** Млади майки 3-та тема **

  • 86 629
  • 327
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 303
 Usmivchicaaa Браво за сесията аз засега имам един взет и един не взет .Момичета аз се побърквам вкъщи и си го изкарвам често на мм вие как се разнообразявате .

# 61
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Оф, тъкмо се жалвах във ФБ по въпроса. Ами, никак не разнообразяваме, киснем си вкъщи двамата по цял ден. Познатите ни се редуват и пият кафе по къщите, ние не участваме никъде, защото Даниел става нетърпим в чужда компания. Не знам защо е такъв асоциален, всяка среща с приятел/ка, роднина и т.н. е трагедия, той не привиква в ничия компания и взех да се притеснявам от ситуацията. Ще се възползвам и тук да поискам съвет по въпроса.   bouquet
Мацки, почерпете се виртуално - рожденничка съм, ставам на 24 вече.  Не съм вече от много младите майки Mr. Green

# 62
  • Мнения: 303
Cyberspace Честит рожден ден желая ти успех в живота радост всеки ден и много усмивки от малкия дребосък   ura  Gift Аз се чувствам много заседнала  и ми е едно изнервено  Cry

# 63
  • Варна
  • Мнения: 61
Рали, стиснати палци за сесията!  Hug

Cyberspace  newsm59 newsm67 Да си многооо здрава, щастлива, обичана и горда млада мама!  :love

И ние никак не се разнообразяваме, чат-пат идва една приятелка на гости, но е рядко и тя е заета милата... гледаме се, изпушват ми бушоните понякога, но сме само двамата с малкия  ама само да се стоплиииииии..... Party

Я да ви питам, колко време след раждането ви се възстанови месечния цикъл, че сега ми закъснява с повече от 15 дни, миналия месец ми закъсня с около седмица, предните 3 месеца си идваше точно, а преди това докато минат лохиите ми дойде 2 пъти на равен интервал от време. Вече се притеснявам дали всичко е наред, че и коремът ми е постоянно подут и имам бодежи в яйчниците и понякога тъпа болка ниско долу.... правих си тест за всеки случай, отрицателен е ....

# 64
  • Мнения: 303
Usmivchicaaa мерси  Hug  Не мен мц ми дойде когато спрях да кърмя тоест 8 месеца  бях забравила какво е  Grinning Моят съвет е да намериш време и да отидеш на преглед при гинеколог може да е някаква хормонална промяна .

# 65
  • Мнения: 237
Здравейте момичета ,ИЗВИНЕТЕ     Blush      за дългото отсъствие,но малкия озурпира лап топа ми,не може да се случва друго освен детските песни в youtube ,сега е при майка ми (2 вечери ,вече спи там и все едно съм прердена,добре,че ми е МАМА да ме отменя )
Моя хубавец проходи чааааааааааааааааааааааааааааааааааак преди месец(предвид нашите перипети покрай ранното раждане и операцията,все глупости са изглавата ми     Crazy         )
Господинът избра:
1-клавиатура(компютърен специалист)
2-паспорт(дипломат)
3-кубче(архитект)
Научи се да пие мляко и вода сам ,благодаение на тази   чашка      http://mamblog.co.uk/2012/10/win-on-wednesday-mam-trainer-cup/(

Взимаме храна от държавна кухня(в Благоевград няма частни такива),вземаме двойна порция(взехме картата на братовчедкака на Дани),харесва манджите,яде ги(пред вид ,че не е ял обща кухня,зрънчо,шоколад,пържено,захар,(единственото "прегрешение" е солети-"великов")Изяжда всичко ,с изключение на пшеницата и мляко с ориз ,което дават от ДК.
 ssugarche  - аз забременях на 22, всички казваха ,че е лудост,аз им казах М*****та ви,сега аз имам най- прекрасното същество на свевта,най-загрижения мъж и съпруг,а тези обвиняващите,сега се радват на моето дете и споделят ,че и те биха искали...Тъй че сложи им по една тлъста майна и гледай да ти е добре ,на теб и на твоето детенце....Не е важно на колко си,важно е че ТИ ,давашживот,и ТИ ще отгледаш и възпиташ един стойностен човек!!!    Heart Eyes

# 66
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Оу, аз също не припарвам до лаптоп в присъствието на Даниел. Директно идва и ми го затваря. Телефона ми го взима и започва да татосва по него... Ако се отплесне сам нещо, тогава. Вече няна рошки, подстриган пич е, тази вечер малко довършително с машинката и утре сме на фотосесия - подариха ни я за РД. Моя Даниел пък от биберона, направо  пропи от сламка на майтап. Добре, че стана така, че да пропие вода. Допреди това да не види шишето, затова пиеше мляко два-три пъти дневно за между другото. Сега няма такива филми вече. Досега правих малка питка за прохождането, отгоре я поизгорих, докато се изпече и вътре, та вида й се загрози, но на вкус е просто душичка.
Bratz, ти наистина доста се поизгуби, как е Дани? Браво на него за клавиатурата, усеща той откъде се правят пари Grinning

