Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от предизвикателствата, обсъждани във форума?
Какви са данните за някои от родилите майки и техните бебета?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от предизвикателствата, обсъждани във форума?
-
Какви са данните за някои от родилите майки и техните бебета?
Форумът съдържа информация за родилите майки и техните бебета. Например, teddycvetkova е родила момченце на име Badr с тегло 3,080 кг и дължина 50 см на 08.11.2013 г. Освен това Annio422 е родила момиченце на име Катрин с тегло 3,950 кг и дължина 52 см на 20.09.2013 г. Във форума се споделят и други подобни данни за родилите майки и техните бебета.
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Как мога да помогна на дете, което не иска да яде?
-
Защо детето ми е толкова привързано и не иска да се отделя от мен?
Това беше през 2014 г., бях студентка втори курс, мен също ме беше много страх как ще кажа на нашите, защото в нашия случай беше станало непланувано... Но получихме подкрепа и от двете страни от родителите си. Успях да завърша и висшето си образование. Сега съм на 26 г. и на 30.12.2018г. се роди вторият ни син, а с таткото сключихме брак лятото и всички ни се чудеха как така сега сме се решили, като от 8 години сме заедно, че и дете имаме, второ на път, но за нас беше важно, подписахме скромно, само с кумовете. И така, няма нищо лошо да си млада мама, даже според мен е много по-лесно. После като станем на 40, децата ще са отлетели, а ние ще купонясваме