ПЛЕВЕН - 156

  • 112 622
  • 805
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 277
Miriel, вие в кой клас те? Аз реших да ги запиша от 3 клас, дано не закъснеем   Rolling Eyes

# 31
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 787
В трети клас сме в момента. Трябва да погледна задачите й от вчера. Само хвърлих поглед, без да се задълбочавам, и видях, че са текстови.

# 32
  • Мнения: 5 277
Е, добре, и аз така мисля. А иначе как е по математика в училище? И на състезания как се представя? Чудя се дали е удачно да ги записвам и двамата, ако нямат големи успехи или пък този курс би им помогнал при решаването на такъв тип задачи, с каквито не се занимават в клас  newsm78 Аз решавам с тях, но ми казват, че не обяснявам като госпожата и не могат да ме разберат  Rolling Eyes Поне не без нерви  Laughing

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 787
Тъй като от самото начало я натискам с математиката, в училище се справя добре, но... Учителката не ги пуска по състезания, защото не може ли да се справят с някои от логическите задачи, които се дават там. Ходи допълнително на кръжок по математика и в училище от две години по програмата УСПЕХ. Тъй като явно в учебния материал не се дават достатъчно от тези задачи, които се пускат по състезания, реших, че този курс ще й е в допълнителна помощ. След като писах преди видях листа от вчера и наистина задачите са малко по-различни и не смятам, че съм сгрешила като съм я записала там.

# 34
  • Мнения: 5 277
Вие в кое училище сте? И при нас не решават такива задачи дори, сега имат СИП и в него има такива задачи, но много често се случва да го пропускат този час и не са много напреднали. Догодина сигурно ще се запишем и ние в МГ-то.

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 787
Вие в кое училище сте? И при нас не решават такива задачи дори, сега имат СИП и в него има такива задачи, но много често се случва да го пропускат този час и не са много напреднали. Догодина сигурно ще се запишем и ние в МГ-то.

В Йовков.

# 36
  • Мнения: 643
Ох, със спанак от Билла, преди години по това време, си отрових детето. ooooh!
Докторът ме беше предупредил, че от отравянето с нитратите може и няколко /3-4/ дни да поддържа много висока /40 градуса/ температура.
Та, бъдете внимателни.
Сериозно ли? Купих пресен от Кауфланд. Добре че синът ми отказа да го яде  Sad

# 37
  • Мнения: 6 586
То останаха ли чисти продукти за консумация въобще....

Аз онзи ден останах приятно изненадана. Отидох да купя билети за концерта на Руслан Мъйнов и що да видя- опашка Grinningза пръв път виждам опашка за билети за някакво културно събитие в Плевен.

# 38
  • Мнения: 5 277
Момичета, някой да е виждал някъде намалени раници на Габол, че с нашата няма да изкараме до края на годината  Confused Миналата година имаше зареждане в Хиполенд и бяха ги намалили доста след първия учебен ден, но тази няма нищо на тази фирма Sad
Между другото утре има Черен петък в Хиполенд - 25 % намаление на всичко  Peace

# 39
  • Мнения: 22 430
 Djina, виж в магазина в Наркопа. Там имаше и в началото на учебната година даже намалени.

# 40
  • Мнения: 5 277
Ами аз ходих там, но ми казаха, че няма нищо намалено Sad

# 41
  • Мнения: 22 430
Ами аз ходих там, но ми казаха, че няма нищо намалено Sad

Виж по онлайн магазините, със сигурност има.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Джина, видях,че има раници в книжарница Сиела, но не знам какви са.

# 43
  • Мнения: 6 586
Да, във всички Хиполендове ще има черен петък. В Русе в Мола също ще има черен петък, но следващия--60%..,
В нашия мОлец няма ли да има. Laughing

# 44
  • Мнения: 483
Може ли да ми дадете координати на добър кожен лекар в Плевен, защото дребосъка има някаква екзема, която не му минава от нищо.

Общи условия

Активация на акаунт