WIZZ AIR 15

  • 46 861
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 849
Някой дали се сеща какви бяха цените на белите вина на безмитния магазин на Терминал 1? newsm78
Да кажа за червените и предполагам за белите е същото - от 4-5 евро до ...  Laughing
Имаше нелош избор. Не от общия магазин, а от специализирания за вино.
Мимии, благодаря Hug! Бях изключил за този магазин- Spirit of Bulgaria ли беше, нещо подобно май....
Alexslav, благодаря Peace
Питам, за цените, за да спра да се чудя да чекираме ли багаж или не за Абу Даби. Ама при тези цени- 4-5 евро, няма смисъл от чекиране. Ще купим директно няколко бутилки от магазина на летището Grinning

# 676
  • Мнения: 10
Здравейте, любителки на пътуването! След 1 седмица ми предстои полет от София до Барселона и за първи път ще използвам компанията Уиз Еър. Искам да попитам - правили ли са ви проблем, ако ръчния ви багаж е бил с размери малко над разрешените (говорим за 3-4 см дължина)? Мисля да си купя този сак ---> http://www.decathlon.bg/sgavaem-sak-rachen-bagaz-35-l-id_8298646.html , подходящ ли е?  newsm78

# 677
  • Мнения: 6 031
Здравейте, любителки на пътуването! След 1 седмица ми предстои полет от София до Барселона и за първи път ще използвам компанията Уиз Еър. Искам да попитам - правили ли са ви проблем, ако ръчния ви багаж е бил с размери малко над разрешените (говорим за 3-4 см дължина)? Мисля да си купя този сак ---> http://www.decathlon.bg/sgavaem-sak-rachen-bagaz-35-l-id_8298646.html , подходящ ли е?  newsm78
Според мен - става.
Не го препълвайте, за да може да влезне в кошарката при проверка(която може и да ви направят, а може и да не ви направят).

# 678
  • Мнения: 10
Мимии, благодаря за бързия отговор  Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 10 012
Въобразявам ли си или преди време имаше много подробно инфо кои куфари (марки, модели) са подходящи за голям кабинен багаж?

# 680
  • Мнения: 86
Maria.ST и Mимии благодаря за отговорите. Като споменавате тези решетки или не знам как точно да ги нарека и аз за проверка на багажа,на всяко едно летище ли ги има?

# 681
  • Мнения: 19 027
Въобразявам ли си или преди време имаше много подробно инфо кои куфари (марки, модели) са подходящи за голям кабинен багаж?


аз не помня такова нещо

# 682
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Като споменавате тези решетки или не знам как точно да ги нарека и аз за проверка на багажа,на всяко едно летище ли ги има?

Кошара го наричаме Laughing
Има ги на всяко летище, от което летят wizzair, но не винаги проверяват на всички багажа. Проверяват само на тези, на които им се струва, че багажа не отговарят на размерите. Но съм и имала случаи когато всеки ръчен багаж е подлаган на мерене  Peace

# 683
  • София
  • Мнения: 10 012
Въобразявам ли си или преди време имаше много подробно инфо кои куфари (марки, модели) са подходящи за голям кабинен багаж?


аз не помня такова нещо

Ами сигурно не е имало, затова  Embarassed.
Ама намерих на сайта на Самсонайт (понеже те ме интересуват) и има да си чекнеш за коя компания кой модел става за ръчен, та май това е било http://www.samsonite.co.uk/cabin-luggage/

# 684
  • Мнения: 19 027
Въобразявам ли си или преди време имаше много подробно инфо кои куфари (марки, модели) са подходящи за голям кабинен багаж?


аз не помня такова нещо

Ами сигурно не е имало, затова  Embarassed.
Ама намерих на сайта на Самсонайт (понеже те ме интересуват) и има да си чекнеш за коя компания кой модел става за ръчен, та май това е било http://www.samsonite.co.uk/cabin-luggage/


някои магазини за куфари в София също имат табелки на куфарите кой за коя авиокомпания става

# 685
  • София
  • Мнения: 1 491
Може ли да се носи малък ръчен багаж, раница да речем и дамска чанта или трябва да се прибере в раницата?

# 686
  • Мнения: 6 031
Може ли да се носи малък ръчен багаж, раница да речем и дамска чанта или трябва да се прибере в раницата?
Само едно от двете  или прибрана дамската чанта в раницата.

# 687
  • Мнения: 65
Здравейте, ще плащам с банков превод за полет на wizz-има ли значение на коя от двете сметки ще плащам? Благодаря!

# 688
# 689
  • Мнения: 65

Благодаря!

Преводът ще се получи в понеделник, нареден е днес, но е междубанков, резервацията ще се пази, нали?

Общи условия

Активация на акаунт