Имам новина голяма- през АВГУСТ ставам мама!

  • 33 458
  • 714
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
Добре дошли бъдещи Августинки!
Red_Iff тихичко честито   bouquet

Пожелавам на всички видели двете чертички леко бременеене и много приятни емоции.  На мен лично форума ми помогна много страшно много неща си споделяхме и си помагахме..бяхме заедно в трудни моменти оплаквахме се и винаги срещах разбиране от другите бременилки. Очакват ви 9 месеца емоции.

Ще ви следя редовно!   bouquet

# 16
  • Мнения: 609
Добре дошли мили момичета, бъдещи Августинки 2015!
Предстои ви най- прекрасното нещо в живота, след само 9 месеца ще гушкате своите пухкави бебоци! Желая на всички лека бременност, да се насладите на всеки миг, всяка минута от бременността ви, независимо от неразположенията. Тооолкова си заслужава, че ми се иска възможно най- скоро пак да видя двете чертички! Предстои ви най- голямата емоция! А август месец е много хубав да станеш мама, моята бебка на 7 дни я изкарахме по боди с къс ръкав и чорапи. Това е голям плюс да можеш веднага да разходиш бебчето, а те много обичат да са по улиците  Mr. Green Като си спомня, че преди година видях  EFP , а днес малката ми кукла спи блажено до мен и ми се разтуптява сърцето!!! Ние ще сме около вас и при нужда ще помагаме! С удоволствие ще ви следя!  Hug

А тук ще намерите много нови приятели, с които да споделяте трепетите и вълненията. Аз съм изключително щастлива колко готини момичета познавам, благодарение на тази групичка Simple Smile

Няма по- хубав подарък от този за Коледа Simple Smile

_Мама_
дано се е получило! Стискам палци Simple Smile

Честито Red_Iff Hug

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 12:56 от Съни*

# 17
  • Мнения: 68
И аз искам да пожелая на всички августинки 2015 да имат една красива и спокойна бременност. Аз в началото бях много изплашена, но после разбрах колко е хубаво да чакаш бебе, а сега вече то седи до мен и ми се усмихва Simple Smile
Успех, момичета! Всичко ще бъде наред Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 877
Здравейте, надявам се и аз да се включа в тази тема с две чертички. Първият път забременях от втория месец опити и имам дете на 1 г. 7 м., втория път от първия месец, но за съжаление мисед аборт във втори месец. Затова се надявам на лесно забременяване, но вече съм пълна със страхове. За теста за бременност ще изчакам закъснение, а не от "ранните", на преглед може би в 7 г.с. за да се чуе пулс със сигурност.

# 19
  • Мнения: 159
Здравейте бъдещи майчета август 2015
Добре дошли в началото на вашето невероятно деветмесечно пътуване изпълнено както с много положителни емоции, така и с страх и много вълнение,около най-малките неразположения или липса на такива.
Искам да опиша с няколко думи какво изживях аз  от 25.11.2013-до 07.08.2014-датата на положителния тест и тази на раждането на малката ми дъщеричка
Две чертички-не можах да повярвам,втори тест след 1 час положителен-съобщих на мм по телефона-не можехме да се зарадваме, бременност след мисед.Първи признаци метален вкус в устата, болезнени гърди-след 2 седмици преглед сакче-след още 2 сърчице-почти никакви неразположения-на 25.12 съобщихме на родителите и сина ни-до третия месец не можахме да се отпуснем-молехме се всичко да е наред.После започна най-прекрасната част от бремеността-малко отпуснато коремче,чиста кожа,здрава коса,усмивка почти денонощно.После леко леко гъделичкане,първите побутвания, ритничета.Разбрахме пола-направо не мога да ви опиша какво щастие изпитахме че ще си имаме момиченце.После приготовления ,ремонти,прегледи,дрехи за големи кореми.45 дена преди термин си останах вкъщи,наслаждавах се на бременността и синчето ми.Останаха броени дни и тук жегите и килцата си казаха думата.На 6.08 вече знаех че ще родя на следващия ден ,денят на моя термин.На 07.08.2014 в 13,20 мин се роди тя,и нашия живот се промени завинаги Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 13:18 от mama hrisi

# 20
  • Айтос
  • Мнения: 358
Прекрасни сте!  Hug Аз се събуждам ту с усмивка до ушите, ту шашната. И таткото е малко ошашавен, но предполагам,че е щастлив Wink. Освен болезнени и твърди гърди и болки в корема от време на време, нямам никакви други симптоми. Мисля днес да кажа на родителите си Simple Smile
Целувки на бебоците ви!

