Отговори
# 45
  • Мнения: 33 414
ааааа, а да ми фалиш на Сера роклето, не те мързи Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Като трябва да си изкажа мнението или да вадя факти никога не ме мързи. Оня ден кво не ме мързя да ги търся тия клипове  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 46
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
По принцип никак не си падам по поздравления, чичеци , и т.н  Mr. Green Мързи ме  Laughing
ааааа, а да ми фалиш на Сера роклето, не те мързи Crossing Arms Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Беги у банята ма... Mr. Green Ше се гътнИ Чепиков Grinning

# 47
  • Мнения: 33 414
Ей, изпущих Сеит и Мюрвет  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Отивам да видя какво стана с тях  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 48
  • Мнения: 16 079
да освободим едно бидончИ ,че треа да се прай зелИ  Mr. Green


Скрит текст:

# 49
  • Мнения: 16 079
айде и аз изчезвам,когато мога ще намина пак  Peace

Лека ви нощ и сладки сънища ! lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

# 50
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
да освободим едно бидончИ ,че треа да се прай зелИ  Mr. Green


Скрит текст:
Ан тъй...да си дойдем на думата... Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk
чей да се включим бърже до къде Мичка къпе СамарчИтУ Mr. Green

# 51
  • Мнения: 16 079
тя ей сЯ шЪ се появи  Mr. Green

 Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk Drunk

# 52
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Благодаря за темата! newsm51 newsm51 newsm51

Изгледах КСШ и се чудя - какво не му харесват на сериала, толкова свеж, с толкова красиви и талантливи актьори - да се чудиш на вкусовете на комшиите... ooooh!

Диди, Hug Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 15 884
да освободим едно бидончИ ,че треа да се прай зелИ  Mr. Green


Скрит текст:
Party Party Party  bouquet тая година требе да освободиме  пове4е бидонки за да имаме зеле за мезенце Party Party

Зизуно, аз ше 4екам 4епика да го вкарам у банята Laughing

# 54
  • Мнения: 16 079
ИЛДЕНЦЕ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

ИРКА у залата ,и как ни заблуждава че тренира  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:

# 55
  • Мнения: 15 884
айде и аз изчезвам,когато мога ще намина пак  Peace

Лека ви нощ и сладки сънища ! lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

Hug Hug Hug Hug Hug айде лека Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 15 884
оп ''съ4ки събирам''е при Милен Цветков Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 16 079
Благодаря за темата! newsm51 newsm51 newsm51

Изгледах КСШ и се чудя - какво не му харесват на сериала, толкова свеж, с толкова красиви и талантливи актьори - да се чудиш на вкусовете на комшиите... ooooh!

Диди, Hug Heart Eyes
и аз това им се чудя на комшиите..... спират качествените  филми и оставят помията....явно вече са се наситили, толкова много филми започнаха през последните 2 месеца

# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ИЛДЕНЦЕ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

ИРКА у залата ,и как ни заблуждава че тренира  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Скрит текст:
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 59
  • Мнения: 16 079
официално изчезвам вече   newsm52

Общи условия

Активация на акаунт