Heart Eyes Много да папка и слушка, а кака да помага. Grinning

# 70
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Метро пускат оферта 2 за 1, някой не иска ли да се комбинираме за прахосмукачка:
http://catalogues.metro-group.com/metro-blghariia/kupi-edno-vzem … poshcha-24/page/1

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
И аз търся някой да се комбинираме за детската писта CARRERA.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 101
Момичета влизам на бързо само да кажа,че си подарявам детската количка.На Бертони е оранжево и бежаво.Ако някой я иска да пише.
Здравейте,предстои ми да родя второто си дете  в края на декември,а всички аксесоари на дъщеря ми(3г.)съм ги подарила и на практика не разполагам с нищо,проявявам интерес,тъй като ще имам голяма нужда.

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Моник, честита радост! Да е живо и здраво, а каката много да му се радва и да го обгрижва!   bouquet

Момичета, имам билет за "Лешникотрошачката", но деня ми се оказва зает, та заменям билета за „Пепеляшка" на другия ден, ако има желаещи.

# 74
  • Мнения: 1 811
Моник, честита радост! Да е живо и здраво, а каката много да му се радва и да го обгрижва!   bouquet

Момичета, имам билет за "Лешникотрошачката", но деня ми се оказва зает, та заменям билета за „Пепеляшка" на другия ден, ако има желаещи.
И на каква цена е?
Някой има ли отзив за езиков център АBC?

Общи условия

Активация на акаунт