WIZZ AIR 15

  • 46 848
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 187
Здравейте, имам следното запитване. Пътуваме с една резервация с членство Wizz Club 4-ма човека, но един от пътуващите иска допълнителна услуга. Ако се купи онлайн се добавя автоматично и към четиримата, а останалите не я искаме. В деня на заминаването ще може ли да си я закупи на място, макар и на малко по-висока цена само той, става въпрос за Wizz Reserved Seat. Звънях по телефона и ми казаха, че не са сигурни  Shocked На място обслужващия персонал може би ще продаде услугата. Някой имал ли е подобен случай?
Предварително благодаря!

Ragga, прибирам се на 28-ми февруари, ако мога да ти свърша работа?!

# 736
  • Мнения: 1 038
Reserved seat може да купиш и на борда даже излизаше по изгодно на борда да се купи инфото ми е от началото на месеца, не знам каква им е логиката(може би защото полета е много дълъг и доста голяма част от местата отпред бяха направени Reserved seat  широки съответно бяха и празни)
Иначе нещо системата им се бъгнала преди можеше да купиш само за 1 човек - декември си правих експерименти с резервацията.


Ще те имам в предвид, една друга дам вече ми писа ще видя дали ще се уточним днес/утре.

  bouquet

# 737
  • софия
  • Мнения: 25 458
Ние винаги носим нотариално заверено копие, защото с баща ѝ сме с различни фамилии. Но то е само за нашите гранични власти. Не сме го превеждали. В Италия веднъж много внимателно четоха нашите лк и нейния паспорт, но не са ни искали допълнителни документи.

# 738
  • Мнения: 3 293
Жена ми е с друга различна от моята фамилия и не нося никакви актове, те си проверяват, ако решат. Извън България изобщо няма кой да гледа на кой е детето, това се прави само в България и само на излизане. Един единствен път, попаднах на граничарка, която го поиска за да видела дали сме родителите, като каза, че иначе трябвало да търси в системата. Леко се изсмях и й казах да търси където иска, понеже акт не нося. Та дори да го поискат, което теоретично е възможно  на излизане от Бг, това го правят за да се облекчат работата, вместо да натисне 3 копчета на компютъра, освен това не е задължително да се носи. Утре някой може да иска и брачно свидетелство...

# 739

Общи условия

Активация на акаунт