Платените занимални в училищата...има ли полза от тях

  • 1 306
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми като цяло има доста положителни моменти в Марти Скуул,  m123654! Не ни разбирай погрешно мен и Лени. Ще поговорим с учителите, ще побеседваме и тогава, ако няма промяна пак ще мислим.
Все още съм на мнение, че Занималнята е по-добра от тази в самото училище.

За друга частна читава Занималня на територията на Младост не знам.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ние живеем в люлин,2-ри клас сме,  не ходим на занималня, но имам наблюдения от съученици на сина ми.Имат едно момченце,което ходеше в у-щната занималня, и му беше много трудно.Майката беше принудена макар да и беше трудно финансово, да го даде на частна занималня.Промяната е огромна.В същата занималня ходят още няколко деца от нашия клас, и всичките деца се справят много добре.Та какво да кожа освен, че всичко си зависи от учителката/като навсякъде/.

# 17
  • Мнения: 7 263
Днес говорих с една от госпожите, казах и че искам да изискват повече от детето и да наблягат повече на математиката. Като се има предвид че аз съм софт половината от нашето семейство - това е достатъчно на първо време ако не видя резултат до две седмици ще им пратя тежката артилерия - мъжът ми !

п.с. Шани е права - като цяло и аз съм доволна от занималнята като ред, като внимание към децата - но може би вече не е достатъчно само да се проследи какво са написали и трябва по-задълбочена подготовка. Надявам се че като няколко човека направят забележки ще им светне. Наистина и аз не знам друга добра занималня в Младост.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 16:07 от Lennyh

Общи условия

Активация на акаунт