Коя е най-удобната количка?

  • 2 057
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 768
ти откога взе да разбираш от колички. Тъй като гледам от снимката, голямата ти дъщеря още носи малката на ръце smile3534 smile3508
smile3506

# 16
  • Мнения: 4 187
Сменете заглавието на Тук е фен клуба на Куини Mr. Green

Темата да се смени ама да е Buzz ili Speedi
само че той отговорът е ясен:
BUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
speedi ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2

Еееее, много си зла   Rage!

# 17
  • Мнения: 6 039
Зла, но справедлива!!
или да не искаше да кажеш ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ???а?

# 18
Не мога да разбера, защо майките с по-малки възможности плюят по скъпите колички.Те като си взимат някакви ефтини боклуци,защо трябва да обищдат скъпите и луксозни колички.Ние имаме buzz имаме и Cipolino, и мога да кажа ,че разликата е от земята до небето.Buzz е сто пъти по-удобна и лека от тия брички.Пукнете се пачи такива ефтините колички не могат да стъпят на малкия пръст на Buzz и Spidy. smile3532 smile3533 newsm44

# 19
  • Мнения: 2 768
Зла, но справедлива!!
или да не искаше да кажеш ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ???а?
Зле си, злеееее!
Я виж дъщеря ти как се е подпряла на боклука! Scream Цъх, цъх! Кви майки, как може!  smile3555

# 20
  • Мнения: 6 039
kitka!
много точно попадение!
 smile3525

# 21
  • Мнения: 6 039
Да, подпряла се е защото е много важна. И нали те видях как 5 минути преди това лъскаше точно тази кофа за болкук с влажни кърпи. А нека не зачесваме темата коя каква майка е.!!!
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 5 391
Смешката не е, че Куини са хубави колички, а че с първите 3 постинга някой си прави добнопробна рекламка. .
Peace

# 23
  • Мнения: 919
Смешката не е, че Куини са хубави колички, а че с първите 3 постинга някой си прави добнопробна рекламка. .
Peace
Peace

# 24
  • Мнения: 1 114
Смешката не е, че Куини са хубави колички, а че с първите 3 постинга някой си прави добнопробна рекламка. .
Peace
Peace
Peace Sick

# 25
  • Мнения: 10 758
Айдееее, пак се почна Mr. Green.
Коя е най-удобната количка ли....ми моята Mr. Green.
Почти всеки ще си похвали количката.
Както винаги, Фуклата е права Peace.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Пукнете се пачи такива ефтините колички не могат да стъпят на малкия пръст на Buzz и Spidy. smile3532 smile3533 newsm44
Китке дали не можеш да си мериш малко приказките,за да не дойда да ти завра Бъза някъде,а #Cussing outМалена това се отнася и за теб миличка smile3513

# 27
  • Мнения: 6 039
Пукнете се пачи такива ефтините колички не могат да стъпят на малкия пръст на Buzz и Spidy. smile3532 smile3533 newsm44
Китке дали не можеш да си мериш малко приказките,за да не дойда да ти завра Бъза някъде,а #Cussing outМалена това се отнася и за теб миличка smile3513




Нещо да не те обидих??? Каде се намеси?? Спорът не е можду теб и мен, нали така. Ако обичаш спести си обидите, защото аз такива не съм отправяла. О.К.?Нещо май не мога да схвана злия тон!

# 28
  • Мнения: 4 195
Пукнете се пачи такива ефтините колички не могат да стъпят на малкия пръст на Buzz и Spidy. smile3532 smile3533 newsm44
Китке дали не можеш да си мериш малко приказките,за да не дойда да ти завра Бъза някъде,а #Cussing outМалена това се отнася и за теб миличка smile3513

Чоча аз ще ти помогна душко.................. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 6 039
за какво ще й помагаш??? Да си купи Buzz ли?

Общи условия

Активация на акаунт