WIZZ AIR 15

  • 46 871
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 031
здравейте,
Имам дав авъпроса:

1. Ако имам закупен голям салонен багаш, имам ли право и на малък?
2. Завръщане съм пропуснала да заява голям салонен багаж-мога ли при онлайн чекинга да го добавя.
Тук по спонеми от темата е писано, че мога, но как се добавя и после да го платя през банката?

1. Не
2. Да - плащане само с карта. След добавяне на багажа, разпечатваш б.карта.

# 661
  • Мнения: 3 506
А и както вече се коментира във форума, отдавна ги няма онези цени 10-15 евро на посока (2007-2009 се пътуваше за 24 евро двупосочно с багаж София-Виена преди sky europe да фалират)...

Бе няма ги, ама ги няма само от София да му се не види. Аз тези дни съм се разтърсила за други опции, че се нервирах нещо на едни цени за края на февруари. И от Букурещ, и от Солун (а вероятно и от Белград, но не ми стигнаха нервичките да разгледам подробно и там), все още има билети по 15-20 евро в посока за въпросния период. А за по-нататък сигурно и по-евтини има. Явно тук няма достатъчно конкуренция...

# 662
  • София
  • Мнения: 4 578
Май месец бяхме в Рим, платих 100 евро, за двама двупосочно. Това търсех като цена и го дочаках. Имаше и 80 евро, но за 7 нощувки, което не ме устройваше.
Сега, след 15 дни летим за Брюксел, 80 евро, 2ма, двупосочно.
По повод пълномощното... миналия януари, в Болоня, пред мен имаше майка с дете. Пълномощното й беше на български. Митничарят се звери дълго, жената не говореше друг език. След 10 мин чакане се приближих да я питам да помогна. Проверяващият помоли поне да му преведа за същата жена и дете ли става въпрос в пълномощното. Благодари и я пусна. Каза, че като не е преведено не може да се ориентира.

# 663
  • Мнения: 3 506
А детето с български паспорт ли беше? Може би е било с италиански паспорт и затова? Или пък просто жената му е дала документа доброволно и той се е зачудил за какво е?
На мен никога не са ми искали документ, за да напусна държава, където съм била на посещение. Нито съм чувала за такъв случай Thinking Единствено за излизане от България ми е трябвало пълномощното.

Браво за цените! Никога не съм успявала досега, но и обикновено при нас търсенето започва най-много два месеца преди пътуването (често пъти и по-късно), рядко успяваме да планираме от по-рано. Колко време предварително купи билетите на тези цени?

# 664
  • София
  • Мнения: 4 578
Майката и детето бяха с бг документи. Не разбрах дали са й ги искали или е проявила самоинициатива...намесих се, че ни писна да чакаме.
Купувам билетите 2 месеца по-рано. В Болоня бяхме мин.януари, с билети купени края на ноември, за 20 евро, двупосочен. Сега ноември имаше до Париж, за 31.01-0302., за 40 евро двупосочен. Тогава взех и за Брюксел.
За мен, най-добрите цени съм намирала 2 месеца преди полета.

# 665
  • Мнения: 1 031
За мен, най-добрите цени съм намирала 2 месеца преди полета.

+1 Peace

# 666
  • York
  • Мнения: 826
Ние летим другата седмица за Шефилд/Донкастър от Букурещ. Цена за двама възрастни, дете и голям багаж двупосочно 197 Е. Билетите са купени края на Октомври.  Wink

# 667
  • Мнения: 460
Юни месец се каним да ходим до Мадрид. Сега гледам в сайта, че двупосочните билети са от сорта на 200 лв, дали ще паднат още или направо да купуваме сега?
Според мен двупосочен 200 лв. е супер за Мадрид, но не виждам такива цени за юни, кои дати са това?

Грешката е моя, всъщност са 294 лв за дните 6-9 юни. Не знам как да процедирам, дали да изчакаме, все пак сме двама и 600 лв за билети... много ми се струва.

# 668
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
здравейте,
Имам дав авъпроса:

1. Ако имам закупен голям салонен багаш, имам ли право и на малък?
2. Завръщане съм пропуснала да заява голям салонен багаж-мога ли при онлайн чекинга да го добавя.
Тук по спонеми от темата е писано, че мога, но как се добавя и после да го платя през банката?

1. Не
2. Да - плащане само с карта. След добавяне на багажа, разпечатваш б.карта.
Мерси Мими!
Май само дето съм плащала салонен багаж за отиване.
Май ще си ходим с две раници, то за два дни не ми и трябва повече.

# 669
  • София
  • Мнения: 6 722
Юни месец се каним да ходим до Мадрид. Сега гледам в сайта, че двупосочните билети са от сорта на 200 лв, дали ще паднат още или направо да купуваме сега?
Според мен двупосочен 200 лв. е супер за Мадрид, но не виждам такива цени за юни, кои дати са това?

Грешката е моя, всъщност са 294 лв за дните 6-9 юни. Не знам как да процедирам, дали да изчакаме, все пак сме двама и 600 лв за билети... много ми се струва.
Ами аз Мадрид отдавна го следя, най-евтините билети /но за 3, защото сме с дете над 2 год/ съм намирала около 530 лева за всички, при последното намаление, това с 1 чекиран багаж. 600 лв. и на мен ми се вижда много за двама. Но аз гледах февр-март, може би за юни са си по-скъпи.

# 670
  • Мнения: 86
Здравейте приятели! В малкия безплатен багаж/големия салонен платен багаж храна само от летището закупена ли може да се пренася и чадър позволено ли е да се носи ?  newsm78

# 671
  • Мнения: 3 506
За чадър не знам, но за храна (с изключение на течности) няма проблем.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 858
Някой дали се сеща какви бяха цените на белите вина на безмитния магазин на Терминал 1? newsm78

# 673
  • Мнения: 6 031
Някой дали се сеща какви бяха цените на белите вина на безмитния магазин на Терминал 1? newsm78
Да кажа за червените и предполагам за белите е същото - от 4-5 евро до ...  Laughing
Имаше нелош избор. Не от общия магазин, а от специализирания за вино.

Здравейте приятели! В малкия безплатен багаж/големия салонен платен багаж храна само от летището закупена ли може да се пренася и чадър позволено ли е да се носи ?  newsm78
Можеш да си носиш храна(течностите са ясни). Чадър - може.

# 674
  • Мнения: 3 314
Бг алкохола по терминалите е кажи речи х2 от магазините ни, да не говорим, че няма кой зане какво.

Общи условия

Активация на акаунт