Магията на изтока - тема 37

  • 37 291
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 804
 HugТайна,Благодаря! Heart Eyes
   
    Момичета,вие сте много напред с "матриала",но ще се постарая да ви настигна Peace,за да вляза в дискусиите. LaughingВашите коментари ми помагат да се ориентирам в избора си. Thinking
     Хубав ден на всички! Hug Heart Eyes

# 736
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, заповядай. Така е великолепен на живо  Heart Eyes


Бяхме горе-долу на разстоянието от което е сниман клипа, още настръхвам като го слушам  Heart Eyes

# 737
  • MJF
  • Мнения: 8 685
Браво дането, радвам се че си се накефила на макс така да се каже.
Сега си  пуснах музикален фон Berlin Kesselhaus Concert 141208  от тубата и чувам позната песен  Nothing Helps- втората в сет-листата. Мда  yes

# 738
  • Мнения: 9 284
Проект на тай списание Sudsupda Magazineбод под наслов "Giving back to The Readers".
За да отпазнуват края на годината от списанието са избрали най-горещите мъже от кориците през годината и са ги облекли не просто като богове,а като гръцки богове Heart Eyes


 newsm78 Незнам колко са гръцки,колко римски,но тай погледа ми харесва Laughing
Само Прекрасният липсва. cry

# 739
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нещо тази година са подранили с новогодишните програми  newsm78
http://www.ustream.tv/channel/kgp723

# 740
  • Мнения: 1 872
  spam2

Скрит текст:
Терзи,приятелко любима,светът е малък-излових ли те къде шеташ hahaha hahaha
Днес отсъстваш,ама предните дни  си идвала в тази къщичка,нали?? Naughty И си траеш,а?? #2gunfire  Ще има глобаааа!! hahaha hahaha

Eхо, Бабче! Аз нали те открехнах за тез сериалчета, от къде мислиш ги  вземам, а... Joy Joy Joy Joy Joy
 Heart Eyes Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 40
Привет ! Прочетох ,че не можете да отворите замунда от чужбина. аз ще ви пусна линк който аз ползвам. Аз също не съм в България и без проблем ползвам от чужбина този линк.
   http://bgtorrentz.net/bg/zamunda-net-%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0 … 0%BA%D0%B5%D1%80/

# 742
  • Toronto
  • Мнения: 683
При мен това прокси не работи вече повече от седмица  Sad
Привет на всички нови! welcome към стройните редици на любителките на Азия Laughing

# 743
  • Мнения: 2 804
Скрит текст:
   spam2

Скрит текст:
Терзи,приятелко любима,светът е малък-излових ли те къде шеташ hahaha hahaha
Днес отсъстваш,ама предните дни  си идвала в тази къщичка,нали?? Naughty И си траеш,а?? #2gunfire  Ще има глобаааа!! hahaha hahaha

Eхо, Бабче! Аз нали те открехнах за тез сериалчета, от къде мислиш ги  вземам, а... Joy Joy Joy Joy Joy
 Heart Eyes Heart Eyes

      Хи -хи - хи -разбрах,бе мило,че от тук е идвало инфото. PeaceСега гледам " Слишком хороша для меня"-забавно сериалче и след това ще видя "Пиратите" и още едно с превод от бокса по препоръка  на едно от момичетата тук. Heart Eyes  love001  love001

# 744
  • BG
  • Мнения: 4 459
дането, и на мен много ми хареса FTIsland предложението ти Hug
В Healer-a на известният журналист не са му много в ред нещата, аз също мисля, че
Скрит текст:
има нещо общо с изчезването на девойката, защото сънуваше как отива да я види в болницата при раждането и и изведнъж бебето изчезна
. Не ми стана ясно на Лечителя
Скрит текст:
майката защо си тръгна като е бил малко момченце, дали си е намерила друг мъж Thinking тука лекинко превъртях , признавам Laughing
И още за брата на журналиста
Скрит текст:
въобще не мога да схвана какви ги заговорничи и ако е нещо против по-малкия му брат, ще се учудя още повече по каква причина го прави


На Пинокио съм все още до 6 еп. и не ми е ясно как върви действието, но ще се помъча да изгледам останалите излезли еп. , че не ми върви много гладко  Wink
Rosy lovers
Скрит текст:
много ми хареса по-голямата дъщеря на онзи ужасен баща как му поиска голяма сума пари, за да спре да се вижда с брата на Ча Дол, предполагам ще инвестира във филма му, което много ми хареса като вид отмъщение към таткото. Чакам и да видя как ще се развие интригата между разведената сестра на Ча Дол и новия и началник след като го ошамари в дискотеката, ще има смях с тях без съмнение.

Какво става със сериала на Жасминов тъй и не разбрах, ноември мина и замина, а от него и следа няма Grinning
inosenciq , привет и на теб.

# 745
  • Мнения: 1 872
дането, и на мен много ми хареса FTIsland предложението ти Hug
В Healer-a на известният журналист не са му много в ред нещата, аз също мисля, че
Скрит текст:
има нещо общо с изчезването на девойката, защото сънуваше как отива да я види в болницата при раждането и и изведнъж бебето изчезна
. Не ми стана ясно на Лечителя
Скрит текст:
майката защо си тръгна като е бил малко момченце, дали си е намерила друг мъж Thinking тука лекинко превъртях , признавам Laughing
И още за брата на журналиста
Скрит текст:
въобще не мога да схвана какви ги заговорничи и ако е нещо против по-малкия му брат, ще се учудя още повече по каква причина го прави


Сега моите разсъждения за Healer...
Журналиста според мен
Скрит текст:
май е видял как брат му, когато е момиченцето е на около 5 години го е извел и изоставил някъде...., пък казал на жена си че е умряла... и за това се чувства виновен, няма да каже, че е жива защото знае брат му на какво е способен/нали го следи със записите и знае какво върши/
Healer-а -
Скрит текст:
съм изпуснала майка му кога го е изоставила...я кажете в коя серия е, нещо съм се отнесла и не съм го доразбрала ли? newsm78
Пък лошият батко
Скрит текст:
за мен е явно, че прави някаква манипулация на общественото мнение...пък ми се струва и замесен в убийството на първата любов на жена си... newsm78, може даже и той да е издал групата вза пропаганда...и така да се е издигнал

# 746
  • BG
  • Мнения: 4 459
Терзи, аз много не можах да схвана в кадрите от младините им кой кого харесва и за кого се омъжи майката на главната
Скрит текст:
единия и беше гадже, а брата на журналиста явно я е харесвал тайно, но не помня дали са давали какво е станало всъщност с него, само кадрите от раждането в болницата помня, може да ми се е спяло и да съм пропуснала някои важни моменти от миналото, аз 4 еп. изгледах снощи, последния излязъл

# 747
  • Toronto
  • Мнения: 683

 txtloves Two Hearts Къде го гледате сладкото императорче сега?

# 748
# 749
  • BG
  • Мнения: 4 459
Tупи, в Healer, аз съм пропуснала историческите му участия и е останал скрит досега за мен този красавец Wink

Общи условия

Активация на акаунт