# 67
  • Мнения: 237
 Embarassed
не мога да се добера до нищо,за моя синковец щом лап-топа е отворен ,това значи песни,а не дай си боже да види телефона се почва :talking tom;talking angela  (ама без аз да пипам иначе ВОЙНА,след това пристъпваме към клипове на негово величество Данаил,а най-тъпото е ,че дете на 1г  5м може да ги пусне само.......   Shocked    в какъв свят живеемммммммммммммммммммм   newsm78 #Crazy     аз си играех на кукли до поне 10-12 годишна   hahaha

# 68
  • Варна
  • Мнения: 61
 bratz23 честити краченца, здраво и смело да ходи юнака и всичко да постига с лекота!  Hug

Владии и той мноого  обича телефоните и компютъра.... даваме му играчки телефон, досущ като истински ама тц.... подържи го, огледа го и го зарязва Crazy ако му дадем нашите иииии то не е гризане, не е чудо  Grinning

Cyberspace ммм, ако имаш и снимкииииии  Embarassed Embarassed Mr. Green


Момичета, как с какво заниимавате децата си в това време? Направо вече не знам какво да му измилям на дребния, сам не иска много да си играе, все за мен е залепен, уча го на някакви дребни неща и магарии (да се плези), гледаме книжки, песнички и т.н ама понякога и на мен ми писва и направо се чудя какво да правим Tired

Как искам да се стопля вече, че да сме навън всеки ден.... Party

# 69
  • Мнения: 303
Здравейте мацки и честити крачета на проходилите и ние скоро ще сме във вашият отбор . За забавленията и аз съм изчерпена и мноого изморена няма как и на тях им е скучно вкъщи .Да ви се похваля взех още един изпит  Mr. Green

# 70
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Нашите забавления са катерене из целия апартамент. Изпада в криза щом му кажа НЕ. Ирачките вече са тотално отсвирени, не че някога си е играл особено, де. Ако се заиграе с нещо, то ще е закратко, но аз задължително трябва да стоя до него. Не за да си играем заедно, ами ей-така да му се любювам  Mr. Green Днес го водихме да го поснимат... Е, няма такова чудо... Шест човека не можем да го накараме да стои мирно за една секунда. Накрая едвам избрах снимки, почти нямаше сполучливи.  Сядаме на земята тримата, той става и тръгва да шета. Слагат го сам, той гони фотографа, апарата му иска. Всички снимки са в крачка. Малкото сполучливи са с две пластмасови чашки в ръцете... Чашки не е виждал... ХАахах... Фотографа се хвана за главата, карат ме да го поснимаме още малко, за да има сполучливи кадри, но се отказах накрая. Той няма спиране, това може да продължи до безкрай!
Усмивчице, на кое снимки, не зацепих пак  Blush Blush Mr. Green

# 71
  • Варна
  • Мнения: 61
Cyberspace на питката  Grinning да видя как се прави, че скоро ще ми се наложи да правя.  Blush
Голямо шоу е било на фотосесията, радвам се, че имате и получи ли се снимки.  Hug

Ние декември месец водихме Владко на фотосесия ама тогава не можеше да пълзи и стоеше  Mr. Green сега сме идея малко по кротки вас, ама и мен като ми писне го слагам в столчето за хранене и го връзвам с коланите  Blush Blush Blush все пак и аз съм човек имам нужди за облекчаване.  Embarassed

Рали браво, още колко имаш?  Hug

# 72
  • Мнения: 303
Ох имам още два ,но положението при тях не е розаво доста са трудни  Embarassed И аз преди оставях малката в стола за хранене или в бънджито ,но вече не става катери се изправя се вдига крак и тръгва на някаде  ,често както си играе и аз стоя до нея хрумваи нещо и излиза от стаята и влиза  в банята в друга стая без да се сети за мен . Снощи малката не спря да мрънка събуди се в 1 и 30 и заспа чак в 5 изтормози ни а тя нито плаче нищо просто не спи  Sad Cyberspace и малката е същата не стои мирно това дете и няма начин да я укротя .

# 73
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/ … cbd56c019d18dcc73
Това е питката, качих я във фейса, за да мога да копна линк, че имам проблем с качването на снимки тука  Mr. Green Първото ми месене, само с печенето се изложих, трябваше да я покрия като за начало с нещо, защото позагоря, а отдолу остана тесто. Доста я местих из фурната и я покривах, докато заприлича на пита. Но беше вкусна, чак аз си я харесах. Скоро ще правя голяма, този път ще е в по-голяма тава, защото тази се опита да избяга от тавата  ooooh! Доста месене и блъскане в плота беше, ама мерак да я направя аз...  Mr. Green

# 74
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Здравейте! Бих искала и аз да се запиша в тази тема  Praynig  Бременна съм за втори път - термина ми е 26.09.2015. Първото ми раждане е секцио, имам си прекрасно момиченце на 1г и 5м. Ще се радвам да участвам в тази група!!!  Hug И да си обменяме опит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт