Отказва всичко освен млякото.

  • 805
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
И ние имаме такива периоди.Сьвсем нормално е . Wink
Когато и изби 2.зьб,беше някакьв ад.Имаше симптоми на вирусно заболяване и педю,без да се церемони я набльска с антибиотици #2gunfire,вьпреки,че му казах,че и избива зьб!!Сега ми иде да Banghead ,но тогава тои така ме наплаши,че и дадох антибоитика Sad После се разрових тук из форума и разбрах,че зьбите не са шега работа. Симона през целия този период отказваше всякаква храна,освен мляко!

Сега ,на моменти пак и се случва да отказва каша,но аз вьобще не се главоболя,директно и давам млякото. И на мен не ми се яде някога пиле,примерно,макар че много обичам. Laughing

# 16
  • Мнения: 3 537
Има такива периоди и ние сме ги имали.Ще отмине.Нас ни караше по 2 седмици ,че и повече...Радвай се,че пие мляко и не се притеснявай изобщо,че моя през тизи периоди и мляко не искаше,карахме го на фотосинтези Wink

# 17
  • Мнения: 1 263
Ренци, като прочетох темта ти и аз си помислих първо че са зъбки Rolling Eyes Това е нормално - когато излизат зъбките има период на спад в апетита - не искат храна от лъжица....после всичко се нормализира и после - отново... При нас беше така към 5-тия месец, когато излизаше първото зъбче. Нормални са тези периоди - просто изчакай  Wink На нейната възраст й трябва само мляко -другото е "за разкош" Laughing

# 18
  • Мнения: 4 068
Много ми помогнахте момичета, за което ви благодаря!
Направо не смея да се похваля, че от два дни си яде нормално и даже с апетит. Явно тези периоди са наистина нормални, но аз като не знаех и бая здраво се ошашках. За следващия такъв/ако има де/ ще съм подготвена. Интересното е, че предпочита оризова каша без захар пред сладка бананова каша примерно. Явно си е до вкус.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Добре, че си се успокоила. защото тези чувствителни госпожици мнооого ни усещат Wink
Разбира се, че не трябва да се тревожиш. По-добре само на мляко, отколкото да не иска мляко.
А за вкуса си права. Ева също отказва сладко. Предпочита обикновено мляко пред плодово. Бисквити сладки не Naughty, но ако отпусна крекерче се облизва чак. Маслинки, кашкавалчета и макарони с топено сирене са на голяма почит. От малка не харесва бананова каша, бананови пюрета и до сега плюе банан.

Общи условия

Активация на акаунт