# 21
  • Мнения: 454
Дойде време за следващата "реколта" августинчета  Heart Eyes
Бъдещи майки, очакват ви шеметни и удивителни девет месеца, след които животът ви никога повече  няма да бъде същия. 
Сигурна съм, че ние, майките на августинчета 2014, ще надничаме редовно в темите ви и с носталгия ще си спомняме, и съпреживяваме с вас всички трепети.
От сърце ви желая спокойна и безпроблемна бременност, последвана от леко раждане и здраво бебе!

# 22
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
Искам и аз да поздравя бъдещите августинки, много приятно ми стана днес като се сетих, че на този ден беше овулацията ми и се предполага, че Алекс е станал точно днес. Пожелавам на всички да изживеят това щастие, няма друга такава радост!  Hug

# 23
  • Мнения: 32
Здравейте,
и аз да се включа тук. Моите две чертички са вече ясни. Дано всичко е наред. Термина ми е 3.08

# 24
  • Мнения: 2 653
mis mimi, добре дошла и успех в най-страхотното приключение в живота!


# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 19
И аз се включвм към хубавите пожелания за бъдещите Августинки , да преминат най-хубавия период за една жена  preggo  , по възможно най-лекия и лесен път  Hug    Heart Eyes  и на финала да гушкат своя пухкав вързоп   ylinfant
Миналата година по това време ми беше най-трудната седмица , но на 04.12.2013 ми беше потвърдена бременноста и определен термин 03.08.2014  (също като на теб mis mimi )
Резултата е до мен и ми се усмихва ,на 07.08.2014   в 17:30 се роди и нашата малка принцеса Аделина  Hug
Още веднъж успех на всички от сърце , ние августинки 2014 ще ви помагаме с каквото можем Simple Smile :*   love001  love001  love001  love001  love001

# 26
  • София
  • Мнения: 877
Mis Mini, ти откри сезона на августинките  Simple Smile Тест преди датата на закъснение ли прави? 03.08 е супер рано и ми е интерсно как си засекла. Моят би трябвало да бъде на 10.08 и седя и си чакам закъснението...за да направя тест

# 27
  • Мнения: 454
Момичета, аз имах мнооого блед + тест 7 дни преди МЦ.
Отделно, че получавах леко зацапване 3 месеца около датата за цикъл и всеки път ми спираше сърцето от притеснение.
Сузалинда  Hug Heart Eyes Целувки на наборчето!

Последна редакция: сб, 29 ное 2014, 08:05 от Neillia

# 28
  • Мнения: 2 111
Включвам се и аз с 6 дни закъснение и втори + тест. Според онлайн калкулатора, ако всичко е наред, терминът трябва да е 05.08.2015 г. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 32
Mis Mini, ти откри сезона на августинките  Simple Smile Тест преди датата на закъснение ли прави? 03.08 е супер рано и ми е интерсно как си засекла. Моят би трябвало да бъде на 10.08 и седя и си чакам закъснението...за да направя тест

Бях сигурна, че съм бременна още в началото на миналата седмица. Първият тест за ранна диагностика го направих на 20 ноември. Той ми показа една много много бледа чертичка. Реших че на следващият ден чертичката трябва да е по-изразена и си купих най-евтиният тест- той не отчете нищо. В събота с шуърчек - едвам забележима чертичка видима само на ярка светлина. После два теста престо и наистина в деня след като трябваше да ми дойде се получи една ярка линийка.
И така на 25 вече всичко бе документирано.
В началото си мислих че чертичките нещо ми се привиждат или поне така ми се иска, но много исках да знам и за това си правих тест всеки ден. Всъщност първият е точно четери дни преди МЦ.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт