WIZZ AIR 15

  • 46 849
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Луната
  • Мнения: 3 211

Благодаря!

Преводът ще се получи в понеделник, нареден е днес, но е междубанков, резервацията ще се пази, нали?

Ако вчера или днес е направена резервацията и днес си платила по банков път - не трябва да се притесняваш Peace Обикновено изчакват известно допустимо време преди да анулират резервацията.

# 691
  • Мнения: 262
Как става промяна на полет  Money

# 692
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Как става промяна на полет  Money

Имаш в предвид промяна на деня за полет? Ако не си купила при резервиране WIZZ Flex (с това е безлатна смяната), става  срещу заплащане. Ето това са таксите за смяна на полет https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/service_fees#ChangeFees

# 693
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте на всички в темата,

Предстои ми пътуване с Wizz Air и имам нужда от помощ. Четох много по темата, но срещнах противоречива информация на въпроса ми дали мога да нося лекарства в чекирания и ръчния ми багаж. Все пак сме в сезона на вирусите и настинките и имам предвид лекарства, свързани с тях.

# 694
  • Мнения: 262
Как става промяна на полет  Money

Имаш в предвид промяна на деня за полет? Ако не си купила при резервиране WIZZ Flex (с това е безлатна смяната), става  срещу заплащане. Ето това са таксите за смяна на полет https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/service_fees#ChangeFees
купих двупосочен, връщането е на 27, но искам да променя датата на 5.02.2015. Възможно ли е. Нормален билет с никакви добавки е, не знам как да обясня

# 695
  • Мнения: 6 031
Здравейте на всички в темата,

Предстои ми пътуване с Wizz Air и имам нужда от помощ. Четох много по темата, но срещнах противоречива информация на въпроса ми дали мога да нося лекарства в чекирания и ръчния ми багаж. Все пак сме в сезона на вирусите и настинките и имам предвид лекарства, свързани с тях.
Носети си всичко, каквото не изисква рецепта в нормални за употреба количества. Ако ползвате лекарства с рецепта - носете и нея. Ако има лекарства под формата на течности за тях важи правилото за течности в багажа, освен, ако нямате документ от лекар, че се нуждаете от точно това лекарство и в това количество по време на полет.

Как става промяна на полет  Money

Имаш в предвид промяна на деня за полет? Ако не си купила при резервиране WIZZ Flex (с това е безлатна смяната), става  срещу заплащане. Ето това са таксите за смяна на полет https://wizzair.com/bg-BG/useful_information/service_fees#ChangeFees
купих двупосочен, връщането е на 27, но искам да променя датата на 5.02.2015. Възможно ли е. Нормален билет с никакви добавки е, не знам как да обясня
Плащате такса за промяна по таблицата, която е дала Woman^In^White

# 696
  • Мнения: 262
Има няколко вида такси оба4е, такива за от 7 до 30 дена преди заминаването.  Цената е различна

# 697
  • Мнения: 6 031
Има няколко вида такси оба4е, такива за от 7 до 30 дена преди заминаването.  Цената е различна

Таксата зависи от това - колко дни по-рано ще извършиш промяната и дали ще го направиш он-лайн или чрез кол центъра.

# 698
  • Мнения: 262
Izliza po skapo от това да купв директно билет май но

# 699
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Izliza po skapo от това да купв директно билет май но

Може да се получи така, че да купиш билет за връщане на 2 май (както май е при теб) да е по-евтино отколкото да доплащаш за смяна на полет. И ако наистина искаш да се върнеш на 2 май и билетите са по-евтини от такса смяна на полет купуваш билети за датата, която искаш и прежалваш билетите за 27 април Simple Smile. А на отиване билетите си остават Simple Smile

# 700
  • Мнения: 262
Izвинявам се ако дъм написала грешни дати. Значи връщането е на 27.01. Аз искам да направя промяна за +1 седмица още престои, т.е връщането да е на 4.02 +/-2дена

# 701
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Izвинявам се ако дъм написала грешни дати. Значи връщането е на 27.01. Аз искам да направя промяна за +1 седмица още престои, т.е връщането да е на 4.02 +/-2дена

Грешката за датите е моя Mr. Green
Такса за смяна на полет (в рамките на 7-30 дни преди заминаване) чрез wizzair.com - На полет, на пътник 57,00 lv, чрез чрез центъра за обаждания 76,00 lv
Погледни каква ти е цената за 4.02 +/-2дена и кое ти е по-изгодно да купиш нови билети за връщане или да платиш такса смяна.
И такса смяна трябва да я направиш до 24 часа тази вечер, за да се вмъкнеш в 7-те дена иначе вече отиваш на още по-скъпа промяна Peace

# 702
  • Габрово
  • Мнения: 94
А какви са ни правата, когато WIZZ сменят датата и часа на полета, при това нямам в майла уведомително писмо.

# 703
  • Мнения: 6 031
А какви са ни правата, когато WIZZ сменят датата и часа на полета, при това нямам в майла уведомително писмо.
Кога е полета?
Със сигурност ще получите писмо и в него ще бъдат написани предложенията.
Възможностите са да приемете или да не приемете промяната. Можете и да поискате други дати от предложените.

# 704
  • Луната
  • Мнения: 3 211
А какви са ни правата, когато WIZZ сменят датата и часа на полета, при това нямам в майла уведомително писмо.
Трябва да те уведомят с имейл за промяната на часа и дали си съгласна с това не по-късно 15 дни преди полет. В противен случай имаш право на обещетение:

Цитат
Анулиран (отменен) полет
Имате право на парично обезщетение между 125 и 600 евро, освен ако не сте били информирани за анулирането 14 дни предварително, или ако ви е предложено премаршрутиране с часове, близки до първоначалните, или ако авиопревозвачът може да докаже, че анулирането се дължи на извъредни обстоятелства.
От тук: Въздушен превоз


Edit: Ето тук също е обяснено: http://europa.eu/youreurope/citizens/travel/passenger-rights/air/index_bg.htm

Последна редакция: вт, 20 яну 2015, 09:21 от Woman^In^White

Общи условия

Активация на акаунт