Добър козметик във Варна!!!

  • 13 112
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Тъй като четох предишни коментари по темата, реших и аз да се включа с моя опит. Смятам, че грижата за лицето е много важна за една жена, а непрофесионалисти навсякъде. Козметичкта, при която ходя още от тийнейджър е уникален човек и професионалист. Най-важното за мен е, че постоянно се развива и ходи на всякакви обучения, работи с много класна френска козметика, а и цените й не са много високи. Едно почистване на лице е 30-35лв, което смятам, че е в границите на нормалното. Налагало ми се е да ходч на други места, тъй като вече не живея във Варна, но никъде не съм останала толкова доволна и шинаги когато се прибера отивам първо там.
Ако някой има проблеми с намирането на козметик нека пише в темата с удоволствие ще му дам координати.  Hug Wink

# 1
  • Мнения: 11
Ако може координати,ще бъда благодарна.Аз търся от много време да е с опит ,но тук във Варна още не съм я открила.От няколко места се разочаровах,а кожата на лицето ми е доста чувствителна и от проблемен характер,определено трябва козметичката да си разбира много от работата.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И на мен,ако може  Grinning

# 3
  • Мнения: 11
Похвалиха ми салон Харизма ,козметичката била много добра-големи отзиви,голямо нещо и фризьора е мъж и той бил много добър.Аз веднага започнах да се ровя и да търся нещо за тях,най-вече ми трябва козметик .Намерих страхотни отзиви наистина-и за двамата са писали във форумите,но ми се струва малко стара информацията-последно от миналата година.Още ще събирам мнения и ако имам инфо ще пиша

# 4
  • Мнения: 3
Здравейте, имам нужда от помощ.
От половин година издирвам една козметичка - работеше във Финес на Чаталджа. Викаха й Диди и до колкото разбрах сега си е направила свое студио. Много ще съм благодаряна ако някоя знае нещо и сподели - нов адрес, телефон, каквото и да е.
Много благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 11
Здравейте, имам нужда от помощ.
От половин година издирвам една козметичка - работеше във Финес на Чаталджа. Викаха й Диди и до колкото разбрах сега си е направила свое студио. Много ще съм благодаряна ако някоя знае нещо и сподели - нов адрес, телефон, каквото и да е.
Много благодаря!!!
Аз от близо 4 месеца ходя при козметичка с име Диди.Не зная дали става въпрос за същата козметичка,но беше ми споменала,че преди години е работила в  салон до пазар Чаталжа.Другата седмица  имам час при нея ако искаш мога да я разпитам повече,за да не стане грешка.Козметичката Диди при която ходя е в салон Харизма,около 35 г е,висока с дълга права,светла коса,супер лъчезарна,блага.След толкова опити и съответно разочарования,бях стигнала до лекар от некомпетентност на козметички и за мен тя е моето откритие.Ще я разпитам и ще ти пиша/на лични/

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 548
Аз пък ходя при фризьора, с който са заедно Simple Smile
Тази Диди има много характерна долна челюст.
Може би така ще стане по - ясно дали Диди-тата са едно и също лице.

Обаче, от много години съм му клиентка и до колкото съм обръщала внимание, те са комбина и заедно сменят помещенията и не си спомням някога да са били на Чаталджа.

# 7
  • Мнения: 3
Много благодаря за отговорите. brizmeg - това момиче, което търся е, обаче, с къса кестенява коса. Но въпреки това след като си доволно от твоята козметичка, моля, да ми пратиш нейни координати. Може пък просто да сменя Диди-тата и да си реша проблема.

Слъчнев ден на всички!

# 8
  • Мнения: 11
Много благодаря за отговорите. brizmeg - това момиче, което търся е, обаче, с къса кестенява коса. Но въпреки това след като си доволно от твоята козметичка, моля, да ми пратиш нейни координати. Може пък просто да сменя Диди-тата и да си реша проблема.

Слъчнев ден на всички!
Здравей Daizzy_d.Определено говорим за различни Диди-та,ще ти дам координатите на моята Диди,а ти от тук нататък както си решиш.Аз по-горе мисля,че писах колко много съм си патила от козметички,бях стигнала до лекар от знаещи,можещи и смели ''професионалистки''.Съветвам те да проучваш много преди да се довериш и не само в тези форуми,те истинските професионалисти не остават скрити.Салона е Харизма,а тел.номер и адрес ще ти изпратя на лични! Успех ти пожелавам  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 242
И аз да похваля моята козметичка! Казва се Весела и е ГОЛЯМ професионалист, хигиената е на изключително високо ниво и е супер положителен човек. Посещавам козметици от ранна възраст, тъй като имах проблемно акне и имам много натрупан опит. В момента кожата ми е в отлично състояние благодарение на нейните грижи. Не бих я сменила за нищо на света!
Дано всеки си намери, човека на който да се довери и да се чувства добре в ръцете му   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Доволни момичета,давайте координати моля  Praynig

# 11
  • Мнения: 242
Ако някой желае бих дала координати на лични.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Ако някой желае бих дала координати на лични.
моля  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 22
Ако някой желае бих дала координати на лични.

Ако може и на мен да ги напишеш!  smile3525

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте, може би въпросът ми не е за тук и моля да ме извините, но къде във Варна обезкосмяват добре лице с конец? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт